Close
Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 107
 1. #41
  Manchester Maska e -Alda-
  Anėtarėsuar
  13-07-2007
  Vendndodhja
  London
  Postime
  647
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Me Gjermanine.
  м'вι вυzė ėѕнтė иנė ρυтнנє, м'вι ѕнριят ėѕнтė иנė νєтмι. נαм вσтα ρα ємėя, кυя ρяαиė мєנє ѕ'נє тι.

 2. #42
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga -Alda- Lexo Postimin
  Me Gjermanine.
  Alda e ka kenaq gjermania sot.

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e ani-d
  Anėtarėsuar
  18-11-2006
  Postime
  208
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Deutschland über Alles !
  The biggest difference between people is those who have had love in their life and those who haven't

 4. #44
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  34
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga ani-d Lexo Postimin
  Deutschland über Alles !
  um Gottes willen alle nur die Deutschen nicht!!!!!!!!!!!!!!!

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime
  Italin Dhe Me Hollanden

 6. #46
  Manchester Maska e -Alda-
  Anėtarėsuar
  13-07-2007
  Vendndodhja
  London
  Postime
  647
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  Alda e ka kenaq gjermania sot.

  Sa keq me erdhi per Vidic Eshte lojtar yvvvv
  м'вι вυzė ėѕнтė иנė ρυтнנє, м'вι ѕнριят ėѕнтė иנė νєтмι. נαм вσтα ρα ємėя, кυя ρяαиė мєנє ѕ'נє тι.

 7. #47
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  35
  Postime
  2,160
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Italia Is The Champions Of The World

 8. #48
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Bledari Lexo Postimin
  Italia Is The Champions Of The World
  hec e tregoja dikujt se kush eshte me i forti
  kta te tjeret sikur nuk e njofin mire Italine
  e shkateruam gjith ate boteror e lere me tashi evropianin hahahahaaha


  forzaaaaaa Italyyyyyyy
  forzaaaaaa Del Piero
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 9. #49
  Elbasanlli 4eve® Maska e AnGeL_DeViL
  Anėtarėsuar
  16-01-2008
  Vendndodhja
  As Ne Toke,As Ne Qiell
  Postime
  508
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Italiaaaaaaaaaaaaaa
  Trimi Mire Me Shoqe Shume

 10. #50
  -=|ProuD`To`Be`DiNaMo|=- Maska e dinamo
  Anėtarėsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  KS DiNaMo
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  DEUTSCHLAND
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  WwW.FcDiNaMoTirana.Eu

 11. #51
  -=|ProuD`To`Be`DiNaMo|=- Maska e dinamo
  Anėtarėsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  KS DiNaMo
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pfff

  Citim Postuar mė parė nga Bledari Lexo Postimin
  Italia Is The Champions Of The World
  Italia Nuk kalon As Grupin
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  WwW.FcDiNaMoTirana.Eu

 12. #52
  -=|ProuD`To`Be`DiNaMo|=- Maska e dinamo
  Anėtarėsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  KS DiNaMo
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga ani-d Lexo Postimin
  Deutschland über Alles !

  Yeahhhhh Go Go Go Deutschland Deutschland Deutschland Deutschland
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  WwW.FcDiNaMoTirana.Eu

 13. #53
  -=|ProuD`To`Be`DiNaMo|=- Maska e dinamo
  Anėtarėsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  KS DiNaMo
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Lani Gojen Kure Te Permeni Dinamo-n Ju mer

  Citim Postuar mė parė nga Gerrard Lexo Postimin
  Unė tė ndryshojė skuadėr ?!

  Vure bast njė ndeshje futbolli Floodistat vs Staffit, humbe dy herė.

  Vure pėr dy ndeshjet Liverpool vs Inter i humbe tė dyja.

  Vure Partizani vs Dinamo humbe dhe rėndshėm fare ama me 9-tė lojtarė Dinamo fitojė.

  E shikon qė sa herė mė thua mua jo ne fitojmė e kėshtu ashtu del e kundėrta e saj qė shpreh ti

  Jemi nė rregull tani.

  P.s Jeni e lutur tė ndryshoni skuadėr pėr tė parė njėher hajėr :P

  Kalofshi mirė,

  Forca Dinamo Forca Germany Yeahhh Posht Inter Partizoni Posht Elena DEMI_KUQ
  WwW.FcDiNaMoTirana.Eu

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Anėtarėsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,850
  Faleminderit
  1
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga dinamo Lexo Postimin
  Italia Nuk kalon As Grupin
  HAHHAHhahahahhhHHAHAHHAH T A R T A R U K E

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Anėtarėsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,850
  Faleminderit
  1
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga dinamo Lexo Postimin
  Forca Dinamo Forca Germany Yeahhh Posht Inter Partizoni Posht Elena DEMI_KUQ

  o Daku mos u eksito se ktu jena bashk leje partizonin dhe minjt rehat

 16. #56
  i'm not fragile Maska e Daniel Maker
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1,807
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  italia eshte kampioni boteror vetem per ata qe sdin kur duhet majt goja mbyll hahaaahaaa
  mos luj se sta quj

 17. #57
  -=|ProuD`To`Be`DiNaMo|=- Maska e dinamo
  Anėtarėsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  KS DiNaMo
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Tartaruke Ahhahahahah

  Citim Postuar mė parė nga OO7 Lexo Postimin
  HAHHAHhahahahhhHHAHAHHAH T A R T A R U K E

  Posht Hollanda e Endrit Dhe e Aldit Qe skan Mor as i Botror Ekipi Madh Pffff

  Toti Del Piero Kasano Gatuzo Bufon Kanavaro zambrota De rosi
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  WwW.FcDiNaMoTirana.Eu

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Anėtarėsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,850
  Faleminderit
  1
  7 falenderime nė 7 postime
  Ja dhe portieri Bufon duke shpetuar porten i italis.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 19. #59
  -=|ProuD`To`Be`DiNaMo|=- Maska e dinamo
  Anėtarėsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  KS DiNaMo
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ahhahahahahahhahahaha E Modhe Kjo ahhahahahah
  WwW.FcDiNaMoTirana.Eu

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Anėtarėsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,850
  Faleminderit
  1
  7 falenderime nė 7 postime
  Kampine do dalin te gjith ata qe bejn tifozllik per kto ngjyra
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •