Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    06-02-2008
    Postime
    2

    Per prezantimin tim!

    I nderuar RaPSouL,
    Nuk e kuptoj se perse te paska penguar prezanti im qe bera dje!
    Rregulloren e kam lexuar: http://forumishqiptar.com/showthread.php?t=2970
    Por mendova qe kam ardhur ne nje forum dhe jo para nje gjykate si nje i akuzuar dhe se duhet te sjell dokumentacionin tim qe nga lindja e deri tani. Mos deshe te hapesh nje dosje per mua?!

    Pastaj une mund te te jap te dhena abstrakte, te ndonje koreani apo afrikani, dha pastaj cfare do te me thoje?

    I nderuar, une i di si shkojne keto pune, nuk eshte hera e pare qe futem dhe behem pjese e nje forumi. Cfare do te me thuash sikur te te sjell nje thes me emra anetaresh qe jane me nga nje thes emra ne kete forum, apo forume tjera?
    Hahahahaha. Per mua bota eshte e vogel!

    Sa per kuriozitet: a eshte emri yt RaPSouL?!
    Nese e ke shkelur ligjin ne nje pike, e ke shkelur ne te gjitha! Ky eshte parimi biblik.

    Nese don me e pranuar prezantimin tim sic ishte, ok, nese jo, fshij te dyte dhe une do te ta zgjas doren per te te thene: Pune te mare ne kete forum.

    kalofsh mire.
    robirozi


    P.S. Mund ta dergoni kete teme tek nenforumi i ankesave.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga robirozi : 18-05-2008 mė 10:28 Arsyeja: Hapja e temes ne vend te gabuar!

  2. #2
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anėtarėsuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Kėtu je tek Forumi Shqiptar dhe jo tek ata forume qė pretendon.

    Rregulli ėshtė rregull, nuk po tė kėrkojmė tė komentosh por ta respektosh atė... kuptohet nėse do tė jesh pjesė e kėtij forumi.
    Jeta ime, mban emrin e saj..

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •