Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2

Tema: - Ok =

 1. #1
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Anėtarėsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  36
  Postime
  2,573
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 2 herė nė 1 postim

  - Ok =

  Citim Postuar mė parė nga Windows XP
  Ok = Nė rregull
  Citim Postuar mė parė nga Agron_ca
  OK - Nė rregull
  Citim Postuar mė parė nga Borix
  Ok => Ok
  Kjo besoj ėshtė bėrė fjalė ndėrkombėtare tashmė, por unė preferoj fjalėt Nė Rregull ose Pranoj qė pėrdoren nė versionin shqip tė Windows. Zakonisht ata qė kanė huazuar OK, kanė huazuar edhe HI, BYE, THX, etj. Nėse huazojmė OK nė fjalorin e Informatikės, kam frikė se do pėrdoren dhe ato tė tjerat.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga edspace : 02-05-2008 mė 00:01
  Edi

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-05-2007
  Postime
  45
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Per mua OK do te thot:

  OK = E'kjart.

  Ne rregull =perkthe ne anglisht se si do ti bije nga Shqipja ne Anglisht

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •