Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
  1. #1

    Ca thote ky edspace

    I/e dashur MorDor,

    Moderatorėt e Forumi Shqiptar u kanė bėrė njė vėrejtje.

    Arsyeja: Reklama nė forum
    -------
    Ndryshoje vendndodhjen se prish estetikėn e forumit.
    -------

    Kjo vėrejtje ju kushton 1 pikė dhe mund ta kufizojė aksesin qė ju gėzoni nė forumi deri ditėn qė vėrejtja skadon. Vėrejtjet serioze nuk skadojnė kurrė.

    Postimi ku morėt vėrejtjen:
    http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?p=1910079

    PPPPPPPPPPPPPSSSSSSSSSSSEEEEEEEEEEEEEEE vetem se i thashe personit qe po te dergoj nje mp une prisha estetiken...Apo rreklamova mesazhet private.Nuk e kuptoj fare dhe kerkoj nje shpjegim...Une i thash personit po te dergoj nje mp sepse shume nuk e vene re qe u ka ardhur nje i tilli dhe ky i kulluari me thote mua qe rreklamova dhe qe prisha estetiken.Ca behet mer...
    Po pres pergjigje...
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BlooD_VenoM : 11-05-2008 mė 13:24
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  2. #2
    Ja si ishte vendodhja:
    http://www.miqel.com/images_1/random...tic-center.jpg
    Mos e shifje ti mer clauss.Pastaj cishte e nevojshme nje verjejtje kur shume mire darius me me dergoj nje mp dueke me thene me miresjellje qe te nderroja vendodhjen.CA u be.DUHET NJE VEREJTJE .APo jam mod dhe hajt tia fus ktij nje verjteje.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  3. #3
    edspace nuk ka patur njohuri qe ne kishim komunikuar bashke per heqjen e firmes. Do flas une me te dhe cdo gje do sqarohet.

  4. #4
    Dakort Darius faleminderit shume po pres komunikimin tend...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  5. #5
    Citim Postuar mė parė nga MorDor Lexo Postimin
    I/e dashur MorDor,

    Moderatorėt e Forumi Shqiptar u kanė bėrė njė vėrejtje.

    Arsyeja: Reklama nė forum
    -------
    Ndryshoje vendndodhjen se prish estetikėn e forumit.
    -------

    Kjo vėrejtje ju kushton 1 pikė dhe mund ta kufizojė aksesin qė ju gėzoni nė forumi deri ditėn qė vėrejtja skadon. Vėrejtjet serioze nuk skadojnė kurrė.

    Postimi ku morėt vėrejtjen:
    http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?p=1910079

    PPPPPPPPPPPPPSSSSSSSSSSSEEEEEEEEEEEEEEE vetem se i thashe personit qe po te dergoj nje mp une prisha estetiken...Apo rreklamova mesazhet private.Nuk e kuptoj fare dhe kerkoj nje shpjegim...Une i thash personit po te dergoj nje mp sepse shume nuk e vene re qe u ka ardhur nje i tilli dhe ky i kulluari me thote mua qe rreklamova dhe qe prisha estetiken.Ca behet mer...
    Po pres pergjigje...


    Me ke u konsultua ky mer qe thote Mod e Fsh kane vendosur te te vbejne nje verejtje.Darius qe ehte smod nuk di gje.Albo me fiorin qe nuk po pergjigjen sipas nje logjike te thjeshte qe nuk pergjigjen nuk dine gje.Ky qenka konsultuar me lobin frontal dhe lobin parietal te trurit ku eshte vet mod vet smod vet admin vet support team vet antari i javes vet antari i muajit dhe vet antari i vitit.Keta duan te genjejne po nuk dine as te gjenjejne...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  6. #6
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anėtarėsuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Vėrejtja ju ėshtė hequr nga Smod.


    Ėshtė e disata herė qė lexoj shkrimet e tua me njė madhėsi karakteresh. Nuk ke pse "ngre zėrin", nuk je nė pyll apo nė rrugė. Mesazhi lexohet edhe nėse shkruhet normal. Uroj qė tė jetė hera e fundit qė vepron nė kėtė mėnyrė.
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  7. #7
    Mordor verejtja eshte hequr qe ne daten 11 dhe ti nuk e ke me. Vetem ekziston si veprim por jo si ndeshkim. Eshte e hequr dhe vazhdon te shikohet pasi rregjistrohet si komande ne forum.

Tema tė Ngjashme

  1. Kurore Dashurie
    Nga ^VJOSA^ nė forumin Letėrsia shqiptare
    Pėrgjigje: 24
    Postimi i Fundit: 02-06-2009, 09:49
  2. "Asgjėja"
    Nga Veshtrusja nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
    Pėrgjigje: 82
    Postimi i Fundit: 17-05-2008, 14:59
  3. Art Digjital nga edspace
    Nga edspace nė forumin Arti shqiptar
    Pėrgjigje: 17
    Postimi i Fundit: 05-09-2006, 11:48
  4. E indinjuar nga njė kartolinė
    Nga Mjellma nė forumin Aktualitete shoqėrore
    Pėrgjigje: 41
    Postimi i Fundit: 27-12-2004, 12:59
  5. FEMINIZMI (Simone de Beauvoir)
    Nga Dritusha nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
    Pėrgjigje: 7
    Postimi i Fundit: 01-05-2003, 19:27

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •