Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 9
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-10-2006
    Postime
    241

    I pyetje kisha une

    Ai Artful Dodger pse u perjashtua, mesa lexova ai as ofendoi njeri, as shkeli rregulloren, thjesht argumentoji ne menyre krejt normale pse temat ne kte nenforum nuk duhen mbyllur? Mund te me sqaroji njeri si qysh tek cfare ndodhi. Ju faleminderit paraprakisht.

  2. #2
    Ernst Kaltenbrunner Maska e Bizantin
    Anėtarėsuar
    26-01-2008
    Vendndodhja
    Swabia
    Postime
    670
    Edhe mua mė erdhi keq kur e pash tė pėrjashtuar artful_dodger-in, por kėshtu si shkonte, duke hapur tema njėrėn pas tjetrės duke ''luftuar'' mullinjtė virtualė mendova se do ta hante kokėn... lol

    O Albo, Fiori, smod, hiqjani pėrjashtimin e mos mbani mėrri pėr gjėra tė tilla.


    PS. Nqs pėrjashtoni edhe mua pėr kėtė postim, u lutem anėtarėve tė tjerė tė mė mbrojnė... lol
    Slagt ham! Kristenmands sųnn har dåret. Dovregubbens veneste mų.

    Gott mit Uns

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-10-2006
    Postime
    241
    Bizantin po na injorojne plako, nuk kthejne xhevap marzalla me te mire prandaj deklaroj qe ne rast se nuk me shjegohet arsyeja e perjashtimit brenda 24 oreve do hyj ne greve urije. Kush eshte me mu? Duam paret tona duam paret tona, poshte Interi, rroft Jessica Biel, vflp, Bizantini admin Bizantini admin. Eja mblidhuni ketu ketu eja mblidhuni ketu ketu eja eja mblidhuni ketu ketu bashke me ne....


    p.s meqe eshte pak a shume 100 % e sigurt qe do ta ha edhe une desha te shfrytezoj rastin me pershendet Comon, Gonin, Klodin e Aqifit, Tanin e Behijes, tere grupin e Torinos, Zanin(jo ate jo), Rominen, Besen, Armelen qe i hengsha synin, cunin e halles ne Gjeneve(na dergo ndonje euro or palle, te them e une kam kushuri jashte) dhe gjithe simpatizantet qe kam ne kte forum, mos u merzisni vajza me mire do behet.

  4. #4
    ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
    Anėtarėsuar
    11-12-2004
    Postime
    2,443
    Edhe une per nje ankese u perjashtova 10 dite kurse ai qe ofendonte ngeli ne staf.

    http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=93518

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-10-2006
    Postime
    241
    Cimo na duhen burra si ti, une me bizantinin po pergatisim nje revolucion per te marr pushtetin edhe me ane te pushkes nese duhet, ti je me ne besoj? Te premtoj qe kur Bizantini te behet Administrator ty do te bejme pjese te stafit e nuk do leme kembe kaurri me shkel ktu prandaj bertit mas meje plako....

    BIZANTINI ADMIN BIZANTINI ADMIN
    eja mblidhuni ketu ketu eja mblidhuni ketu ketu(sic tha Ismail Qemali cuna, nje shkop ite vetem e thyen me dysh kollaj, nje tufe i rru ..... )

  6. #6
    ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
    Anėtarėsuar
    11-12-2004
    Postime
    2,443
    Une kerkoj drejtesi.

  7. #7
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-10-2006
    Postime
    241
    Obobob c'qenka ne linje ky Albo, ej shaka po beja o burre i dheut mos e merr per keq, sben kshu burri per i llaf goje mos me perjashto aman he te keqen, ky Bizantini e ka fajin ky me shtyu me be protest ai do pushtetin une jam ushtar i thjesht, jam kot, atij futja atij jo mua te shkretit qe me genjyen.

  8. #8
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-10-2006
    Postime
    241
    Cimo ska drejtesi pa lufte po lere me, vjen i moment qe i thua tjetrit une them kshu ti po sqe dakort hajde me mua jashte e diskutojme me tutje kupton? Ca drejtesie do ti, kam 3 dite qe kam hapur kte teme asnje replike nga stafi, arroganca ne kulm. megjithese tema mori drejtim komplet ndryshe nga cdoja do te doja vertet nje shpjegim nga stafi, rregullorja eshte per te gjithe, jo vetem per anetaret e thjeshte.

  9. #9
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anėtarėsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,122
    Postimet nė Bllog
    17
    Citim Postuar mė parė nga zari Lexo Postimin
    Ai Artful Dodger pse u perjashtua, mesa lexova ai as ofendoi njeri, as shkeli rregulloren, thjesht argumentoji ne menyre krejt normale pse temat ne kte nenforum nuk duhen mbyllur? Mund te me sqaroji njeri si qysh tek cfare ndodhi. Ju faleminderit paraprakisht.
    Komentet e replikat janė nė kėtė forum tė paprekura pėr kėdo qė ti lexojė dhe nuk e kuptoj se cfare sqarimi kėrkon ti. Dhe nėse nuk e di, mėsoje qė stafi i forumit nuk e ka pėr detyrė ti japi arsyen e pėrjashtimit gjithė anėtarėve tė forumit, vetėm personit qė ėshtė pėrjashtuar. Po do tė mėsosh arsyen mos hap temė nė kėtė forum se nuk ke pėr tė marrė ndonjė pėrgjigje nga stafi, por nisi email anėtarit nė fjalė dhe pyete se pėr cfarė arsye tė pėrjashtuan dhe pėr sa ditė tė kanė pėrjashtuar.

    Kur pėrgjigjet e stafit nuk u vijnė pėr shtat anėtarėve qė kėmbėngulin nė tė tyren, pėrjashtimi ėshtė pėrgjigjia mė e mirė.

    Albo

Tema tė Ngjashme

  1. Disa pyetje, pėr ata qė e lodhin trurin :
    Nga Kryeplaku nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
    Pėrgjigje: 98
    Postimi i Fundit: 12-10-2016, 07:17
  2. Dosja e krimit politik në Kosovë
    Nga kosovar nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 295
    Postimi i Fundit: 09-10-2012, 15:05
  3. Del nė shitje "Njė dosje pėr Kadarenė"
    Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 20
    Postimi i Fundit: 17-03-2007, 01:53
  4. Interviste e Fadil Tolaj-t
    Nga Brari nė forumin Ēėshtja kombėtare
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 04-01-2004, 06:56

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •