Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 39 prej 39
  1. #21
    atdhetar Maska e bledikorcari
    Anėtarėsuar
    29-02-2008
    Vendndodhja
    duke bere cicin ne omonia
    Postime
    289
    Citim Postuar mė parė nga Miss Dubai Lexo Postimin
    Jo Absolute, nuk eshte e vertet qe kam mizen pas veshit, por nuk duroj dhe lejoj qe nje femer shqiptare te perqeshet nga te tjeret sidomos nga mashkujt shqiptare, sepse femrat shqiptare jane ato te cilat e mbajne moralin dhe nderin e familjes dhe te githe kombit shqiptare.
    Mirpo, dua edhe ta sqaroj se une kete Bledikorcarin kam keqkuptuar ne disa pika....
    shyqyr me qe me kuptove qe me ke keqkuptuar
    PERETH FLAMURIT TE PERBASHKUAR ME NJE DESHIRE ME NJE QELLIM

  2. #22
    USAlbania
    Anėtarėsuar
    27-05-2008
    Vendndodhja
    With money you can buy a bed, but not sleep.
    Postime
    524
    Citim Postuar mė parė nga Miss Dubai Lexo Postimin
    Falemderit Alienated, per informatat qe ju jep shqiptareve.
    mund te me tregosh me hollesishte se kush eshte kjo kompania Ecolog, si mund te kontaktojme kryesorin e kesaj kompanie, apo nga i njef ti? ke kontakt me ta?
    pershendetje
    http://www.ecolog-international.com

  3. #23
    ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
    Anėtarėsuar
    01-02-2008
    Vendndodhja
    Berlin City
    Postime
    3,440
    ku nuk ka shqiptar..ne te gjith boten jemi ne!
    zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

  4. #24
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-08-2008
    Vendndodhja
    Dubai-Gjermani-Prishtine
    Postime
    26
    Falemderit Coca Cola!

    ne kete adres nuk ka shance te kontaktosh dikend nga firma ecologut,jam munduar sot edhe kam telefonuar ne zyren ne Dubai dhe Düsseldorf. Ti qe njef dikende personalishte te kesaj firme te lutem me trego!
    Falemderit

    Citim Postuar mė parė nga Coca-Cola Lexo Postimin

  5. #25
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-08-2008
    Vendndodhja
    Dubai-Gjermani-Prishtine
    Postime
    26
    Ooooooo Bledikorcari!

    edhe une do thoja "shyqyr"kur ta kupton ti dhe thua se femrat shqiptare jan me te mirat ne kete bote.......

    Citim Postuar mė parė nga bledikorcari Lexo Postimin
    shyqyr me qe me kuptove qe me ke keqkuptuar

  6. #26
    i/e larguar Maska e Homza
    Anėtarėsuar
    24-02-2006
    Vendndodhja
    Ne kat te siperm!
    Postime
    3,092
    Citim Postuar mė parė nga Miss Dubai Lexo Postimin
    Jo Absolute, nuk eshte e vertet qe kam mizen pas veshit, por nuk duroj dhe lejoj qe nje femer shqiptare te perqeshet nga te tjeret sidomos nga mashkujt shqiptare, sepse femrat shqiptare jane ato te cilat e mbajne moralin dhe nderin e familjes dhe te githe kombit shqiptare.
    Mirpo, dua edhe ta sqaroj se une kete Bledikorcarin kam keqkuptuar ne disa pika....


    Miss Dubai, bracvo te koft lale, e ke thon kte ashu si duhet...


    po sa kohe keni ne Dubai ju me lale, edhe ce mire ju ka qit atje, apo keni shku me honger syfyr edhe pa dashje keni ngel atje

  7. #27
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-08-2008
    Vendndodhja
    Dubai-Gjermani-Prishtine
    Postime
    26

    Smile Bac u kry!

    Falemderit, per kete respekte qe me bene! me vjen mir dhe kam qesh kur pashe "bac u kry"gezohem qe ju bashkangjitesh shqiptareve te kosoves me kete.....
    Per syfyr nuk kam shkuar ne Dubai, sepse syfyri jone eshte shume me i shishem se ai ne Dubai, mirpo mbasi po thua ne shtator do kem syfyr ne Dubai.
    Po ti ku jeton?


    Citim Postuar mė parė nga Homza Lexo Postimin
    Miss Dubai, bracvo te koft lale, e ke thon kte ashu si duhet...


    po sa kohe keni ne Dubai ju me lale, edhe ce mire ju ka qit atje, apo keni shku me honger syfyr edhe pa dashje keni ngel atje

  8. #28
    USAlbania
    Anėtarėsuar
    27-05-2008
    Vendndodhja
    With money you can buy a bed, but not sleep.
    Postime
    524
    Citim Postuar mė parė nga Miss Dubai Lexo Postimin
    Falemderit Coca Cola!

    ne kete adres nuk ka shance te kontaktosh dikend nga firma ecologut,jam munduar sot edhe kam telefonuar ne zyren ne Dubai dhe Düsseldorf. Ti qe njef dikende personalishte te kesaj firme te lutem me trego!
    Falemderit
    Jo nuk njof une . Provoje ne te gjithe menyrat dhe me shpesh ndoshta biesh ne kontakt.

  9. #29
    i/e larguar Maska e Homza
    Anėtarėsuar
    24-02-2006
    Vendndodhja
    Ne kat te siperm!
    Postime
    3,092
    Citim Postuar mė parė nga Miss Dubai Lexo Postimin
    Falemderit, per kete respekte qe me bene! me vjen mir dhe kam qesh kur pashe "bac u kry"gezohem qe ju bashkangjitesh shqiptareve te kosoves me kete.....
    Per syfyr nuk kam shkuar ne Dubai, sepse syfyri jone eshte shume me i shishem se ai ne Dubai, mirpo mbasi po thua ne shtator do kem syfyr ne Dubai.
    Po ti ku jeton?


    rrespektet une i bej gjithnje aty ku e kan vendin, dhe mendova qe me ate qe ke shkujrt merito rrespekt dhe dashamirllek....


    syfyri jon eshte me i shijshem eh, syfyri dhe agjerimi gjithnje jan shum te kendshem kur njerzit e bejne me deshire e jo prej halli, shum po vujne nga na jone.


    une jetoj ne Londer tash e 8 vite, por e kam ne plan te vi ne Dubai shum shpejt i her, me kismet gjithnje.

  10. #30
    atdhetar Maska e bledikorcari
    Anėtarėsuar
    29-02-2008
    Vendndodhja
    duke bere cicin ne omonia
    Postime
    289
    he homze homze,po ben parapregatitjet per ne dubai eeee????
    peshko peshko,vazhdo
    PERETH FLAMURIT TE PERBASHKUAR ME NJE DESHIRE ME NJE QELLIM

  11. #31
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-08-2008
    Vendndodhja
    Dubai-Gjermani-Prishtine
    Postime
    26

    Kujdes!

    Te kesh kujdes ne gjermani thojne "jo gjdo gje cka shkelqen, eshte edha ari" nuk di a thojne edhe te ne shqiptaret keshtu, mirpo une kete e kam mesuar ne gjermani, per ate mendoj te jesh i kujdesshem, sidomos te puna!

    te uroj shume suksese, si ne Dubai ashtu edhe ne Londer.


    Citim Postuar mė parė nga Homza Lexo Postimin
    rrespektet une i bej gjithnje aty ku e kan vendin, dhe mendova qe me ate qe ke shkujrt merito rrespekt dhe dashamirllek....


    syfyri jon eshte me i shijshem eh, syfyri dhe agjerimi gjithnje jan shum te kendshem kur njerzit e bejne me deshire e jo prej halli, shum po vujne nga na jone.


    une jetoj ne Londer tash e 8 vite, por e kam ne plan te vi ne Dubai shum shpejt i her, me kismet gjithnje.

  12. #32
    i/e larguar Maska e Homza
    Anėtarėsuar
    24-02-2006
    Vendndodhja
    Ne kat te siperm!
    Postime
    3,092
    Citim Postuar mė parė nga Miss Dubai Lexo Postimin
    Te kesh kujdes ne gjermani thojne "jo gjdo gje cka shkelqen, eshte edha ari" nuk di a thojne edhe te ne shqiptaret keshtu, mirpo une kete e kam mesuar ne gjermani, per ate mendoj te jesh i kujdesshem, sidomos te puna!

    te uroj shume suksese, si ne Dubai ashtu edhe ne Londer.
    hahaha kjo cdo gje qe shkelqen nuk eshte ari, ti e ke nigju ne Gjermani, ama kte e kan thene SHqiptaret rrefugjat ne Gjermani, kshuqe po ne e perdorim kte mjaft .



    Na thuaj ndonje gje per Duabin me, kam nigju qe moti gjate veres eshte shum shum i ngorhte, me e mira eshte te vish holiday gjate Shtatorit deri ne mars...


    sna tregove, me ca pune merresh ti?

  13. #33
    i/e regjistruar Maska e Dorontina
    Anėtarėsuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
    Postime
    3,488
    ti qe flet anglisht ke shanca te punojsh atje Homza ....perqdo profesion ka vend pune...
    por dojn pune te mirź aty asht lluksi me i madh ne Botź...
    "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

  14. #34
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-08-2008
    Vendndodhja
    Dubai-Gjermani-Prishtine
    Postime
    26
    Po koha eshte shume e nxehte gjate muajit maj deri ne shtator eshte dikund klima 40-50 grade, mirpo eshte gjdo kunde e klimatizuar, keshtu qe nuk eshte problem moti. Ne shkurte ketij viti kishte shij dhe fryme te madhe ishte ftohet.
    Un me pune shkoj shpesh ne Dubai,keshtu qe e njof Dubain shume mir...nuk jetoj aty sepse kam pune ne evrope momentalishte mirpo kur do i mbaroj punet ketu do te shperngulem ne Dubai, nese nuk me prishet mendja..... do shofim.



    Citim Postuar mė parė nga Homza Lexo Postimin
    hahaha kjo cdo gje qe shkelqen nuk eshte ari, ti e ke nigju ne Gjermani, ama kte e kan thene SHqiptaret rrefugjat ne Gjermani, kshuqe po ne e perdorim kte mjaft .



    Na thuaj ndonje gje per Duabin me, kam nigju qe moti gjate veres eshte shum shum i ngorhte, me e mira eshte te vish holiday gjate Shtatorit deri ne mars...


    sna tregove, me ca pune merresh ti?

  15. #35
    i/e larguar Maska e Homza
    Anėtarėsuar
    24-02-2006
    Vendndodhja
    Ne kat te siperm!
    Postime
    3,092
    Citim Postuar mė parė nga Miss Dubai Lexo Postimin
    Po koha eshte shume e nxehte gjate muajit maj deri ne shtator eshte dikund klima 40-50 grade, mirpo eshte gjdo kunde e klimatizuar, keshtu qe nuk eshte problem moti. Ne shkurte ketij viti kishte shij dhe fryme te madhe ishte ftohet.
    Un me pune shkoj shpesh ne Dubai,keshtu qe e njof Dubain shume mir...nuk jetoj aty sepse kam pune ne evrope momentalishte mirpo kur do i mbaroj punet ketu do te shperngulem ne Dubai, nese nuk me prishet mendja..... do shofim.

    Kshu kam nigju nje shokun tim qe me thoshte ne Dubai ben shum shum ngroht gjat veres e deri nga fundi i Shtatorit, me thoshte rri larg dubait.

    E praktikon fene muslimane, nqs po Selam Alekum do te thom tana heret tash e mrapa


    edhe ti pse quhesh Miss Dubai kur jeto neper Gjermania e Evrope, spo e marr vesh?


    ka vende pune ne DUbai, edhe a paguhen sikur paguhemi neper Europe apo me shume, pasiqe ti dhe une po shkova atje per pune do jemi te huaj dhe do kete djeta patjeter?

  16. #36
    i/e larguar Maska e Homza
    Anėtarėsuar
    24-02-2006
    Vendndodhja
    Ne kat te siperm!
    Postime
    3,092
    Citim Postuar mė parė nga Dorontina Lexo Postimin
    ti qe flet anglisht ke shanca te punojsh atje Homza ....perqdo profesion ka vend pune...
    por dojn pune te mirź aty asht lluksi me i madh ne Botź...
    gjuha per te msu momentalisht eshte: Chinese Mandarin, me kismet do i msoj ato me elementaret shum shpejt.

  17. #37
    krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
    Anėtarėsuar
    21-07-2005
    Vendndodhja
    diku neper bote
    Postime
    2,637

    valla ja paske fut pak kot ketu

    Citim Postuar mė parė nga Miss Dubai Lexo Postimin
    Jo Absolute, nuk eshte e vertet qe kam mizen pas veshit, por nuk duroj dhe lejoj qe nje femer shqiptare te perqeshet nga te tjeret sidomos nga mashkujt shqiptare, sepse femrat shqiptare jane ato te cilat e mbajne moralin dhe nderin e familjes dhe te githe kombit shqiptare.
    Mirpo, dua edhe ta sqaroj se une kete Bledikorcarin kam keqkuptuar ne disa pika....


    po cfare morali moj miss dubai .......kur u krijua shprehja e famshme '' dhi e zgjebosur dhe bishtin perpjete '' sinqerisht besoj se eshte krijuar pikerisht per femrat shqiptare.....

  18. #38
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-08-2008
    Vendndodhja
    Dubai-Gjermani-Prishtine
    Postime
    26

    Me vjen keq per ty!

    Te them te drejten, me vjen "xhynah" per mendimin tende, mirpo ky eshte mendimi yt......

    Citim Postuar mė parė nga Kaprosi Lexo Postimin
    po cfare morali moj miss dubai .......kur u krijua shprehja e famshme '' dhi e zgjebosur dhe bishtin perpjete '' sinqerisht besoj se eshte krijuar pikerisht per femrat shqiptare.....

  19. #39
    ...beyond Maska e Alienated
    Anėtarėsuar
    19-09-2005
    Vendndodhja
    Cassiopeia Constellation
    Postime
    3,139
    Citim Postuar mė parė nga Miss Dubai Lexo Postimin
    Falemderit Coca Cola!

    ne kete adres nuk ka shance te kontaktosh dikend nga firma ecologut,jam munduar sot edhe kam telefonuar ne zyren ne Dubai dhe Düsseldorf. Ti qe njef dikende personalishte te kesaj firme te lutem me trego!
    Falemderit

    Numri eshte 042 994 500, dhe eshte ne funksion. Sapo morra une tani dhe m'u pergjigjen ne zyre.
    BTW edhe une jam keto dite ketu ne Dubai...
    Koha ėshtė e maskarenjėve
    Por atdheu i Shqiptarėve

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

  1. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
    Nga ILovePejaa nė forumin Elita kombėtare
    Pėrgjigje: 85
    Postimi i Fundit: 15-11-2022, 22:39
  2. Sulė Hotla (1875-1947), Njė Jetė Pėr Shqipėrinė
    Nga strong_07 nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
    Pėrgjigje: 8
    Postimi i Fundit: 29-04-2019, 16:32
  3. Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 24-11-2016, 09:56
  4. Kristo Frashėri: Dilema pėr Himarėn
    Nga Qafir Arnaut nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 28-02-2006, 13:56
  5. Letėrsia Shqiptare
    Nga [A-SHKODRANI] nė forumin Enciklopedia letrare
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 24-10-2005, 14:02

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •