Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 12
  1. #1
    Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
    Anėtarėsuar
    06-09-2003
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    1,946

    Pse mė ulet numri i postimeve dhe i reputacioneve?

    Nese Ka Mundesi Ta Di Perse Me Jan Ule Piket E Reputacionit ??
    Pres Pergjigje
    Flm
    Takohemi Ditėn e Gjykimit

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
    Anėtarėsuar
    25-01-2004
    Vendndodhja
    Larg vendlindjes i pa shpi..
    Postime
    4,220
    Edi.

    U fshi gjith forumi Padogana dhe disa shkrime dhe antar kshtu qe te jan zbrit si ty e gjithve ketu..
    Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

  3. #3
    Wćy ųf tħé Šąwņ Maska e _Elena_
    Anėtarėsuar
    06-02-2006
    Postime
    975
    Edhe mua me jan ul piket e reputacionit :S
    Nga 4700 pike tani kam vetem 1182
    Turp per ata qe i bejn keto gjera
    Jo per gje se nuk eshte ndo nje gje kushedi per te vrar mendjen por do doja te dija per cfare arsye????
    Ne qoftese ju pelqen te lozni me reputacionin e tjetrit me mire hiqni fare,te mos ket asnjeri reputacion dhe kshu ska per ti ngel qejfi asnjerit
    Gjith te Mirat!

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e King_Arthur
    Anėtarėsuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
    Postime
    2,411
    GjIlAnAsI_cSi DHE UNE E DI QE E KE KUPTUAR SEPSE TE PASHE NE NJE VEND TJETER ......

  5. #5
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anėtarėsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,122
    Postimet nė Bllog
    17
    Sa here qe koshi i forumit pastrohet, kjo ndodh njehere ose dy here ne muaj, te gjitha temat e postimet e kaluara ne kosh nga moderatoret fshihen, dhe te gjitha vleresimet qe dikush nga ju mund te kete marre ne ato postime fshihen tek te gjithe anetaret.

    Albo

  6. #6
    Argjentinas Maska e ArberXYZ
    Anėtarėsuar
    05-05-2005
    Postime
    867
    Citim Postuar mė parė nga Albo
    Sa here qe koshi i forumit pastrohet, kjo ndodh njehere ose dy here ne muaj, te gjitha temat e postimet e kaluara ne kosh nga moderatoret fshihen, dhe te gjitha vleresimet qe dikush nga ju mund te kete marre ne ato postime fshihen tek te gjithe anetaret.

    Albo

    A mund ta ndrroj nickun?

    E hape nji teme per kete pune po s'di nga iku

  7. #7
    Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
    Anėtarėsuar
    06-09-2003
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    1,946
    Albo Ne Ralle Te Pare Flm Qe More Mundimin Dhe Me Ktheve Pergjigje Te Pyetjes Sime. Dakord Per Reputacion E Mora Vesh Arsyen
    Po Shkrimet E Mia Qe Un I Kisha Jo Tek Pdg Por Tek Temat E Tjera ??
    Pse Me Jan Fshire Disa Shkrime Si Psh :
    Urimi Qe I Kam Bere Dikujt Per Ditlindjen
    Kur Kam Hap Teme Me Rastin E Ditlindjes Se Nje Antari,Tani Para Se Te Me Jepje Ti Pergjigje Po Kerkoja Postimet E Mia Qe Nuk Kan Lidhje Per Ke Pdg Por Po Flas Per Shkrimet Ne Temat Serioze , Dhe Eshte Me Te Vertet Per Te Ardhe Keq Qe Jan Fshire Pa Asnje Arsye , Nuk Besoj Se Eshte Kondra Regullores Te Hapesh Nje Teme Per Ditlindjen E Nje Antari Ose Te Diskutosh Ne Ndonje Teme Brenda Regullores Gjithmone

    Flm

    Takohemi Ditėn e Gjykimit

  8. #8
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anėtarėsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,122
    Postimet nė Bllog
    17
    Forumet e padogenes, ideal te partise, pershendetje dhe urime jane forumet qe krasiten rregullisht per nga vete natyra e tyre. Tani qe forumet shtese u mbyllen perfundimisht nuk do te kete me fshirje ne ate drejtim. Pershendetjet fshihen pasi pershendetjen behen e ribehen cdo vit dhe vlejne vetem per diten apo javen ne te cilen jane bere. Keto fshirje nuk behen per anetare te caktuar por per te gjithe ata qe kane shkruajtur ne ate forum.

    Arsyeja e fshirjes eshte pastrimi i forumit nga mesazhet dhe fotot e shumta qe shoqerohen me cdo pershendetje pasi sa me shume rritet numri i anetareve aq me shume rritet edhe numri i resurseve te forumit, aq me ndadale mund te te hapet ty forumi.

    Albo

  9. #9
    Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
    Anėtarėsuar
    06-09-2003
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    1,946
    ok Flm
    Mund Te Mbyllet Kjo Teme
    Takohemi Ditėn e Gjykimit

  10. #10

    Pėrse ulen numri i postimeve dhe reputacioni?

    Problematika e panelit tim te anėtarit: Zhdukja e komenteve dhe nickut tė postuesit/es tek rubrika e reputacioneve?!


    Ka disa javė qė ky problem ekziston tek paneli im i anėtarit. Vijnė komentet tek reputacioni dhe hop... mė pas pikėt mbeten, komentet zhduken?! Ajo qė mė shqetėson nė kėtė ēėshtje ėshtė fakti i pėrzirjes nė llogarinė time personale.


    Problematika tjetėr qė doli gjatė kėrkimit zgjidhje tė kėsaj ēėshtjes sė parė, ėshtė se tek nėnforumi " Pyetje- Pėrgjigje" nuk mė lejohej e drejta e postimit. Si pasojė unė postova kėtu, por shpresoj qė moderatorėt do ta zhvendosin temėn nė forumin e duhur.

    Nė pritje tė pėrgjigjes sė stafit, mbrėmje tė mirė.

    Elna!
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Elna Durrėsi : 19-04-2008 mė 21:03

  11. #11
    E Humbur Maska e elsaa
    Anėtarėsuar
    20-02-2008
    Vendndodhja
    Back Too Homme
    Postime
    2,685
    Elena per problemin e pare te zhdukjes se komenteve tek reputacioni ate e kam edhe une dhe besoj edhe anetaret e tjere .Nuk ka qene perpara por ka disa kohe qe kshu me ndodh. Komenti fshihet kur te kane dhene reputacion dhe ajo teme eshte fshire me pas , edhe komenti fshihet bashke me temen dhe vetem piket ngelen .
    Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

  12. #12
    progress Maska e BvizioN
    Anėtarėsuar
    18-03-2005
    Vendndodhja
    UK
    Postime
    3,119
    Elna Durrėsi dhe elsaa

    Ka te ngjare se tema nga e cila keni marre reputacion, ose eshte zhvendosur nga forumi si teme ose jane fshire nje pjese postimesh, nder ta dhe postimi ne te cilin u eshte dhene reputacioni.

    Per sa i perket nenforumit " Pyetje- Pėrgjigje". Eshte krijuar ne baze te problemeve, ankesave dhe sygjerimeve te anetareve gjate viteve. Shume anetare qe ndeshen me nje problem apo pacartesi, shfrytezojne kete neforum per te gjetur pergjigjen e ndonje pyetje qe mund tu kete lindur. Ne fakt, aty ndodhej dhe pergjigja e pyetjes tuaj Pėrse ulen numri i postimeve dhe reputacioni?


    Nese keni akoma ndonje pacartesi, mund te shkruani.

    Me vone kjo teme do i bashkangjitet temes me te njejte subjekt tek " Pyetje- Pėrgjigje".

    Faleminderit.
    Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

Tema tė Ngjashme

  1. Kur keni keto gjera ne shpi
    Nga vajza_pr nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
    Pėrgjigje: 25
    Postimi i Fundit: 02-01-2010, 14:03
  2. Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 15-04-2009, 19:25
  3. Cilet jane 10 Shqipetaret me te dalluar gjate historise
    Nga YlliRiaN nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 138
    Postimi i Fundit: 08-03-2009, 07:15
  4. Pėrgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 24-11-2006, 11:04
  5. E Verteta Mbi Fatmir (foti) Cici
    Nga vllaznim nė forumin Toleranca fetare
    Pėrgjigje: 52
    Postimi i Fundit: 09-10-2003, 14:55

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •