Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 39 prej 39
 1. #21
  atdhetar Maska e bledikorcari
  Anėtarėsuar
  29-02-2008
  Vendndodhja
  duke bere cicin ne omonia
  Postime
  289
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Miss Dubai Lexo Postimin
  Jo Absolute, nuk eshte e vertet qe kam mizen pas veshit, por nuk duroj dhe lejoj qe nje femer shqiptare te perqeshet nga te tjeret sidomos nga mashkujt shqiptare, sepse femrat shqiptare jane ato te cilat e mbajne moralin dhe nderin e familjes dhe te githe kombit shqiptare.
  Mirpo, dua edhe ta sqaroj se une kete Bledikorcarin kam keqkuptuar ne disa pika....
  shyqyr me qe me kuptove qe me ke keqkuptuar
  PERETH FLAMURIT TE PERBASHKUAR ME NJE DESHIRE ME NJE QELLIM

 2. #22
  USAlbania
  Anėtarėsuar
  27-05-2008
  Vendndodhja
  With money you can buy a bed, but not sleep.
  Postime
  524
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga Miss Dubai Lexo Postimin
  Falemderit Alienated, per informatat qe ju jep shqiptareve.
  mund te me tregosh me hollesishte se kush eshte kjo kompania Ecolog, si mund te kontaktojme kryesorin e kesaj kompanie, apo nga i njef ti? ke kontakt me ta?
  pershendetje
  http://www.ecolog-international.com

 3. #23
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  34
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  ku nuk ka shqiptar..ne te gjith boten jemi ne!
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 4. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2008
  Vendndodhja
  Dubai-Gjermani-Prishtine
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Falemderit Coca Cola!

  ne kete adres nuk ka shance te kontaktosh dikend nga firma ecologut,jam munduar sot edhe kam telefonuar ne zyren ne Dubai dhe Düsseldorf. Ti qe njef dikende personalishte te kesaj firme te lutem me trego!
  Falemderit

  Citim Postuar mė parė nga Coca-Cola Lexo Postimin

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2008
  Vendndodhja
  Dubai-Gjermani-Prishtine
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ooooooo Bledikorcari!

  edhe une do thoja "shyqyr"kur ta kupton ti dhe thua se femrat shqiptare jan me te mirat ne kete bote.......

  Citim Postuar mė parė nga bledikorcari Lexo Postimin
  shyqyr me qe me kuptove qe me ke keqkuptuar

 6. #26
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Miss Dubai Lexo Postimin
  Jo Absolute, nuk eshte e vertet qe kam mizen pas veshit, por nuk duroj dhe lejoj qe nje femer shqiptare te perqeshet nga te tjeret sidomos nga mashkujt shqiptare, sepse femrat shqiptare jane ato te cilat e mbajne moralin dhe nderin e familjes dhe te githe kombit shqiptare.
  Mirpo, dua edhe ta sqaroj se une kete Bledikorcarin kam keqkuptuar ne disa pika....


  Miss Dubai, bracvo te koft lale, e ke thon kte ashu si duhet...


  po sa kohe keni ne Dubai ju me lale, edhe ce mire ju ka qit atje, apo keni shku me honger syfyr edhe pa dashje keni ngel atje

 7. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2008
  Vendndodhja
  Dubai-Gjermani-Prishtine
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Smile Bac u kry!

  Falemderit, per kete respekte qe me bene! me vjen mir dhe kam qesh kur pashe "bac u kry"gezohem qe ju bashkangjitesh shqiptareve te kosoves me kete.....
  Per syfyr nuk kam shkuar ne Dubai, sepse syfyri jone eshte shume me i shishem se ai ne Dubai, mirpo mbasi po thua ne shtator do kem syfyr ne Dubai.
  Po ti ku jeton?


  Citim Postuar mė parė nga Homza Lexo Postimin
  Miss Dubai, bracvo te koft lale, e ke thon kte ashu si duhet...


  po sa kohe keni ne Dubai ju me lale, edhe ce mire ju ka qit atje, apo keni shku me honger syfyr edhe pa dashje keni ngel atje

 8. #28
  USAlbania
  Anėtarėsuar
  27-05-2008
  Vendndodhja
  With money you can buy a bed, but not sleep.
  Postime
  524
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga Miss Dubai Lexo Postimin
  Falemderit Coca Cola!

  ne kete adres nuk ka shance te kontaktosh dikend nga firma ecologut,jam munduar sot edhe kam telefonuar ne zyren ne Dubai dhe Düsseldorf. Ti qe njef dikende personalishte te kesaj firme te lutem me trego!
  Falemderit
  Jo nuk njof une . Provoje ne te gjithe menyrat dhe me shpesh ndoshta biesh ne kontakt.

 9. #29
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Miss Dubai Lexo Postimin
  Falemderit, per kete respekte qe me bene! me vjen mir dhe kam qesh kur pashe "bac u kry"gezohem qe ju bashkangjitesh shqiptareve te kosoves me kete.....
  Per syfyr nuk kam shkuar ne Dubai, sepse syfyri jone eshte shume me i shishem se ai ne Dubai, mirpo mbasi po thua ne shtator do kem syfyr ne Dubai.
  Po ti ku jeton?


  rrespektet une i bej gjithnje aty ku e kan vendin, dhe mendova qe me ate qe ke shkujrt merito rrespekt dhe dashamirllek....


  syfyri jon eshte me i shijshem eh, syfyri dhe agjerimi gjithnje jan shum te kendshem kur njerzit e bejne me deshire e jo prej halli, shum po vujne nga na jone.


  une jetoj ne Londer tash e 8 vite, por e kam ne plan te vi ne Dubai shum shpejt i her, me kismet gjithnje.

 10. #30
  atdhetar Maska e bledikorcari
  Anėtarėsuar
  29-02-2008
  Vendndodhja
  duke bere cicin ne omonia
  Postime
  289
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  he homze homze,po ben parapregatitjet per ne dubai eeee????
  peshko peshko,vazhdo
  PERETH FLAMURIT TE PERBASHKUAR ME NJE DESHIRE ME NJE QELLIM

 11. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2008
  Vendndodhja
  Dubai-Gjermani-Prishtine
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Kujdes!

  Te kesh kujdes ne gjermani thojne "jo gjdo gje cka shkelqen, eshte edha ari" nuk di a thojne edhe te ne shqiptaret keshtu, mirpo une kete e kam mesuar ne gjermani, per ate mendoj te jesh i kujdesshem, sidomos te puna!

  te uroj shume suksese, si ne Dubai ashtu edhe ne Londer.


  Citim Postuar mė parė nga Homza Lexo Postimin
  rrespektet une i bej gjithnje aty ku e kan vendin, dhe mendova qe me ate qe ke shkujrt merito rrespekt dhe dashamirllek....


  syfyri jon eshte me i shijshem eh, syfyri dhe agjerimi gjithnje jan shum te kendshem kur njerzit e bejne me deshire e jo prej halli, shum po vujne nga na jone.


  une jetoj ne Londer tash e 8 vite, por e kam ne plan te vi ne Dubai shum shpejt i her, me kismet gjithnje.

 12. #32
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Miss Dubai Lexo Postimin
  Te kesh kujdes ne gjermani thojne "jo gjdo gje cka shkelqen, eshte edha ari" nuk di a thojne edhe te ne shqiptaret keshtu, mirpo une kete e kam mesuar ne gjermani, per ate mendoj te jesh i kujdesshem, sidomos te puna!

  te uroj shume suksese, si ne Dubai ashtu edhe ne Londer.
  hahaha kjo cdo gje qe shkelqen nuk eshte ari, ti e ke nigju ne Gjermani, ama kte e kan thene SHqiptaret rrefugjat ne Gjermani, kshuqe po ne e perdorim kte mjaft .  Na thuaj ndonje gje per Duabin me, kam nigju qe moti gjate veres eshte shum shum i ngorhte, me e mira eshte te vish holiday gjate Shtatorit deri ne mars...


  sna tregove, me ca pune merresh ti?

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  ti qe flet anglisht ke shanca te punojsh atje Homza ....perqdo profesion ka vend pune...
  por dojn pune te mirź aty asht lluksi me i madh ne Botź...
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 14. #34
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2008
  Vendndodhja
  Dubai-Gjermani-Prishtine
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po koha eshte shume e nxehte gjate muajit maj deri ne shtator eshte dikund klima 40-50 grade, mirpo eshte gjdo kunde e klimatizuar, keshtu qe nuk eshte problem moti. Ne shkurte ketij viti kishte shij dhe fryme te madhe ishte ftohet.
  Un me pune shkoj shpesh ne Dubai,keshtu qe e njof Dubain shume mir...nuk jetoj aty sepse kam pune ne evrope momentalishte mirpo kur do i mbaroj punet ketu do te shperngulem ne Dubai, nese nuk me prishet mendja..... do shofim.  Citim Postuar mė parė nga Homza Lexo Postimin
  hahaha kjo cdo gje qe shkelqen nuk eshte ari, ti e ke nigju ne Gjermani, ama kte e kan thene SHqiptaret rrefugjat ne Gjermani, kshuqe po ne e perdorim kte mjaft .  Na thuaj ndonje gje per Duabin me, kam nigju qe moti gjate veres eshte shum shum i ngorhte, me e mira eshte te vish holiday gjate Shtatorit deri ne mars...


  sna tregove, me ca pune merresh ti?

 15. #35
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Miss Dubai Lexo Postimin
  Po koha eshte shume e nxehte gjate muajit maj deri ne shtator eshte dikund klima 40-50 grade, mirpo eshte gjdo kunde e klimatizuar, keshtu qe nuk eshte problem moti. Ne shkurte ketij viti kishte shij dhe fryme te madhe ishte ftohet.
  Un me pune shkoj shpesh ne Dubai,keshtu qe e njof Dubain shume mir...nuk jetoj aty sepse kam pune ne evrope momentalishte mirpo kur do i mbaroj punet ketu do te shperngulem ne Dubai, nese nuk me prishet mendja..... do shofim.

  Kshu kam nigju nje shokun tim qe me thoshte ne Dubai ben shum shum ngroht gjat veres e deri nga fundi i Shtatorit, me thoshte rri larg dubait.

  E praktikon fene muslimane, nqs po Selam Alekum do te thom tana heret tash e mrapa


  edhe ti pse quhesh Miss Dubai kur jeto neper Gjermania e Evrope, spo e marr vesh?


  ka vende pune ne DUbai, edhe a paguhen sikur paguhemi neper Europe apo me shume, pasiqe ti dhe une po shkova atje per pune do jemi te huaj dhe do kete djeta patjeter?

 16. #36
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Dorontina Lexo Postimin
  ti qe flet anglisht ke shanca te punojsh atje Homza ....perqdo profesion ka vend pune...
  por dojn pune te mirź aty asht lluksi me i madh ne Botź...
  gjuha per te msu momentalisht eshte: Chinese Mandarin, me kismet do i msoj ato me elementaret shum shpejt.

 17. #37
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Anėtarėsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,683
  Faleminderit
  12
  69 falenderime nė 55 postime

  valla ja paske fut pak kot ketu

  Citim Postuar mė parė nga Miss Dubai Lexo Postimin
  Jo Absolute, nuk eshte e vertet qe kam mizen pas veshit, por nuk duroj dhe lejoj qe nje femer shqiptare te perqeshet nga te tjeret sidomos nga mashkujt shqiptare, sepse femrat shqiptare jane ato te cilat e mbajne moralin dhe nderin e familjes dhe te githe kombit shqiptare.
  Mirpo, dua edhe ta sqaroj se une kete Bledikorcarin kam keqkuptuar ne disa pika....


  po cfare morali moj miss dubai .......kur u krijua shprehja e famshme '' dhi e zgjebosur dhe bishtin perpjete '' sinqerisht besoj se eshte krijuar pikerisht per femrat shqiptare.....

 18. #38
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-08-2008
  Vendndodhja
  Dubai-Gjermani-Prishtine
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Me vjen keq per ty!

  Te them te drejten, me vjen "xhynah" per mendimin tende, mirpo ky eshte mendimi yt......

  Citim Postuar mė parė nga Kaprosi Lexo Postimin
  po cfare morali moj miss dubai .......kur u krijua shprehja e famshme '' dhi e zgjebosur dhe bishtin perpjete '' sinqerisht besoj se eshte krijuar pikerisht per femrat shqiptare.....

 19. #39
  ...beyond Maska e Alienated
  Anėtarėsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  40
  Postime
  3,143
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga Miss Dubai Lexo Postimin
  Falemderit Coca Cola!

  ne kete adres nuk ka shance te kontaktosh dikend nga firma ecologut,jam munduar sot edhe kam telefonuar ne zyren ne Dubai dhe Düsseldorf. Ti qe njef dikende personalishte te kesaj firme te lutem me trego!
  Falemderit

  Numri eshte 042 994 500, dhe eshte ne funksion. Sapo morra une tani dhe m'u pergjigjen ne zyre.
  BTW edhe une jam keto dite ketu ne Dubai...
  Koha ėshtė e maskarenjėve
  Por atdheu i Shqiptarėve

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Sulė Hotla (1875-1947), Njė Jetė Pėr Shqipėrinė
  Nga strong_07 nė forumin Shqipe nga Maqedonia
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-04-2019, 16:32
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-11-2016, 08:56
 3. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
  Nga ILovePejaa nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 21-07-2015, 13:25
 4. Kristo Frashėri: Dilema pėr Himarėn
  Nga Qafir Arnaut nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-02-2006, 12:56
 5. Letėrsia Shqiptare
  Nga [A-SHKODRANI] nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2005, 14:02

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •