Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 39
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-06-2005
  Vendndodhja
  Stamboll,Sarajeve
  Mosha
  34
  Postime
  48
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Thumbs up A ka shqiptare ne UAE?

  E kam merak A ka shqiptare ne UAE united arab emirates?

  I know jsut some words I cant understand our albanian

  Are there albanians in united arab emirates? and who are they?

  Shume falemenderit..
  [COLOR="Red"]E kam Njė Jeta,Njė Bota,Njė Zemra Per Flamuri Shqiptare !/COLOR]

 2. #2
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,486
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  mireserdhe vetvadi ne ..gjirin tone.
  check pms. tia.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Clauss : 22-05-2008 mė 16:46
  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

 3. #3
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,308
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Vetvado, e gjete nje shqiptar mesa duket, Claussien. C'mon Claussie, try to mingle with the locals...
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2008
  Vendndodhja
  Dubai-Gjermani-Prishtine
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Thumbs up Hi!

  I can not understant, you are albanian but you can not speak albanian, it's true?
  I am albanian and know that there are a lot of albanian pople in uae, specialy in Dubai.
  If you need more infomation to contact them I can help you..
  best regards

  Miss Dubai

  QUOTE=vetvadi;1918529]E kam merak A ka shqiptare ne UAE united arab emirates?

  I know jsut some words I cant understand our albanian

  Are there albanians in united arab emirates? and who are they?

  Shume falemenderit..[/QUOTE]

 5. #5
  atdhetar Maska e bledikorcari
  Anėtarėsuar
  29-02-2008
  Vendndodhja
  duke bere cicin ne omonia
  Postime
  289
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ka shqiptare ne arabi,kisha nje dashnore para ca vjetesh une qe me vone vajti dhe u martua me nje arab ne medine me duket.
  sa lek merni rroge jua ty?qe te shikoj ja vlen apo sja vlen te vi ndonje xhiro.
  PERETH FLAMURIT TE PERBASHKUAR ME NJE DESHIRE ME NJE QELLIM

 6. #6
  I kundėrshtoj milionerėt, Maska e Pilotii
  Anėtarėsuar
  24-09-2007
  Vendndodhja
  Shum Larg
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  MIss Dubai,

  Po ti Jeton ne Dubai apo vetem punon

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Kam deshir me shku me vizitu EU emiratet unie po me sa di une shum pak shqiptar ka, shum pak,por njof njerz nga brukseli qe punojn atje si inxhijer dhe mjek
  per martesa ska shanca hahahahaha kush po thot se dikush asht martu atje
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 8. #8
  atdhetar Maska e bledikorcari
  Anėtarėsuar
  29-02-2008
  Vendndodhja
  duke bere cicin ne omonia
  Postime
  289
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o pilot keto iken ne arabi dhe haruan dhe shqipen mo,
  miss dubai thote kjo.he cna gjeti.
  dorontina martohu moj me ndonje arab te mos dalesh nga pragu i shtepise fare
  PERETH FLAMURIT TE PERBASHKUAR ME NJE DESHIRE ME NJE QELLIM

 9. #9
  ...beyond Maska e Alienated
  Anėtarėsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  40
  Postime
  3,143
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Ka shqiptare ne Dubai, edhe ate ka nga ata qe jetojne atje dhe nga ata qe punojne atje (nuk jane shtetas te Emirateve). Di per nje familje nga nje fshat i Tetoves qe jeton ne Dubai. Perndryshe, kompania Ecolog ka perfaqesine e Financave ne Dubai dhe pjesa me e madhe e te punesuareve jane shqiptare nga Maqedonia e Kosova.
  Koha ėshtė e maskarenjėve
  Por atdheu i Shqiptarėve

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2008
  Vendndodhja
  Dubai-Gjermani-Prishtine
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Thumbs down Nese ndodh nje rast i till, nuk do thote te jene te gjithe ashtu!

  I nderuari Bledikorcari!

  se pari me vjen keq qe paske be nje eksperience te keqe me ate vajzen shqiptare qe paska martuar nje arab (cka nuk e kuptoj) dhe e dyta me vjen keq te ndegjoj nga nje shqiptar qe thote apo pyet "sa rroge merrni aty" sepse femra shqiptare nuk shitet apo blehet me para, dhe e treta nese vjen ne tokat arabe per te bere dashuri ateher te kisha preferuar me ja majte tjeter kah......

  pershendetje

  Citim Postuar mė parė nga bledikorcari Lexo Postimin
  ka shqiptare ne arabi,kisha nje dashnore para ca vjetesh une qe me vone vajti dhe u martua me nje arab ne medine me duket.
  sa lek merni rroge jua ty?qe te shikoj ja vlen apo sja vlen te vi ndonje xhiro.

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2008
  Vendndodhja
  Dubai-Gjermani-Prishtine
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Vetem punoj per momentin, me vone do shperngulem, momentalisht kam pune ketu ne Evrope!
  Citim Postuar mė parė nga Pilotii Lexo Postimin
  MIss Dubai,

  Po ti Jeton ne Dubai apo vetem punon

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2008
  Vendndodhja
  Dubai-Gjermani-Prishtine
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Thumbs down

  Siq po me duket te paskan bere femrat shqiptare shume te eger, me siguri kan pase arsye....... mbasi ke kete mendim per femrat shqiptare (me vjen keq shume per ty) ateher koncentrohu ti ne femra te huaja, ato jan me te mira se shqiptaret (sipas mendimit tende....)
  Citim Postuar mė parė nga bledikorcari Lexo Postimin
  o pilot keto iken ne arabi dhe haruan dhe shqipen mo,
  miss dubai thote kjo.he cna gjeti.
  dorontina martohu moj me ndonje arab te mos dalesh nga pragu i shtepise fare

 13. #13
  atdhetar Maska e bledikorcari
  Anėtarėsuar
  29-02-2008
  Vendndodhja
  duke bere cicin ne omonia
  Postime
  289
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Miss Dubai Lexo Postimin
  I nderuari Bledikorcari!

  se pari me vjen keq qe paske be nje eksperience te keqe me ate vajzen shqiptare qe paska martuar nje arab (cka nuk e kuptoj) dhe e dyta me vjen keq te ndegjoj nga nje shqiptar qe thote apo pyet "sa rroge merrni aty" sepse femra shqiptare nuk shitet apo blehet me para, dhe e treta nese vjen ne tokat arabe per te bere dashuri ateher te kisha preferuar me ja majte tjeter kah......

  pershendetje
  e dashur miss dubai,mos te te vije keq fare se ate e percolla une ne arabi se nuk me linte rehat....deshte te martoheshe me mua dhe une sdesha
  sa per rrogat une spo pyes per vajzat sa rroge merni por po pyes ne pergjithesi sa mund te jete rroga ne uae se me intereson te ik gjekundi,dmth jam ne kerkim te nje vend tjeter,sme kuptove me duket
  mis dubai mis dubai mos thuaj gjera te tilla per dashuricka ne arabi se nuk lejohen ato gjera aty,por dhe une sngela te vij per dashuricka ne arabi,aty po erdha do vij vetem per pune,kuptome ne ato qe dua te them
  PERETH FLAMURIT TE PERBASHKUAR ME NJE DESHIRE ME NJE QELLIM

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2008
  Vendndodhja
  Dubai-Gjermani-Prishtine
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Cool Mos ndegjo tjeret.......

  Mos ndegjo kete shqiptarin qe perqesh shqiptaret........te ne thojne: peshty dikende, por pshtyma te bie ne gjoksin tende.......kshtu thojme ne.....
  Citim Postuar mė parė nga Pilotii Lexo Postimin
  MIss Dubai,


  Po ti Jeton ne Dubai apo vetem punon

 15. #15
  atdhetar Maska e bledikorcari
  Anėtarėsuar
  29-02-2008
  Vendndodhja
  duke bere cicin ne omonia
  Postime
  289
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  miss dubai une po te flas si njeri.
  mos e felliq muhabetin,ok?
  PERETH FLAMURIT TE PERBASHKUAR ME NJE DESHIRE ME NJE QELLIM

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2008
  Vendndodhja
  Dubai-Gjermani-Prishtine
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Thumbs down

  Beje cka te duash............
  Citim Postuar mė parė nga bledikorcari Lexo Postimin
  e dashur miss dubai,mos te te vije keq fare se ate e percolla une ne arabi se nuk me linte rehat....deshte te martoheshe me mua dhe une sdesha
  sa per rrogat une spo pyes per vajzat sa rroge merni por po pyes ne pergjithesi sa mund te jete rroga ne uae se me intereson te ik gjekundi,dmth jam ne kerkim te nje vend tjeter,sme kuptove me duket
  mis dubai mis dubai mos thuaj gjera te tilla per dashuricka ne arabi se nuk lejohen ato gjera aty,por dhe une sngela te vij per dashuricka ne arabi,aty po erdha do vij vetem per pune,kuptome ne ato qe dua te them

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2008
  Vendndodhja
  Dubai-Gjermani-Prishtine
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Falemderit Alienated, per informatat qe ju jep shqiptareve.
  mund te me tregosh me hollesishte se kush eshte kjo kompania Ecolog, si mund te kontaktojme kryesorin e kesaj kompanie, apo nga i njef ti? ke kontakt me ta?
  pershendetje

  Citim Postuar mė parė nga Alienated Lexo Postimin
  Ka shqiptare ne Dubai, edhe ate ka nga ata qe jetojne atje dhe nga ata qe punojne atje (nuk jane shtetas te Emirateve). Di per nje familje nga nje fshat i Tetoves qe jeton ne Dubai. Perndryshe, kompania Ecolog ka perfaqesine e Financave ne Dubai dhe pjesa me e madhe e te punesuareve jane shqiptare nga Maqedonia e Kosova.

 18. #18
  Perjashtuar Maska e landi45
  Anėtarėsuar
  10-04-2008
  Postime
  1,776
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga vetvadi Lexo Postimin
  E kam merak A ka shqiptare ne UAE united arab emirates?

  I know jsut some words I cant understand our albanian

  Are there albanians in united arab emirates? and who are they?

  Shume falemenderit..
  ka me origjine shqiptare qe kane lind e rrit atje por ka dhe qe kane vajte pas 90 me programe punesimi sidomos ne hotele dhe kuzhina si dhe studente apo njerez qe kane vajte prej lidhjeve familjare

 19. #19
  elixirs
  Anėtarėsuar
  25-09-2007
  Postime
  1,447
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Kjo Miss Dubai, e paska nje mize te madhe pas veshit!

 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2008
  Vendndodhja
  Dubai-Gjermani-Prishtine
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Jo Absolute, nuk eshte e vertet qe kam mizen pas veshit, por nuk duroj dhe lejoj qe nje femer shqiptare te perqeshet nga te tjeret sidomos nga mashkujt shqiptare, sepse femrat shqiptare jane ato te cilat e mbajne moralin dhe nderin e familjes dhe te githe kombit shqiptare.
  Mirpo, dua edhe ta sqaroj se une kete Bledikorcarin kam keqkuptuar ne disa pika....

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Sulė Hotla (1875-1947), Njė Jetė Pėr Shqipėrinė
  Nga strong_07 nė forumin Shqipe nga Maqedonia
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-04-2019, 16:32
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-11-2016, 08:56
 3. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
  Nga ILovePejaa nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 21-07-2015, 13:25
 4. Kristo Frashėri: Dilema pėr Himarėn
  Nga Qafir Arnaut nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-02-2006, 12:56
 5. Letėrsia Shqiptare
  Nga [A-SHKODRANI] nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2005, 14:02

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •