Close
Faqja 0 prej 9 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 164
 1. #1
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,695
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Thumbs up Kopshtet dhe lulishtet tona!

  Pershendetje!
  Hapa kte temen, ne t'cilen do te duhej te postonim foto nga kopshtet dhe lulishtet tona. Deshiroj dhe apeloj per pjesmarrje dhe respektim te rregullave(mos posto foto te marra nga interneti).
  Po filloj un me disa foto, dhe pastaj secili qe mban kopsht te bukur, apo eshte dashamires i luleve, te sjell te tjera...!
  Ju pershendes edhe njeher, dhe shpresoj te kenaqeni me pamjet!

  sam1r
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sam1r : 09-05-2008 mė 18:08
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 2. #2
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,695
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  .................................................. ...................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 3. #3
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,695
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  foto tjera................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 4. #4
  INTER Maska e Fittox
  Anėtarėsuar
  05-12-2007
  Postime
  1,150
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Samir kam edhe une ca foto qe kam bere:

  Inter Campione d'Italia!!
  2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013... 2500

 5. #5
  INTER Maska e Fittox
  Anėtarėsuar
  05-12-2007
  Postime
  1,150
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Inter Campione d'Italia!!
  2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013... 2500

 6. #6
  INTER Maska e Fittox
  Anėtarėsuar
  05-12-2007
  Postime
  1,150
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Inter Campione d'Italia!!
  2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013... 2500

 7. #7
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  trendafili im jua merr ne kthese ju . Pse ? Se e ujis per dite
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 8. #8
  i nėnshtruar Maska e master2006
  Anėtarėsuar
  15-09-2006
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Mosha
  34
  Postime
  1,238
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Po me pelqen kjo teme shume, ja sapo bera edhe une nje foto...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga master2006 : 14-05-2008 mė 08:36

 9. #9
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,695
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Nje tjeter bukuri.....
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 10. #10
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,695
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  ja ku erdha prap me foto te reja...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 11. #11
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  pink roses.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 12. #12
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,695
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  .................................................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 13. #13
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  te tjera nga une ,
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 14. #14
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,695
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  ........................................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  Faleminderit
  59
  120 falenderime nė 110 postime
  ah mor samir sa mir e ke bo me kte teme

  pergezime per temen e bukur saimir..

  do ish mire o samir qe ne fotot qe sjell te kuptojme dhe se ku jan keto lule..si jan vendosur ne raport me shtepine e ambjentet e tjera.. se ashtu kuptojme dhe shijet e kulturen tuaj..
  pra jo vec lulja por dhe rreth e rrotull pak..
  mir do ish dhe emrat e luleve.. me i tregue..

  ku jeton ti samir.. ?

  vazhdo ..

 16. #16
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,695
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Brari Lexo Postimin
  ah mor samir sa mir e ke bo me kte teme

  pergezime per temen e bukur saimir..

  do ish mire o samir qe ne fotot qe sjell te kuptojme dhe se ku jan keto lule..si jan vendosur ne raport me shtepine e ambjentet e tjera.. se ashtu kuptojme dhe shijet e kulturen tuaj..
  pra jo vec lulja por dhe rreth e rrotull pak..
  mir do ish dhe emrat e luleve.. me i tregue..

  ku jeton ti samir.. ?

  vazhdo ..
  1.Flm per komplimentet rreth temes..
  2.Qellimi ne kte rast, dhe caku, jan lulet, dhe ne kte menyr, nuk e shoh te nevojshe qe ne foto ti kushtoj rendesi sfondit edhe aq..
  3.Shija, kultura, dhe me shum, ke tek tema e vendit tim ku jetoj(Fushe Kosova), dhe vendit ku jam rritur(shiko temen: Foto nga komuna e Medvegjes)...
  4.Emrat dhe te dhena per lulet, nuk i di...prandaj sti them dot
  pershendetje Brari..
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 17. #17
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,695
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Sapo kishin filluar te vyshket...dhe keto pika shiu, jane mese te mirpritura...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e flag
  Anėtarėsuar
  24-04-2005
  Postime
  348
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga sam1r Lexo Postimin
  Pershendetje!
  Hapa kte temen, ne t'cilen do te duhej te postonim foto nga kopshtet dhe lulishtet tona. Deshiroj dhe apeloj per pjesmarrje dhe respektim te rregullave(mos posto foto te marra nga interneti).
  Po filloj un me disa foto, dhe pastaj secili qe mban kopsht te bukur, apo eshte dashamires i luleve, te sjell te tjera...!
  Ju pershendes edhe njeher, dhe shpresoj te kenaqeni me pamjet!

  sam1r
  Ideja shume e mire edhe pse me siguri shume pak foto do te kemi raste ti shohim, fatkeqsisht, sepse ne Shqiptaret shume pak i vėmė rendesi.

  Ju keni shkruar se do te na sjell foto nga kopshti mirepo te gjitha keto foto deri tani jan te luleve ne kopsht. Gje qe eshte dallim shume i madh.

  Shpresojm se do te kemi rastin te shohim edhe kopshtin e jo vetem lulet nga afėr.

  Me respekt
  Flag

 19. #19
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,695
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga flag Lexo Postimin
  Ju keni shkruar se do te na sjell foto nga kopshti mirepo te gjitha keto foto deri tani jan te luleve ne kopsht. Gje qe eshte dallim shume i madh.

  Shpresojm se do te kemi rastin te shohim edhe kopshtin e jo vetem lulet nga afėr.

  Me respekt
  Flag
  nuk kam kopsht te veqant te luleve flag, vetem se lule te shperndara neper oborin tim...si keto dy fotot me poshte!

  Kenaquni me lulet, dhe madheshtine e tyre...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 20. #20
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,695
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Zemer.....e bardhe!
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

Faqja 0 prej 9 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Lulishtet , Mafia dhe Qytetari
  Nga Brari nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2004, 04:44

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •