Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 11
  1. #1
    Mbreti_ILI Maska e Mbreti_ILI
    Anëtarësuar
    18-03-2003
    Vendndodhja
    Në Francë !
    Postime
    558

    Keqpërdorimi i Postit të Moderatorit !!!!

    Po e hapi këtë temë , pasiqë disa nga miqtë e mi janë ankuar në stafin e forumit.
    Është e vërtetë se shumëherë janë përjashtuar përsonat të cilët nuk e kanë ofenduar askënd dhe kjo më bën të ndihem keq sepse ka edhe nga tat ë cilëve ua kam referuar unë këtë forum. Jo që jam sulmuar unë ndonjëherë nga ndonjë , mirëpo në këtë rast ka disa moderatorë që për qëllimë vetjake , apo të ndonjë shokut , u bëjnë shantazh disave nga femrat në forum , për qëllime të caktuara. Në këtë rast kërkoj nga Admin , një vëmendje të veqantë tek të gjithë smod e sidomos ata të moshës së re që të mos e keqpërdorin postin e vet .
    Kjo është në të mirë të forumit , andaj , do të doja të diskutojmë të gjithë rreth kësaj .

    Mbreti_ILI !

    Nje rast eshte Clay More !!tjeret ka mjaft ...
    Ndryshuar për herë të fundit nga Mbreti_ILI : 25-04-2008 më 14:12
    Për t'i njohur të tjerët
    më parë ,duhet ta njohësh vehten.

  2. #2
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anëtarësuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Ka ndonjë problem konkret për tu diskutuar apo jo?
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  3. #3
    Més que un club Maska e zoomen15
    Anëtarësuar
    01-02-2008
    Vendndodhja
    Gjithandej
    Postime
    133
    Clay e cfar na thua per disa ofendime te tipit: gomare, te q...;merrja ne g...etj etj qe ka plot keshtu shembuj Me e keqeja eshte se as edhe ato postime nuk fshihen se mes diskutojme per perjashtime antaresh.
    Me mirekuptim
    Shnet.
    To be or not to be!

  4. #4
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anëtarësuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Stafi i forumit nuk i lexon postimet që ju bëni një nga një.

    Nëse ato mesazhe ju vrasin sytë, bëhuni të dobishëm duke i raportuar ato.
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  5. #5
    Larguar Maska e Gerrard
    Anëtarësuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Anfield Road
    Postime
    1,603
    Citim Postuar më parë nga zoomen15 Lexo Postimin
    Clay e cfar na thua per disa ofendime te tipit: gomare, te q...;merrja ne g...etj etj qe ka plot keshtu shembuj Me e keqeja eshte se as edhe ato postime nuk fshihen se mes diskutojme per perjashtime antaresh.
    Me mirekuptim
    Shnet.
    Përshëndetje!!

    Nëse ke ndonjë pakënaqësi nga personi që ka postuar diçka që të duket në formë ofendimi apo postim që nuk i përmbahet rregullores.

    Sqarim:

    Mund të shkoni ke profili i anëtarit dhe do të përballeni me këto ikona. Nëse doni të raportoni postimin duhet të klikoni tek ajo ikona me pikë çuditëse , shikoje dhe në foto.



    Mbasi bëni raportimin për postim negativ, shkon në postën elektronike të moderatorit që moderon atë seksion të forumit.

    P.s Nëse kërkon më shum, mund të më kontaktosh në mp (Mesazhe Private).

    Të urojë gjithë të mirat.
    Ndryshuar për herë të fundit nga Gerrard : 25-04-2008 më 16:13
    Liverpool is now where it belongs
    The cry was no surrender,
    We'll fight for the boys in red,
    We'll fight, we'll fight for Liverpool,
    The team that Shankly bred.
    We'll fight for Alun Evans,
    We'll fight for Ian St.John,
    We'll fight, we'll fight for Liverpool,
    The pride of division one - two- three - four
    Listen to the Kopites roar

    LIVERPOOL - LIVERPOOL - LIVERPOOL

  6. #6
    ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
    Anëtarësuar
    11-12-2004
    Postime
    2,443
    Stafi i FSH koheve te fundit ushtron diktature. Turp te keni.

  7. #7
    i/e regjistruar Maska e hajla
    Anëtarësuar
    08-06-2003
    Postime
    1,553
    Citim Postuar më parë nga Mbreti_ILI Lexo Postimin
    Po e hapi këtë temë , pasiqë disa nga miqtë e mi janë ankuar në stafin e forumit.
    Është e vërtetë se shumëherë janë përjashtuar përsonat të cilët nuk e kanë ofenduar askënd dhe kjo më bën të ndihem keq sepse ka edhe nga tat ë cilëve ua kam referuar unë këtë forum. Jo që jam sulmuar unë ndonjëherë nga ndonjë , mirëpo në këtë rast ka disa moderatorë që për qëllimë vetjake , apo të ndonjë shokut , u bëjnë shantazh disave nga femrat në forum , për qëllime të caktuara. Në këtë rast kërkoj nga Admin , një vëmendje të veqantë tek të gjithë smod e sidomos ata të moshës së re që të mos e keqpërdorin postin e vet .
    Kjo është në të mirë të forumit , andaj , do të doja të diskutojmë të gjithë rreth kësaj .

    Mbreti_ILI !

    Nje rast eshte Clay More !!tjeret ka mjaft ...
    vertet qenka per te ardhur keqe,per qka lexova mbi kete tem ketu,e kur u keqtrajtuaka dhe kolegu vet,atehere qfare na mbetet per t'then se?!ncncncncn sa po jetojshe dhe po mesojshe,jo rralle nga gjera qe po mesoj, me duket vetja se kam jetur nje shekull,edhe se kam nje gjysem shekulli,lol,s'na ka mbetur tjeter per t'then veqse i ka ardhur (fundi kesaj bote)lol,e kur njeriu urren njerin,ose me mire t'them shqiptari-shqiptarin,kjo nenkupton se si jemi bere vet lajka,

    I nderuar Mbreti_ILI kam nderin te pershendes dhe shpreha deshiren per t'ju bashkangjite temes, pikerishte per te cilen vertet me erdhi keqe,(edhe se nuk po tregon ketu per kend behet fjale)? une shpreha keqardhjen,per kete anetar/e,duke e nisur nga vetja dhe deri tek shum anetar/e qe vertet eshte per te ardhur keq,per qfare po ndodhe mbrenda keti Forumi shqiptar,e perse valle duhet te ia lejonin veti nje gje te atille,nga keta njerez qe nga deshire e vet po hapin Forume....per tu afruar ndihem anetarve nga gjitha vendet shqiptare....prandaj e si u dashka per ta kuptuar dhe punen e ketyre stafi drejtues,ku ne nje ane nderton, dhe ne tjetren demton,vetem per qellime te gjelozive,si dhe nga intresa personale,a po mos valle jen nga donje tjeter planet,thua se nuk ia kan iden se per qka behet fjale? kjo s'te len hapsire as per tu menduar t'pakten se qka po ndodhe ne kete mes te ketij Forumi...?! a seshte per t'ardhure keqe,nga keta njerez qe se kan fare iden,qe dikend po damtojn ne shpirt,ku dhe mund te pson shendetin, sepse po humb diqka qe po linde nga vet shpirt i tij/saj.. lidhur me demtimet e poezive,a cila qofshin ato,gje qe ato duhen qe ta ken kuptimin e vet,mbi fjalen dhe temen apo jo?!,andaj besoj se nuk eshte e lehte per ti perballuar ketyre prapaskenave filmore,ku lirishte mund ti quajm krime,per faktin qe po behen ne syt e gjithe anetarve,ky eshte mendimi im personal, prandaj duhet t'themi se po shkelen e drejta e autorit si dhe e poetit pikerisht....Jufalemnderit

    I nderuar Mbreti_ILI kerkoj falje nese nuk te duket e drejte qe shkrova,nen temen tuaj?,Jufalemnderit ne mirekuptim...te jam mirnjohese

    hajla,
    Ndryshuar për herë të fundit nga hajla : 25-04-2008 më 23:43
    Ju qe sollet lirin,(flini te qet)Ju trasuat udhen e pavarsise...per te gjithe LAVDIIIIIII

  8. #8
    Happy Maska e milanistja_el
    Anëtarësuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
    Postime
    2,065
    Citim Postuar më parë nga Mbreti_ILI;1894629
    Po e hapi këtë temë , pasiqë disa nga miqtë e mi janë ankuar në stafin e forumit.
    Është e vërtetë se shumëherë janë përjashtuar përsonat të cilët nuk e kanë ofenduar askënd dhe kjo më bën të ndihem keq sepse ka edhe nga tat ë cilëve ua kam referuar unë këtë forum. Jo që jam sulmuar unë ndonjëherë nga ndonjë , mirëpo në këtë rast ka disa moderatorë që për qëllimë vetjake , apo të ndonjë shokut , u bëjnë shantazh disave nga femrat në forum , për qëllime të caktuara. Në këtë rast kërkoj nga Admin , një vëmendje të veqantë tek të gjithë smod e sidomos ata të moshës së re që të mos e keqpërdorin postin e vet .
    [B
    Kjo është në të mirë të forumit , andaj , do të doja të diskutojmë të gjithë rreth kësaj . [/B]

    Mbreti_ILI !
    Nje rast eshte Clay More !!tjeret ka mjaft ...
    Pershendetje Mbreti_ILI meqenese ju jeni shume i interesuar per mbarevajtjen e forumit ashtu sikurse te gjithe ne te tjeret, si nje anetare e thjeshte e forumit do t'ju lutesha nese eshte e mundur te nxjerresh te gjithe emrat e moderatove qe kane shkelur postin dhe jo vetem ClaY_MorE, do ishte me e drejte keshtu. Ato tjeret mos i ler me ka mjaft dhe me ca ... vendos emrat e te gjitheve ose ndryshe beje dhe emrin e ClaY_MorE me pika, do ishte me e besueshme ankesa
    Mos ua bej te tjereve ç'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

  9. #9
    progress Maska e BvizioN
    Anëtarësuar
    18-03-2005
    Vendndodhja
    UK
    Postime
    3,119
    Mbreti_ILI

    Ka disa arsyje pse nje anetar mund te perjashtohet nga forumi, perdorimi i fjalorit te pahijeshem eshte vetem nje nga to. Pra, qe nje anetare te jete perjashtuar nuk do te thote qe arsyja e perjashtimit te kene qene patjeter ofendimet. Per me teper do u keshilloja te lexoni rregulloren e Forumit Shqiptar.

    Une mendoj se ju nuk jeni ne pozicion te adresoni nje ankese per nje padrejtesi qe nuk u eshte bere juve. Nese juve si person u eshte bere ndonje padrejtesi, te lutem shprehu. Perndryshe, le te flase dikush tjeter, te cilit/es i eshte bere padrejtesia.

    Edhe dicka tjeter desha te shtoja. Kur ankoheni rreth nje problemi do ishe mire te shpreheni hapurazi ku qendron problemi. Ose nese nuk deshironi ta beni ne kete menyre, dergoni nje MP administratoreve duke e detajuar me informacione mbeshtetese ankesen tuaj. Prendryshe, ankesat e formes "disa moderatore, disa smode, disa zhantazhe etj" duke perfunduar me nje emer si shembull, vetem sa sjellin nje pikepyetje te madhe!

    Per cfare behet fjale?
    Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

  10. #10
    ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
    Anëtarësuar
    11-12-2004
    Postime
    2,443
    Citim Postuar më parë nga Zeri_i_Mirdites Lexo Postimin
    Mbreti_ILI

    Ka disa arsyje pse nje anetar mund te perjashtohet nga forumi, perdorimi i fjalorit te pahijeshem eshte vetem nje nga to. Pra, qe nje anetare te jete perjashtuar nuk do te thote qe arsyja e perjashtimit te kene qene patjeter ofendimet. Per me teper do u keshilloja te lexoni rregulloren e Forumit Shqiptar.
    Me gjithe respektin ndaj ty mirepo nje pjese e stafit nuk e kryen punen ashtu sic duhet. Moderatori SHKUPI ka ofenduar ka nencmuar mirepo perseri eshte pjese e stafit. Keshtu qe nuk e praktikoni ligjin por maliqin.

  11. #11
    Kjo ankese eshte hapur nga Mbreti_ILI per nje problem te caktuar. Cfare do ti Cimo dhe te tjeret qe fusni hundet dhe mezi sa prisni rastin qe te shfryni? Nuk te mjafton ty dhe te tjereve sa here eshte shkruajtur neper kete nenforum qe temat hapen per nje qellim nga nje anetar dhe asnje anetar tjeter nuk fut hundet por eshte stafi ai qe i trajton dhe jep pergjigjen?

    Stafi i ketij forumi nuk ushtron diktature po me ca tipa si puna jote vetem perjashtimi eshte pergjigja qe merrni vesh. Dhe perderisa ju te jeni te paret qe dhunoni rregullat dhe nuk keni as rrespektin me te vogel per keto rregulla atehere pergjigjja e vetme qe do merrni eshte injorimi dhe perjashtimi. Mund te behet padrejtesi nese nje anetar perjashtohet nje here per nje keqkuptim ose ekzagjerim ne mase por nuk mund te quhet padrejtesi dhe as rastesi kur ky anetar perjashtohet disa here. Ti cimo je nje nga ata qe po thyen rekord me perjashtime. Dhe ankesa te dala nga goja jote jane thjesht ironi dhe karagjozllik. Ben mire te fillosh te shikosh veten me pare sesa te gjykosh te tjeret.

    Ne lidhje direkt me temen pergjigjen e ka thene troc Zeri i Mirdites. Askush nga stafi nuk eshte i detyruar te japi llogari pse perjashtohet njeri apo tjetri anetar. Nese doni te mesoni pse-ne atehere komunikoni direkt privatisht me ate anetar dhe mbase ja u sqaron ai. Fryma te tilla populiste jane te turpshme dhe nuk ju cojne askund.

Tema të Ngjashme

  1. Kongresi i LDK zgjedh Fatmir Sejdiun si kryetar të partisë
    Nga Arb në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 365
    Postimi i Fundit: 30-01-2010, 07:52
  2. Youssou N'Dour
    Nga PrInCiPiEl në forumin Muzika botërore
    Përgjigje: 20
    Postimi i Fundit: 20-02-2006, 08:59
  3. Red Sox-Yankees sfida e përjetshme
    Nga kolombi në forumin Sporti nëpër botë
    Përgjigje: 409
    Postimi i Fundit: 27-10-2005, 02:18

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •