Close

Rezultati i Sondazhit: A duhet te ndryshoje pamja e forumit shqiptar.

Votues
4. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Po

  3 75.00%
 • Jo

  1 25.00%
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #-19

  Duhet t ndryshoj pamje Forumishqiptar?

  Si mendoni a duhet te kete forumi nje look te ri.Dmth dicka me interesante nga pamja.E di qe pamja eshte jo shume e rendesishme po dhe qe forumi te dukej pak me bukur nuk do ishte keq.E di qe jane 7-8 lloje temash po nuk jane shume te "BUKURA".Nuk po i shaj po nuk jane ne lartesine e ketij forumi.Behet dot gje??
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 2. #-18
  i/e regjistruar Maska e Borix
  Antarsuar
  17-01-2003
  Postime
  2,318
  Citim Postuar m par nga Forumi Shqiptar
  Ju plqen muzika shqiptare? Do t'iu plqente t dgjonit rreth 300 albume me muzik shqiptare n Internet dhe mbi 4000 kng falas? Vizitoni seksionin ton t muziks: http://muzika.albasoul.com/
  Me falni, por jeni jashte teme. S'e kuptoj c'eshte kjo mani e te dalit jashte teme. Pyetja eshte e qarte!
  "The rule is perfect: in all matters of opinion our adversaries are insane." (M. Twain)

 3. #-17
  Borix me duket se je ngaterruar.Ne kete rast je ti jashte ajo eshte rreklama qe ka vene forumi nuk eshte pergjigje e askujt.Nqs e ke vene re del pas cdo 3-4 pergjigjesh dhe pas cdo hapje teme te re,.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 4. #-16
  i/e regjistruar Maska e Borix
  Antarsuar
  17-01-2003
  Postime
  2,318
  (Lol, MorDor, je anetaresuar pothuaj nje vit me pare. Dmth, kush me njeh me gjate e kupton qe e kisha per ironi...)
  "The rule is perfect: in all matters of opinion our adversaries are insane." (M. Twain)

 5. #-15
  OHuha ti flet dhe me fjale te medhaja. ku kam aq shkolle une sa te kuptoj ty..
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 6. #-14
  Po ti do ti pergjigjesh pyetje apo ajo ishte nje PO...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 7. #-13
  i/e regjistruar Maska e Borix
  Antarsuar
  17-01-2003
  Postime
  2,318
  po po

  Per mendimin tim, eshte mire te kete nje fare ndryshimi. Une do t'i meshoja ristrukturimit te thelle per disa nenforume, por nga ana grafike mund te kete ndonje shabllon tjeter, gje qe thjesht ndryshon ngjyrat pas ndonje efekt tjeter...
  "The rule is perfect: in all matters of opinion our adversaries are insane." (M. Twain)

Tema t Ngjashme

 1. Kam mundsi t ndryshoj emrin tim t regjistrimit?
  Nga ClaY_MorE n forumin Pyetje - prgjigje
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-12-2008, 22:28
 2. Si te ndryshoj llojin desktopit ne SuSe?
  Nga Miremengjes n forumin Prdoruesit e Unix
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-01-2005, 16:39
 3. VB - Si te ndryshoj ngjyren e shkrimit te butonave
  Nga tigri2001 n forumin Arti i programimit
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-03-2004, 13:47
 4. fare doni te ndryshoj ne kete forum?
  Nga Hyllien n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 30-01-2004, 06:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •