Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 75
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Antarsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Bo ca shprehje koti.
  do germoj do germoj deri sa ti gjej gjonat qe du me gjet.hehhehe

 2. #22

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Citim Postuar m par nga FierAkja143 Lexo Postimin
  i imi nuk eshte aty
  rrac e rrall ne

  Ka shume te drejte.Edhe rraca ime rrace shume e rrale eshte...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 3. #23
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Antarsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  kush me jep noi shpjegim per mbiemrin Bardhi? se mos me del noi te thote qe eshte Turk lol...
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Antarsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Eshte mbiemer irakenesh lol

 5. #25
  Perjashtuar Maska e BARAT
  Antarsuar
  20-07-2006
  Vendndodhja
  Himarjot jet' e jet', Zot mbi male Hyll mbi det
  Postime
  2,566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga Pyes_Lotin Lexo Postimin
  kush me jep noi shpjegim per mbiemrin Bardhi? se mos me del noi te thote qe eshte Turk lol...
  Ndoshta Suada, duke te pare si DR. qe je ka vlersuar postimin tend dhe te ka dhene nje pergjigje.

  POR, mbiemri Bardhi nuk eshte aspak i huaj, eshte nje nga emertimet me te vjetra shqiptare, perdorur si emertim qysh ne fillesa.

  Ishte BardHYLLI, ai qe mbahet si mbret/prijes legjendar shqiptar, krenari ILIRE, qe luftonte deri ne moshe te thyer maje kalit.

  Nese e ke mbiemrin BARDHI, quaje veten te privilegjuar, sepse bardhesia eshte baza e jetes.

  Ndoshta nuk pershtatem me tonin e temes, dhe nese eshte keshtu, kerokj ndjese per daljen jashte teme dhe per 'prishjen' e argumentave te Suades

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Antarsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Uaaaaaa e paske kap me postimin tim ky!!Po ca ke re se shaka bona.Shum mire e ke bo qe i ke dhen mendim serioz.Sidomos ajo fjalia parafundit me pelqeu.
  klm

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,489
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Citim Postuar m par nga Baraliris Lexo Postimin

  10. Abazi mbiemr Arab : Abas , Mahmoud Abas , presidenti i Palestins !


  Para liris !

  ky emer asht Pers , mbreti Pers Abas ....e jo palestinez si duket shqiptaret kan te njeten prejardhej si palestinezet nga pellazget edhe palestinezet po vinin nga Pellazget ...

  aha greket thojn Abasi qenka djali i Poseidonit


  http://fr.wikipedia.org/w/index.php?...edit&redlink=1

  qenka edhe i egjiptit hahaha
  http://fr.wikipedia.org/wiki/Abas_fils_de_Lync%C3%A9e
  Ndryshuar pr her t fundit nga Dorontina : 08-07-2008 m 10:54
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 8. #28
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Antarsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga suada dr Lexo Postimin
  Eshte mbiemer irakenesh lol
  O Suje, ma mushe menjen ti cuce! ...
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 9. #29
  Andi Ballshi
  Antarsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  118
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Tema: 100 mbiemrat...

  Jam tejet, tejet i habitur, si eshte e mundur, qe ne keta 100 mbiemra me te perdorur ne Shqiperi (po edhe Pse vetem ne Shqiperi!!!) e te mos perdoret asnje, edhe nje here ASNJE mbiemer i trojeve te Shqiperise Etnike, qe mbajne kosovaret, por edhe pse nuk jam i sigurt, edhe shume e shuem shqiptar te tjere nga te gjitha trojet shqiptare: (Po shenoj pa lidhje, ashtu si me kujtohen, meqe jam me te vertet tejet, tejet nervoz e i indinjuar ne ket autor) si: Toplica, Bllaca, Stublla, Rudari, Nishefci, Vershefci, Llapashtica, e shum e shume te tjere. Besoj se ndonjeri nga anetaret e forumit duhet te kerkoj falje dhe duhet te plotesohet kjo mungese, permiresohet ky gabim, qe mund ta quajme dhe faj e mekat, shume te madh e te pafalshem Andi.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Andi Ballshi : 11-09-2009 m 05:17

 10. #30
  Andi Ballshi
  Antarsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  118
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Tema: 100 mbiemrat...

  Jam tejet i habitur, si eshte e mundur, ne keta 100 mbiemra me te perdorur ne Shqiperi (po edhe Pse vetem ne Shqiperi!!!) e te mos perdoret asnje, esdhe nje here ASNJE mbiemer e trojeve te Shqiperise Etnike, qe mbajne kosovaret, por edhe pse nuk jam i sigurt, edhe shume e shuem shqiptar te tjere nga te gjitha trojet shqiptare: si: (Po shenoj pa lidhje, ashtu si me kujtohen, meqe jam me te vertet tejet, tejet nervoz e i indinjuar ne ket autor) Toplica, Bllaca, Stublla, Nishefci, Vershefci, Llapashtica, e dheum e shume te tjere. Besoj se ndonjeri nga anetaret e forumut duhet te kerkoj falje dhe duhet te plotesohet kjo mungese, permiresohet ky gbim, qe mund ta quajme dhe faj e mekat....

 11. #31
  Andi Ballshi
  Antarsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  118
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Tema: 100 mbiemrat...

  Jam tejet, tejet i habitur, si eshte e mundur, ne keta 100 mbiemra me te perdorur ne Shqiperi (po edhe Pse vetem ne Shqiperi!!!) e te mos perdoret asnje, esdhe nje here ASNJE mbiemer e trojeve te Shqiperise Etnike, qe mbajne kosovaret, por edhe pse nuk jam i sigurt, edhe shume e shuem shqiptar te tjere nga te gjitha trojet shqiptare: (Po shenoj pa lidhje, ashtu si me kujtohen, meqe jam me te vertet tejet, tejet nervoz e i indinjuar ne ket autor) si: Toplica, Rudari, Bllaca, Stublla, Nishefci, Vershefci, Llapashtica, e shume e shume te tjere. Besoj se ndonjeri nga anetaret e forumut duhet te kerkoj falje dhe duhet te plotesohet kjo mungese, permiresohet ky gabim, qe mund ta quajme dhe faj e mekat.... Andi

 12. #32
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Antarsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,359
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga DI_ANA Lexo Postimin
  Lool....

  Mos u merzit e dashur,se as une nuk e kam,por kjo gje nuk do te thote qe sjemi Shqiptare...

  Respekte
  As une se paskam mbiemrin aty.....
  Ndryshuar pr her t fundit nga *suada* : 11-09-2009 m 07:12

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Val9
  Antarsuar
  24-04-2009
  Postime
  426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga Andi Ballshi Lexo Postimin
  Jam tejet, tejet i habitur, si eshte e mundur, ne keta 100 mbiemra me te perdorur ne Shqiperi (po edhe Pse vetem ne Shqiperi!!!) e te mos perdoret asnje, esdhe nje here ASNJE mbiemer e trojeve te Shqiperise Etnike, qe mbajne kosovaret, por edhe pse nuk jam i sigurt, edhe shume e shuem shqiptar te tjere nga te gjitha trojet shqiptare: (Po shenoj pa lidhje, ashtu si me kujtohen, meqe jam me te vertet tejet, tejet nervoz e i indinjuar ne ket autor) si: Toplica, Rudari, Bllaca, Stublla, Nishefci, Vershefci, Llapashtica, e shume e shume te tjere. Besoj se ndonjeri nga anetaret e forumut duhet te kerkoj falje dhe duhet te plotesohet kjo mungese, permiresohet ky gabim, qe mund ta quajme dhe faj e mekat.... Andi
  Tema eshte per Shqiperin me kufijt administrativ.

 14. #34
  Andi Ballshi
  Antarsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  118
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Si more po ia futni kot, pse merreni me gjera qe nuk i dini. Vetem nje shembel: Ibrahim nuk eshte emer arab, por hebre - Abraham. Shmbuj te tille keni sa te doni. Po njhere tjeter.

 15. #35
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Antarsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  94
  Postime
  1,562
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  ua as un se kam mbiemrin tim ketu
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 16. #36
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga ^_BIM_BUM_BAM_^ Lexo Postimin
  ua as un se kam mbiemrin tim ketu
  I kemi mbiemrat e rralle e te cmueshem ne, prandaj nuk gjenden si kto tjeret, dokudo
  La vita bella...

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e KokeKatrori
  Antarsuar
  18-06-2009
  Vendndodhja
  perballe Malit
  Postime
  237
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga [era] Lexo Postimin
  I kemi mbiemrat e rralle e te cmueshem ne, prandaj nuk gjenden si kto tjeret, dokudo
  Po po, edhe une po mos ta gjeja mbiemrin tim ne balle te listes ashtu si Ju do thosha

  He bravo o Gjysh (nderuar te qofte kujtimi) se me nderove

 18. #38
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  sa inat qe ke... dmth qe mbiemrin tend e ka jevg e harixhi etj etj lol
  La vita bella...

 19. #39
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  lol une e paskem edhe emrin edhe mbiemrin aty huauahua
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 20. #40
  Desert Eagle Maska e 'MAGNUM'
  Antarsuar
  22-05-2009
  Vendndodhja
  Gefangen in Raum und Zeit
  Postime
  124
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga DI_ANA Lexo Postimin
  1. Hoxha
  2. Shehu
  3. Prifti


  Citim Postuar m par nga DI_ANA Lexo Postimin
  24. Koi
  Kosova kurre nuk ka patur armik me te rrezikshem se PDK e Hashim Thaqit a.k.a. Hashim Kompromisit.

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. A ka konspiracion kundr Shqipris?
  Nga BARAT n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 42
  Postimi i Fundit: 10-05-2011, 09:36
 2. Familja Biaku: Si jetuam me 26 hebrej n shtpin ton
  Nga Eni n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 13-12-2010, 09:02
 3. Disa nga Ilacet me te zakonshme dhe efektet e tyre
  Nga Vinjol n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-01-2009, 08:12
 4. Prgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 06-12-2008, 13:08
 5. Koha pr t formuar t majtn reale
  Nga Xhuxhumaku n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-09-2005, 04:05

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •