Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 12 prej 12
 1. #1
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  43
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  64 falenderime nė 55 postime

  Pse mė ulet numri i postimeve dhe i reputacioneve?

  Nese Ka Mundesi Ta Di Perse Me Jan Ule Piket E Reputacionit ??
  Pres Pergjigje
  Flm
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,278
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Edi.

  U fshi gjith forumi Padogana dhe disa shkrime dhe antar kshtu qe te jan zbrit si ty e gjithve ketu..
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 3. #3
  Wćy ųf tħé Šąwņ Maska e _Elena_
  Anėtarėsuar
  06-02-2006
  Postime
  976
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Edhe mua me jan ul piket e reputacionit :S
  Nga 4700 pike tani kam vetem 1182
  Turp per ata qe i bejn keto gjera
  Jo per gje se nuk eshte ndo nje gje kushedi per te vrar mendjen por do doja te dija per cfare arsye????
  Ne qoftese ju pelqen te lozni me reputacionin e tjetrit me mire hiqni fare,te mos ket asnjeri reputacion dhe kshu ska per ti ngel qejfi asnjerit
  Gjith te Mirat!

 4. #4
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  GjIlAnAsI_cSi DHE UNE E DI QE E KE KUPTUAR SEPSE TE PASHE NE NJE VEND TJETER ......

 5. #5
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,144
  Faleminderit
  81
  794 falenderime nė 648 postime
  Sa here qe koshi i forumit pastrohet, kjo ndodh njehere ose dy here ne muaj, te gjitha temat e postimet e kaluara ne kosh nga moderatoret fshihen, dhe te gjitha vleresimet qe dikush nga ju mund te kete marre ne ato postime fshihen tek te gjithe anetaret.

  Albo

 6. #6
  Argjentinas Maska e ArberXYZ
  Anėtarėsuar
  05-05-2005
  Postime
  867
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Albo
  Sa here qe koshi i forumit pastrohet, kjo ndodh njehere ose dy here ne muaj, te gjitha temat e postimet e kaluara ne kosh nga moderatoret fshihen, dhe te gjitha vleresimet qe dikush nga ju mund te kete marre ne ato postime fshihen tek te gjithe anetaret.

  Albo

  A mund ta ndrroj nickun?

  E hape nji teme per kete pune po s'di nga iku

 7. #7
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  43
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  64 falenderime nė 55 postime
  Albo Ne Ralle Te Pare Flm Qe More Mundimin Dhe Me Ktheve Pergjigje Te Pyetjes Sime. Dakord Per Reputacion E Mora Vesh Arsyen
  Po Shkrimet E Mia Qe Un I Kisha Jo Tek Pdg Por Tek Temat E Tjera ??
  Pse Me Jan Fshire Disa Shkrime Si Psh :
  Urimi Qe I Kam Bere Dikujt Per Ditlindjen
  Kur Kam Hap Teme Me Rastin E Ditlindjes Se Nje Antari,Tani Para Se Te Me Jepje Ti Pergjigje Po Kerkoja Postimet E Mia Qe Nuk Kan Lidhje Per Ke Pdg Por Po Flas Per Shkrimet Ne Temat Serioze , Dhe Eshte Me Te Vertet Per Te Ardhe Keq Qe Jan Fshire Pa Asnje Arsye , Nuk Besoj Se Eshte Kondra Regullores Te Hapesh Nje Teme Per Ditlindjen E Nje Antari Ose Te Diskutosh Ne Ndonje Teme Brenda Regullores Gjithmone

  Flm

  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 8. #8
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,144
  Faleminderit
  81
  794 falenderime nė 648 postime
  Forumet e padogenes, ideal te partise, pershendetje dhe urime jane forumet qe krasiten rregullisht per nga vete natyra e tyre. Tani qe forumet shtese u mbyllen perfundimisht nuk do te kete me fshirje ne ate drejtim. Pershendetjet fshihen pasi pershendetjen behen e ribehen cdo vit dhe vlejne vetem per diten apo javen ne te cilen jane bere. Keto fshirje nuk behen per anetare te caktuar por per te gjithe ata qe kane shkruajtur ne ate forum.

  Arsyeja e fshirjes eshte pastrimi i forumit nga mesazhet dhe fotot e shumta qe shoqerohen me cdo pershendetje pasi sa me shume rritet numri i anetareve aq me shume rritet edhe numri i resurseve te forumit, aq me ndadale mund te te hapet ty forumi.

  Albo

 9. #9
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  43
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  64 falenderime nė 55 postime
  ok Flm
  Mund Te Mbyllet Kjo Teme
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 10. #10
  Jeta ėshtė e bukur! Maska e Elna Durrėsi
  Anėtarėsuar
  15-06-2002
  Postime
  922
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime

  Pėrse ulen numri i postimeve dhe reputacioni?

  Problematika e panelit tim te anėtarit: Zhdukja e komenteve dhe nickut tė postuesit/es tek rubrika e reputacioneve?!


  Ka disa javė qė ky problem ekziston tek paneli im i anėtarit. Vijnė komentet tek reputacioni dhe hop... mė pas pikėt mbeten, komentet zhduken?! Ajo qė mė shqetėson nė kėtė ēėshtje ėshtė fakti i pėrzirjes nė llogarinė time personale.


  Problematika tjetėr qė doli gjatė kėrkimit zgjidhje tė kėsaj ēėshtjes sė parė, ėshtė se tek nėnforumi " Pyetje- Pėrgjigje" nuk mė lejohej e drejta e postimit. Si pasojė unė postova kėtu, por shpresoj qė moderatorėt do ta zhvendosin temėn nė forumin e duhur.

  Nė pritje tė pėrgjigjes sė stafit, mbrėmje tė mirė.

  Elna!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Elna Durrėsi : 19-04-2008 mė 21:03

 11. #11
  E Humbur Maska e elsaa
  Anėtarėsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,701
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Elena per problemin e pare te zhdukjes se komenteve tek reputacioni ate e kam edhe une dhe besoj edhe anetaret e tjere .Nuk ka qene perpara por ka disa kohe qe kshu me ndodh. Komenti fshihet kur te kane dhene reputacion dhe ajo teme eshte fshire me pas , edhe komenti fshihet bashke me temen dhe vetem piket ngelen .
  Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

 12. #12
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Elna Durrėsi dhe elsaa

  Ka te ngjare se tema nga e cila keni marre reputacion, ose eshte zhvendosur nga forumi si teme ose jane fshire nje pjese postimesh, nder ta dhe postimi ne te cilin u eshte dhene reputacioni.

  Per sa i perket nenforumit " Pyetje- Pėrgjigje". Eshte krijuar ne baze te problemeve, ankesave dhe sygjerimeve te anetareve gjate viteve. Shume anetare qe ndeshen me nje problem apo pacartesi, shfrytezojne kete neforum per te gjetur pergjigjen e ndonje pyetje qe mund tu kete lindur. Ne fakt, aty ndodhej dhe pergjigja e pyetjes tuaj Pėrse ulen numri i postimeve dhe reputacioni?


  Nese keni akoma ndonje pacartesi, mund te shkruani.

  Me vone kjo teme do i bashkangjitet temes me te njejte subjekt tek " Pyetje- Pėrgjigje".

  Faleminderit.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

Tema tė Ngjashme

 1. Kur keni keto gjera ne shpi
  Nga vajza_pr nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 02-01-2010, 13:03
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-04-2009, 19:25
 3. Cilet jane 10 Shqipetaret me te dalluar gjate historise
  Nga YlliRiaN nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 138
  Postimi i Fundit: 08-03-2009, 07:15
 4. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-11-2006, 10:04
 5. E Verteta Mbi Fatmir (foti) Cici
  Nga vllaznim nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 52
  Postimi i Fundit: 09-10-2003, 14:55

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •