Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 69
 1. #21
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-06-2008
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  o njerez ata nuk jan konvertu po asnjeher nuk kan dal ne televizion e kan dashur te dalin se ne fakt ata kurr nuk kan qene musliman edhe nuk jan konvertu se ai i cili e di qka eshte islami nuk konvertohet nuk po ju nenqmoj ne asnje menyr po te kuptohemi nese deshironi qetesi shpirterore pranone islamin e tham prej zemres sepse edhe une kam gjetur knaqesi Zoti ju udhezoft
  Allahu ne Kur'an thote
  1. Fatiha
  1:1. Me emrin e All-llahut, Mshiruesit, Mshirbrsit!
  1:2. Falnderimi i takon All-llahut, Zotit t botve!
  1:3. Mshiruesit, Mshirbrsit!
  1:4. Sunduesit t Dits s Gjykimit (prgjegjsis-shprblimit)!
  1:5. Vetm Ty t adhurojm dhe vetm te Ty krkojm ndihm!
  1:6. Udhzona (prforcona) n rrugn e drejt!
  1:7. N rrugn e atyre, t cilt i begatove me t mira, jo n t atyre q kundr veti trhoqn hidhrimin, e as n t atyre q e humbn veten!

 2. #22
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-06-2008
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  tung Bond

  Citim Postuar m par nga Bond007 Lexo Postimin
  Sa shkrime patetike jan keto!

  Me sa di une nese nuk gabohem Kroat ekan perardhjen Ilire! si kurse edhe ne.
  Aj musliman qe thot se eshte shqiptar i vertet edhe predikon e mbron gjuhen kulturen dhe traditen arabe per mua nuk asht shqiptar por asht k*p*l i turkut.
  Aj musliman qe nuk ua meson fimeve te vet brezat deri aty ku i perpjek me te paret e tyre katolik , por mundohet qe te ua imponoj se muslimani eshte prej muslimanit aj nuk asht shqiptar aspak por eshte pjell e keqe e turkut.
  E keso lloj krahasimesh gjinden mjaft se ne shumicen e rasteve akuzoni pa baz dhe ofendoni pa piken e turpit.

  Nese mendon ti qe ne muslimanet jemi pjell e turkut ti pjell e kujt je mos je i naj Nikolle te Serbis, edhe nje po ta them nese nuk je fetar as atdhetar nuk je, dhe njerzit si ti ne kohen e luftes me siguri kan qene nder dimija te grave edhe ne internet shkruan shum heht une kam hasur shum patriota si ti..

 3. #23
  Antar Maska e Bond007
  Antarsuar
  25-11-2006
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  102
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga mentor-student Lexo Postimin
  Nese mendon ti qe ne muslimanet jemi pjell e turkut ti pjell e kujt je mos je i naj Nikolle te Serbis, edhe nje po ta them nese nuk je fetar as atdhetar nuk je, dhe njerzit si ti ne kohen e luftes me siguri kan qene nder dimija te grave edhe ne internet shkruan shum heht une kam hasur shum patriota si ti..
  mentor-student tung!
  Vertet se nuk jam tradhtar jam katolik edhe besimtar i fes te ciles i perkas! edhe krenar e mbi te gjitha jam SHQIPTAR, a din c'do te thot kjo e fundit?!
  Pikerisht per tipa si puna jote ekam shkrua kete shkrim ti ije lajmerimi i par... presim te lajmerohet edhe ndonje tjeter.
  Me vemendje lexoje shkrimin qe eke citua! por mos e lexo cekt...
  Une ne kohra qe ti i permend kam qen aty pran...
  Injoranca e popullit t sotem kalon 'do kufi.

 4. #24
  Antar Maska e Bond007
  Antarsuar
  25-11-2006
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  102
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga extreme Lexo Postimin
  ket babai im gjith nje me ka mesuar edhe besoj qe shummica e shqiptarve mund te them mbi 95% ua mesojn pe te njejten gje femijeve te tyre , mir po kjo nuk dmth qe te kthehen peresi ne katolik Besimi duhet te jet qeshtje personale jemi ne shekullin 21 dhe besimi masovik nuk ben tiu imponohet as kujt sic po pretendojn misionaret katolik ta bejn me shqiptaret , une shummm respekt te madh kam pasur gjith nje ndaj shqiptarve katolik se kan mbetur nga e kaluara jon mir po ketu ne forum kur i shoh se si sillen kam filluar tua mar inat kur thojn se vetem ata jan shqiptaret e vertet po neve qe nuk kemi kurfar besimi cfar jemi a mos nuk jemi as njerz fare se le mo shqiptar ???  on topic kta shqiptart qe qenkan "konvertu" e paskan pranu qe kur spaskan qen musliman ata thjesht veq e paskan ber publik besimin e tyre edhe kjo osht shej e mir se veq kan fillu njerzit mu shpreh te lir sepse ka shumm te till qe ia mbajn vetes si musliman per shkak te mentalitetit te ulet , shpresoj qe te gjith ata ne qka besojn nje dit do te shprehen lirshem .
  vetem pseudonimin e paske "exterem/e" ndersa shkrimet nuk jan extreme!
  Sa ju perket ketyre qe kan prenua fen e babadhareve (te pareve) te tyre shum mir se ta prenosh te verteten (realitetin) kurr nuk eshte von...

  Tung
  Injoranca e popullit t sotem kalon 'do kufi.

 5. #25
  I qete Maska e BEHARI
  Antarsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
  Postime
  2,127
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  02-05-2008, 02:58 #1
  NoName
  Zoti sht Dashuri!

  Maska e NoName

  Antarsuar: 01-03-2006
  Vendndodhja: In Your Mind!
  Postime: 2,298
  NoName NoName NoName NoName NoName NoName

  N Letnic (Kosov) pagzohen 32 besimtar musliman
  Sot ne Letnic ne meshen qendrore ne ora 11,00 jane pagezuar rreth 32 besimtar nga Llapushniku i Drenices dhe nga Bresalci i Gjilanit.

  Ipeshkvi i Kosoves Dode Gjergji udhehoqi meshen dhe u ndau sakramentet.

  Letnica eshte vendi qe kemi zgjedhur per t'u pagezuar sepse gjysherit tane kane shtegtuar te Zoja sidomos per 15 gusht qe eshte festa e Zojes, eshte shprehur njeri per tyre. Dhe pasi pranuan me gezim sakramentet, njeri prej tyre iu drejtua popullit me keto fjale: sot jemi 32, per festen e Zojes shpresojme te jemi 320, per vitin tjeter 3200 ....
  mjafton te i hellesh nje sy ketij citimi ketu larte i cili eshte bere me daten 2/05/2008pikerisht para me shume se dy muajve,dhe keni per te verifikuar se ne lillje me kete teme kan shprehur mendimin e tyre vetem 24 antar te forumit shqiptar!!dhe gjitha keto 24 citime te shprehura deri me sot ju perkasin atyre te cilve gjoja perkrahin apo mbeshtesin "konvertimin"ne te krishtere te ketyre ish "myslimanve"!!!
  me kete dua te them se sa serioz dhe i vertete eshte lajmi i hellur ne kete teme!!?
  censurimi qe i behet kesaj teme nga moderatoret,verteton me se miri genjeshtren e paskrupullt te atyre qe hapin dhe hellin lajme te tilla mashtruese dhe manipuluese!!!
  une personalisht qe nga hapja e kesaj teme,mund te kem bere mbi 30 postime te cilat nuk figurojne asnje ketu pasi jane fshire(censuruar)!!pa lere me me qindra postime te antarve te tjere qe une i kam lexuar me pare ne kete teme dhe te gjitha jane fshire!!!
  ekzistojne vetem postimet e mashtruese te hapesit te kesaj teme,dhe disa postime te ndonje ekstremisti te krishter se bashku me postimet censuruese te ndonje moderatori!!!
  Tung!

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e alproud
  Antarsuar
  03-05-2008
  Postime
  293
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga BEHARI Lexo Postimin
  mjafton te i hellesh nje sy ketij citimi ketu larte i cili eshte bere me daten 2/05/2008pikerisht para me shume se dy muajve,dhe keni per te verifikuar se ne lillje me kete teme kan shprehur mendimin e tyre vetem 24 antar te forumit shqiptar!!dhe gjitha keto 24 citime te shprehura deri me sot ju perkasin atyre te cilve gjoja perkrahin apo mbeshtesin "konvertimin"ne te krishtere te ketyre ish "myslimanve"!!!
  me kete dua te them se sa serioz dhe i vertete eshte lajmi i hellur ne kete teme!!?
  censurimi qe i behet kesaj teme nga moderatoret,verteton me se miri genjeshtren e paskrupullt te atyre qe hapin dhe hellin lajme te tilla mashtruese dhe manipuluese!!!
  une personalisht qe nga hapja e kesaj teme,mund te kem bere mbi 30 postime te cilat nuk figurojne asnje ketu pasi jane fshire(censuruar)!!pa lere me me qindra postime te antarve te tjere qe une i kam lexuar me pare ne kete teme dhe te gjitha jane fshire!!!
  ekzistojne vetem postimet e mashtruese te hapesit te kesaj teme,dhe disa postime te ndonje ekstremisti te krishter se bashku me postimet censuruese te ndonje moderatori!!!
  Tung!

  Behari, pse e quani kete si lajm te pavertete dhe demagogji??? Mbase ju mund te mos pajtoheni me nje lajm te tille ju duhet patjeter ti jepni te drejte dhe ta quani kete si te drejte te gjithe atyre qe e bene kete me ose pa pelqimin tuaj. Jetojme ne shekullin e 21-te, ne nje shoqeri te lire dhe te gjithe kane te drejte te zgjedhin se cfare partie, feje apo kuminiteti ti perkasin.

  Spo kuptoj se ku ndiheni i "fyer" ju nga ky lajm. Mbase pyetja qe duhet t'iu drejtoj eshte nese ju jeni shqiptar i nderuar.
  Fali armiqte e tu por asnjehere mos harro emrat e tyre.

 7. #27
  I qete Maska e BEHARI
  Antarsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
  Postime
  2,127
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga alproud Lexo Postimin
  Behari, pse e quani kete si lajm te pavertete dhe demagogji??? Mbase ju mund te mos pajtoheni me nje lajm te tille ju duhet patjeter ti jepni te drejte dhe ta quani kete si te drejte te gjithe atyre qe e bene kete me ose pa pelqimin tuaj. Jetojme ne shekullin e 21-te, ne nje shoqeri te lire dhe te gjithe kane te drejte te zgjedhin se cfare partie, feje apo kuminiteti ti perkasin.

  Spo kuptoj se ku ndiheni i "fyer" ju nga ky lajm. Mbase pyetja qe duhet t'iu drejtoj eshte nese ju jeni shqiptar i nderuar.
  nuk po zgjatem me teper pasi nuk ja vlen,por thjesht po te jap pergjegjen e kesaj pyetjes tende miope,retorike!!
  Citim Postuar m par nga alproud Lexo Postimin

  Mbase pyetja qe duhet t'iu drejtoj eshte nese ju jeni shqiptar i nderuar??
  me sa une kuptoj tek ty,shqiptare patriot apo te nderuar quan te gjithe ata qe jane apo konvertohen ne te krishtere!!!
  ndersa une te garantoj se jam dhe ndihem shqiptar i vertete i nderuar,kulturuar, dhe i respektuar fale tradites time familjare dhe perkatesise time fetare!!
  megjithate une ndryshe nga ty,shqiptaret nuk i vlersoj ne baze te perkatesise fetare,pasi po ta beja kete do ishte IDIOTESI!!!per mua shqiptaret jane te nderuar dhe te respektuar qe te gjithe qofshin ata mysliman,katolik apo ortodoxs etj etj !!!per mua ka randesi mbi te gjita,qe te jeshe njeri me vlera,qe te jeshe i vlefshem per vehten ne rralle te pare per familjen,dhe shoqerine ne pergjithesi!!

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e alproud
  Antarsuar
  03-05-2008
  Postime
  293
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga BEHARI Lexo Postimin
  nuk po zgjatem me teper pasi nuk ja vlen,por thjesht po te jap pergjegjen e kesaj pyetjes tende miope,retorike!!

  me sa une kuptoj tek ty,shqiptare patriot apo te nderuar quan te gjithe ata qe jane apo konvertohen ne te krishtere!!!
  ndersa une te garantoj se jam dhe ndihem shqiptar i vertete i nderuar,kulturuar, dhe i respektuar fale tradites time familjare dhe perkatesise time fetare!!
  megjithate une ndryshe nga ty,shqiptaret nuk i vlersoj ne baze te perkatesise fetare,pasi po ta beja kete do ishte IDIOTESI!!!per mua shqiptaret jane te nderuar dhe te respektuar qe te gjithe qofshin ata mysliman,katolik apo ortodoxs etj etj !!!per mua ka randesi mbi te gjita,qe te jeshe njeri me vlera,qe te jeshe i vlefshem per vehten ne rralle te pare per familjen,dhe shoqerine ne pergjithesi!!
  Shume e drejte qe te qenurit shqipetare nuk te ben te arrishe nje shkalle me lart apo me poshte patriotizmin tuaj dhe une se bera nje dallim te tille. Une thjeshte kam pare qe shume turq hine ne forum dhe flasin shqip dhe shkruajne shqip dhe jane anti-shqipetare.

  Thjeshte se kuptova shqetesimin tuaj per nje lajm te tille. Mbase forum i lire ndoshta duhet te kishte patur nje tjeter kuptim per nje lajm te tille. Thjeshte si nga koha qe kur kjo ka ndodhur besoj se eshte dicka qe s'ia vlen te behet teme diskutimi ne forum me. Vazhdo te jesh krenar per ate qe ndiheni se duhet te jeni.
  Fali armiqte e tu por asnjehere mos harro emrat e tyre.

 9. #29
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-06-2008
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga alproud Lexo Postimin
  Shume e drejte qe te qenurit shqipetare nuk te ben te arrishe nje shkalle me lart apo me poshte patriotizmin tuaj dhe une se bera nje dallim te tille. Une thjeshte kam pare qe shume turq hine ne forum dhe flasin shqip dhe shkruajne shqip dhe jane anti-shqipetare.

  Thjeshte se kuptova shqetesimin tuaj per nje lajm te tille. Mbase forum i lire ndoshta duhet te kishte patur nje tjeter kuptim per nje lajm te tille. Thjeshte si nga koha qe kur kjo ka ndodhur besoj se eshte dicka qe s'ia vlen te behet teme diskutimi ne forum me. Vazhdo te jesh krenar per ate qe ndiheni se duhet te jeni.
  O njeri nese une jam turk qe mbaj fene Islame ateher ti je serb ose malazez ose grek nuk po di qka je mos fol o njeri se une kam luftuar me shum se ti per bashkimin e trojeve shqiptare edhe jam musliman kam qene ne tri lufta e ti ku e di ku ke qene edhe si ti disa..
  dhe mua nuk me vjen rende ta pranoj se ata katoliket jan ber katolik, ppo ata nuk kan qene musliman ose nuk e pasni ndegjuar mire lajmet ose shtypin po leri keto gjera

 10. #30
  Antar Maska e Bond007
  Antarsuar
  25-11-2006
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  102
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  mentor:
  Citim Postuar m par nga mentor-student Lexo Postimin
  O njeri nese une jam turk qe mbaj fene Islame ateher ti je serb ose malazez ose grek
  Nese ti ndihesh musliman ose turk para se ndihesh shqiptar te lutem mos ofendo te tjeret!!! ke nenforumin musliman atje shprehe injorancen tende te semur.
  Mund te jen shqiptaret Katolik , Musliman ose Ortodoks edhe te jen Patriota qe ven kombin para fejet! por kto pohimet tua tregojn se ti ije berllog i shqiptarizmit (gershetim arabijet) kur katoliktve u thua serb ortodoksve grek e vetem muslimant qenka shpetimtaret e kombit shqiptar (kur dihet mir se c'na solli roberija otomane turke) kjo eshte per te ardhur keq se c'far injorancet te semur shkruan-shpreh ti!
  Injoranca e popullit t sotem kalon 'do kufi.

 11. #31
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-06-2008
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Duke lexuar disa nga kto postime,nj njeri normal nga nj popull tjetr do t mendoj se ndr shqiptar paska plas sherr i madh dhe ve Zoti mund ti pajtoj.Me kete shpirt jotolerance,ne po i ushqejm armiqt tan t cilt ket prarje e kan edhe atun kryesore kundr nesh.Me kt,mund t\ia zgjasim edhe pr shum dhjetvjetsha jeten propagandes serbe e greke.E mor na lumt...h !
  Aktualizimi i shtjeve t shpifura,si sht kjo : se kush sht m i vjetr n besim?,se kush sht m shqiptar? muslimani,katoliku apo orthodoksi -na kan ln aty ku jemi sot-n bisht t asgjs si n shkenc,kultur,art,sport,civilizim etj.
  More na plain syt! Po gjermant,zvicrrant,amerikant e shum kombe tjera q sot mbajn bajrakun e vlerave m t larta civilizuese,a mos jan t nj feje ,besimi apo dialekti e krahine?
  Po kujt i pengon sot n kt shekull drite e emancipimi ,q nj shqiptar katolik t ket nj mbiemr musliman ose e kundrta si: (Tom Hajdari,Shan Zefi,Ali Martini etj.(ju krkoj falje sinqerisht t prmendurve),po kjo sht pasuria dhe vlera e vetme e madhe dhe gjithnjerzore qe ne sot mund t\ia japim globit mbar dhe me t cilen krenohemi ! More pr kt vler,bota mbar na ndihhmoi m 1918,1945 dhe tash s fundi m 1999...
  Prve armiqve tan,kujt mund ti pengoj q sot, mu n mes t Ferizait ,Prishtins,Durrsit,Kors kemi- kisha e xhamija,t dyja kto shtpi t zotit...
  Kujt i pengon liria e garantuar e besimit (si shtylla kryesore e atij korpusit t t drejtave t njeriut n emr t t cilit bota shptoi shqiptart nga gjenocidi),q sot n liri t thot hapur se jam besimtar i filan besimi,kujt..?
  Kujt i duket e pa natyrshme q banort e Kavasaris s Malishevs,t cilet vetm n kt koh dhe n kto kushte lirie,kan guximin q t shprehen lirisht si katolik-ashtu far edhe kan qen gjithmon,ose t Llapushnikut t Drenics t cilet edhe sot e ksaj dite i kan vllzrit e vet t gjakut t besimit katolik n Sallagrazhd t Suhareks ?

  Afroni mendt o djem...! Mirmbetshi...

 12. #32
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-06-2008
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Bond007 Lexo Postimin
  mentor:


  Nese ti ndihesh musliman ose turk para se ndihesh shqiptar te lutem mos ofendo te tjeret!!! ke nenforumin musliman atje shprehe injorancen tende te semur.
  Mund te jen shqiptaret Katolik , Musliman ose Ortodoks edhe te jen Patriota qe ven kombin para fejet! por kto pohimet tua tregojn se ti ije berllog i shqiptarizmit (gershetim arabijet) kur katoliktve u thua serb ortodoksve grek e vetem muslimant qenka shpetimtaret e kombit shqiptar (kur dihet mir se c'na solli roberija otomane turke) kjo eshte per te ardhur keq se c'far injorancet te semur shkruan-shpreh ti!

  Nuk eshte ashtu siq thua ti une jam musliman edhe hyna vetem se ju akuzoni pa te drejte se ne jemi turq une nuk jam turk po jam shqiptar mbi te gjitha musliman or njeri a me tregon ti se ata gjermanet qe jan duke e pranuar islamin qka jan ose amerikanin ose ne danimarke qe parashihet pas disa vite te kete edhe me shum musliman?
  por prap nuk ka lidhje se me ty nuk bisedohet po ta them se une nuk thash qe jan grek ose serb po nese muslimanet jan turq e qfar jan tjeret mblidhii mendet

  ne fund te fundit nje krijes Qe nuk e njeh Krijuesin, nuk ia vlen te bisedohet me te...

 13. #33
  Veritas liberatis Vos
  Antarsuar
  07-10-2006
  Postime
  2,206
  Faleminderit
  74
  51 falenderime n 46 postime

  Familja Kabashi i kthehet fes katolike

  Familja Kabashi i kthehet fes katolike
  Shkruar nga Agron Gashi
  e hn . 28 korrik 2008
  N kishn “Shn Gjoni - Pagzuesi” n Zllakuqan t Klins

  Kryefamiljari Bajram Kabashi ka thn pas pagzimit, ku mori emrin Gjergj, se kt hap e ka marr si reagim kundr islamizmit t dhunshm.

  link

  Familja 3 antarshe Kabashi nga Gurrakoci i Komuns s Burimit(Istogit) sht pagzuar t dieln n kishn Shn Gjon Pagzuesi n fshatin Zllakuqan t Klins,n nj akt q e ka qujtur : Kthim n fen e vjetr,at katolike.
  Kryefamiljari Bajram Kabashi ka thn pas pagzimit,ku mori emerin Gjergj,se kt hap e ka marr si reagim kundr islamizimit t dhunshm.
  Nuk po konvertohem.Ne n Dukagjin pr t mos u pajtuar me nj islamizim t dhunshm kemi vendos me iu kthye rrnjve t vjetra,ka thn ai(v,i Bajrami-Gjergji).Po e bj kt sepse jam n mospajtim t plot me islamizimin e Kosovs.Islamizim i tashm po e mbyt jetn kombtare.
  Pagzimi I familjes Kabashi,ku bashkshortja e Bajramit,Ajsha,sht pagzuar si Ana,ndrsa vajza e ka ruajtur emrin Driada,sht konfirmuar edhe nga famullitari i Kishs s Zllakuqanit,Don Pren Kola.Ai tregoj se kthimin n fen e vjetr,familja Kabashi e ka br me dshirn dhe vullnetin e vet dhe me prkrahjen edhe nga t afrmit e tyre.Meshn,ritin dhe pagzimin e ksaj familje e ka udhhequr vet famullitari Don Pren Kola,n paraditn e s dies.
  Famullitaro ka paralajmruar se javn tjetr do t bhet pagzimi edhe i 16 antarve t familjes Mehaj nga Prigoda e Burimit(Istogut),t cilt po ashtu kan shprehur dshirn q t kthehen,sic thon ata,n fen e tyre t mhershme.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Korcar-L1 : 29-07-2008 m 10:20
  Shqiperia ka rreshtur se ekzistuari qe kur jevgjit i thane vetes "shqiptar".
  xfiles

 14. #34
  Zoti sht Dashuri! Maska e NoName
  Antarsuar
  01-03-2006
  Vendndodhja
  In Your Mind!
  Mosha
  40
  Postime
  2,289
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  U gezova pa mase kur e lexova kete lajm.

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e Leonidas
  Antarsuar
  02-06-2008
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  nga sa euro jane paguar keta qe jane konvertuar?
  Give them nothing! But take from them EVERYTHING!

 16. #36
  Zoti sht Dashuri! Maska e NoName
  Antarsuar
  01-03-2006
  Vendndodhja
  In Your Mind!
  Mosha
  40
  Postime
  2,289
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Leonidas Lexo Postimin
  nga sa euro jane paguar keta qe jane konvertuar?
  pyet ndonje sheik arab

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e Leonidas
  Antarsuar
  02-06-2008
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga NoName Lexo Postimin
  pyet ndonje sheik arab
  jo, ju pyes juve, se tema eshte per konvertimin katolik

  ps. sa per arabet e di qe ata paguajn para te majme per gjera te ngjajshme
  Give them nothing! But take from them EVERYTHING!

 18. #38
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-12-2007
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ate qe desha te them e kan thene te tjeret por mos mendoni te beni keso propaganda sepse nese e marrim numrin e te konvertuareve ne ann tjeter jane me shume .dhe kurrr mos mendoni se do te behet 3200

 19. #39
  Zoti sht Dashuri! Maska e NoName
  Antarsuar
  01-03-2006
  Vendndodhja
  In Your Mind!
  Mosha
  40
  Postime
  2,289
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga fitim ramadani Lexo Postimin
  ate qe desha te them e kan thene te tjeret por mos mendoni te beni keso propaganda sepse nese e marrim numrin e te konvertuareve ne ann tjeter jane me shume .dhe kurrr mos mendoni se do te behet 3200
  Shih ndrra me sy hapur!

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e extreme
  Antarsuar
  29-04-2005
  Postime
  1,281
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Citim Postuar m par nga Leonidas Lexo Postimin
  jo, ju pyes juve, se tema eshte per konvertimin katolik

  ps. sa per arabet e di qe ata paguajn para te majme per gjera te ngjajshme

  o plako e gjitha kjo sillet rreth lekut
  We are all Aliens

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Dr. Ibrahim Rugova - Presidenti i par i Republiks s Kosovs
  Nga Albanino n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 2055
  Postimi i Fundit: 27-11-2014, 10:11
 2. Vahabistt n Kosov
  Nga Traboini n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 89
  Postimi i Fundit: 04-06-2012, 17:43
 3. Pershkrimi i parajses ne Kuran
  Nga deshmuesi n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 07-07-2003, 15:18

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •