Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 43
 1. #1
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  33
  Postime
  2,551

  Sara Leshi, shqiptarja e par nudo n "PLAYBOY"

  Motomodelja shqiptare nga Shkupi, 21 vjearja Sara Leshi, do t jet shqiptarja e par q do t pozoj Sara Leshi, shqiptarja e par n ‘’PLAYBOY’’ nudo pr edicionin slloven t revists s njohur amerikane t meshkujve "PLAYBOY". Sara Leshi si rezultat i paraqitjes s saj n ballinn e ksaj reviste pornografike, ka qen edhe mysafire speciale e pronarit t "PLAYBOY’"-it, Hugh Hefner, n viln e tij luksoze n Los Angeles t Kalifornis, n SHBA. Shkupjania bukuroshe shprehet se ka nderin q t jet fotomodeleja e par shqiptare q do t pozoj nudo pr nj revist kaq t famshme botrore dhe ndjehet tepr krenare q do t thyej tabut se femrat shqiptare jan inferiore ndaj trendeve moderne t shoqris.


  Kush sht Sara Leshi?

  Sara Leshi ka lindur m 7 Mars 1987, n Shkup t Maqedonis. sht vetm 21 vjee, biondin, e lart 176 cm dhe peshon 48 kg, sykaltr. I posedon t gjitha predispozitat fizike t jet shqiptarja e par q do thyej mitin e mos lakuriqsis s femrs shqiptare. Karriera e saj n show biznes ka nisur q hert, q n mosh t re, ku ajo me bukurin dhe sharmin e saj ka marr pjes n shum sfilita mode, edicione bukurie e spote reklamuese. Kulmi i suksesit t saj sht shpallja MISS MAQEDONIA m vitin 2004.

  Ndryshuar pr her t fundit nga Flori : 24-05-2008 m 12:09
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 2. #2
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  33
  Postime
  2,551

  Ndryshuar pr her t fundit nga Flori : 24-05-2008 m 12:09
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 3. #3
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Eshte shum e emancipuar vajza, ka ber edhe video private, seksi.

  Bravo. lol
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 4. #4
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  4,459
  Nuk ka pse t jet e emancipuar pr t br video seksi n kmbim t parave sesa fakti q meq ke para, grua dhe fmi t kesh edhe nj t dashur apo jo? Fundja kjo nuk sht e martuar....

  Besoj se do ta kuptosh se ku e kam fjaln.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e alda09
  Antarsuar
  08-02-2008
  Vendndodhja
  a casa
  Postime
  1,327
  nuk e kuptoj pse e denoni zgjedhjen e saj. secili eshte i lire te bej c'te doje me jeten dhe veten e tij.

 6. #6
  ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
  Antarsuar
  11-12-2004
  Postime
  2,443
  Citim Postuar m par nga Flori Lexo Postimin
  Motomodelja shqiptare nga Shkupi, 21 vjearja Sara Leshi, do t jet shqiptarja e par q do t pozoj Sara Leshi, shqiptarja e par n PLAYBOY nudo pr edicionin slloven t revists s njohur amerikane t meshkujve "PLAYBOY". Sara Leshi si rezultat i paraqitjes s saj n ballinn e ksaj reviste pornografike, ka qen edhe mysafire speciale e pronarit t "PLAYBOY"-it, Hugh Hefner, n viln e tij luksoze n Los Angeles t Kalifornis, n SHBA. Shkupjania bukuroshe shprehet se ka nderin q t jet fotomodeleja e par shqiptare q do t pozoj nudo pr nj revist kaq t famshme botrore dhe ndjehet tepr krenare q do t thyej tabut se femrat shqiptare jan inferiore ndaj trendeve moderne t shoqris.
  ]

  Sedi ku e ke mare kete lajm mirepo ky lajm ka te vertete tjeter. Respektivisht Sara do te pozoje per Playboy mirepo jo ne Los Angelos as tek Hugh Hefner por per Playboy edicioni slloven.

  Ciao

 7. #7
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Bukuri e rall moj buskuqe, syqershi

  Vrtet nj vajz e bukur, i dshiroj fat n profesionin e saj m tutje...
  Sui generis

 8. #8
  Hyllin Maska e Hyj-Njeriu
  Antarsuar
  22-07-2007
  Vendndodhja
  Fatkeqesisht mes ndergjinoresh
  Postime
  2,945
  Epo me kishin thene qe gjithcka eshte pune leshi e per te treguar leshin kush me mire se nje goce Leshi mund ta bente ?
  Bashkohem me xhuxhumakun, urime fisit Leshi, tregon qe mbiemrin se ka vene kot. Fisi Leshi me ne fund nxorri nje perfaqesuese te denje.
  Shqiptari e ka care rrugen e historise me Palle ne dore!

 9. #9
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  33
  Postime
  2,551
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,616
  Ky imazhi si per me Numer 13 e 14 me jep te kuptoje se ketu njeriu nuke shef asgje e bukur, nje giht te nfgritur lart me ata thonj gjoja te yjeve e qe per mua jane te shtazve, sepse paskemi nevoj ti emitojmi kafshet ? Ku eshte bukuria ketu ?

 11. #11
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2007
  Vendndodhja
  Windy City Chicago.USA
  Postime
  836
  Citim Postuar m par nga brooklyn2007 Lexo Postimin
  Eh si vajti kjo puna e gocave te famshme, Lesh e nudo........
  hahahah bravo njeri shum po me pelqen kometi yt

 12. #12
  FarewellToNavy Maska e FTN_2004
  Antarsuar
  09-11-2004
  Vendndodhja
  West by God Virginia
  Mosha
  41
  Postime
  326
  sikur te nderroje emrin ne Hairy do jete me kollaj per te huajt t'ia thone emrin?

  Icik me vonese kjo, po shqiptaren e pare te Girls gone wild e di njeri se kush eshte ? :P
  NeverAgainVolunteerYourself

 13. #13
  Just be... Maska e Kaos
  Antarsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  n`shpi
  Postime
  76
  po kjo ka edhe clip qe ka ber me nje cun heheh eshte shum e njohur ne internet me clipin e saj :
  Ndryshuar pr her t fundit nga ClaY_MorE : 28-05-2008 m 15:58 Arsyeja: Nuk lejohet publikimi i materialeve pornografike
  Just be...

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,616
  Mua nuke me pelqen fare, klipe apo jo, shifet nga fizionomia, nuke pelqeht....

 15. #15
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,278
  qonka bo puna lesh knej :P
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  01-08-2007
  Postime
  1,281
  Sa ra Leshi?
  Nuk del vetm ajo lakuriq, ka mjaft shoqe kngtare, shqiptare.

 17. #17
  Ms que un club Maska e zoomen15
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Gjithandej
  Postime
  133
  Do eci kjo goca do eci
  To be or not to be!

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Veton Shkupi
  Antarsuar
  07-05-2008
  Vendndodhja
  Shkup
  Postime
  146
  Nje brifing i shkurter!

  Sara Lleshi e ka baben shqiptar ndersa nenen maqedone, nuk din asnje fjale shqip, nuk identifikohet si shqiptare....ndersa mos te nderhyj ne disa gjera tjera me personale qe i di per te!

  Perndryshe eshte shume sexy and wanted!

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Veton Shkupi
  Antarsuar
  07-05-2008
  Vendndodhja
  Shkup
  Postime
  146
  ...eshte nje vajze per te cilen te nevojitet pak bukuri, pak flert, pak lek, dhe nja dy gram koka....dhe papritmas eshte e ytja!

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-12-2006
  Postime
  26
  eshte me e rendishme etika,me mire te shiqoim si subjekt se sa ajo qe perdor trupin e saj objekt qe ka shum te ngjar te jet ajo e vertet -objekt seksi- ne shqiptaret nuk e kemi pasur ket zakon,do krenohesha gjithsesi sikur te kishte ndonje intervist ne uashington post,tribune etj,e jo ne ate revist me gjith ate nam te zi qe ka ajo,marre me i ardh asaj dhe familjes se saj.Duhej me arrit njeriu ne jete te kuptoi se qka eshtee bukur dhe etike e qka eshte per epsh....?????!!!!!

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Shqiptarja 21 vjeare, m e krkuara n SHBA
  Nga Lioness n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 06-08-2007, 06:25
 2. Shqiptarja zhvesh priftin italian
  Nga iliria e para n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 02-05-2007, 10:14
 3. Shqiptarja lindi pesnjak
  Nga ARIANI_TB n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-12-2006, 08:02
 4. Boks: Shqiptarja Bellovoda, nnkampione e Mongolis
  Nga Davius n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-06-2006, 19:16
 5. Laureta Meci, shqiptarja q po jeton ndrrn amerikane
  Nga Xhuxhumaku n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-06-2006, 08:36

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •