Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  -_- Maska e jack_sparow
  Antarsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Faqe pr koefientt

  Cfare adresa perdorni per te pare te gjitha ndeshjet me te gjitha koeficentet ,1x ,3+ ,etj ?
  Por me duhet nje qe te kete shume kampionate si dhe ato shqiptare.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Antarsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime n 7 postime
  Akoma nuk e kuptu qe ktu nuk shkruan njeri adresa sepse meret si reklamim faqesh?

  Stjerner er dom som lyser i Mrke

 3. #3
  -_- Maska e jack_sparow
  Antarsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Tip_Tipik_Tiron Lexo Postimin
  Akoma nuk e kuptu qe ktu nuk shkruan njeri adresa sepse meret si reklamim faqesh?
  Seshte afersisht e ngjashme si tema me parashikimet e ndeshjeve?

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-02-2008
  Postime
  59
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-02-2008
  Postime
  59
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  A ka qe tregon ndonje njeri tjeter ndonje web tjeter

 6. #6
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-07-2007
  Postime
  76
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  une perdor betbrain

 7. #7
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Edhe bwin m duket e ka kt shrbim.
  Sui generis

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Antarsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,850
  Faleminderit
  1
  7 falenderime n 7 postime
  Betexplorer per me pa, bwin per me vone.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •