Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5

Tema: Nje sqarim.

  1. #1
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    24-03-2008
    Vendndodhja
    'Itlodeum' world
    Postime
    694

    Nje sqarim.

    Citim Postuar mė parė nga Gerrard
    You have received an infraction at Forumi Shqiptar

    --------------------------------------------------------------------------------

    I/e dashur *Anxhi*,

    Moderatorėt e Forumi Shqiptar u kanė bėrė njė vėrejtje.

    Arsyeja: Ofendoi anėtarė tė forumit
    -------
    Mos ofendoni anetare.!!
    -------

    Kjo vėrejtje ju kushton 1 pikė dhe mund tė rezultojė nė kufizimin e aksesit tuaj nė forum deri ditėn e skadimit. Kini parasysh qė vėrejtjet serioze nuk skadojnė kurrė.

    Gjithė tė mirat,
    Forumi Shqiptar
    A ka mundesi te me shpjegoni se perse behen keto verejtje te njepasnjeshme? U bene jo me pak se 2 dite kur u dha nje verejtje tjeter nga James douglas. Arsyeja ofendim

    Ne rregull. Sipas tyre une kam ofenduar por une them te kunderten. Kam ironizuar cdokend qe ka dashur te me ofendoje direkt apo indirekt.(ironia nuk perben ofendim ). Nuk guxon te shkruash tek nje teme pasi hidhet grupi macu picu dhe e kalon o ne humor, o ne chit chat, ose kur nuk u vjen mire me pergjigjet qe u jepet direkt ankohen e thone na ofendoi.

    Kam kontaktuar me pare me James Douglas dhe e kam pyetur se pse nuk u jep verejtje te tjereve kur na shkruajne "Qeron koka peshku ne USA", por quhet verejtje drejtimi im ndaj nje antari me nofken zogeze?

    Pergjigjia: Mos ofendoni anetare.(?)

  2. #2
    Larguar Maska e Gerrard
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Anfield Road
    Postime
    1,603
    Citim Postuar mė parė nga *Anxhi* Lexo Postimin
    A ka mundesi te me shpjegoni se perse behen keto verejtje te njepasnjeshme? U bene jo me pak se 2 dite kur u dha nje verejtje tjeter nga James douglas. Arsyeja ofendim

    Ne rregull. Sipas tyre une kam ofenduar por une them te kunderten. Kam ironizuar cdokend qe ka dashur te me ofendoje direkt apo indirekt.(ironia nuk perben ofendim ). Nuk guxon te shkruash tek nje teme pasi hidhet grupi macu picu dhe e kalon o ne humor, o ne chit chat, ose kur nuk u vjen mire me pergjigjet qe u jepet direkt ankohen e thone na ofendoi.

    Kam kontaktuar me pare me James Douglas dhe e kam pyetur se pse nuk u jep verejtje te tjereve kur na shkruajne "Qeron koka peshku ne USA", por quhet verejtje drejtimi im ndaj nje antari me nofken zogeze?

    Pergjigjia: Mos ofendoni anetare.(?)
    I/e Nderuar *Anxhi*.

    Nuk kam sot ne forum, po kam plot nje dekad, shko tek tema ku ke shkruar dhe e kupton shum mire pse e ke marre verejtjen.

    Kam shum vjet ne staff dhe je e para/i qe hap nje teme per verejtjen qe te kam dhene, une jam i bindur dhe i vetedijshem per verejtjen qe te kam dhene. Mendoje se e more pergjigjen ne privat dhe arsyen perse e more verejtjen.

    P.s Si nxore memon automatike nga Forumi, mund te nxjeresh dhe memon qe te dergova une pasi me kerkove sqarim. Dhe une ta sqarova shum mire.

    Prandaj pa humbur kohe, nxire dhe memon e dyte dhe vazhdo shkruaje c'fare ke per te shkruar, pasi nuk jam mesuar te privoje njeri kur flet lirshem dhe pa ofendime. Po privoje aty ku shikoje qe abuzohet.

    Ja memo me sqarimin tim.

    Pėr: You have received an infraction at Forumi Shqiptar

    Postuar mė parė nga Gerrard
    Kini kujdes ne komente, keni vetem 22 dite e regjistruar ne Forum dhe keni mar 2 verejtje, mendoje se nuk jemi ne ata qe abuzojme dhe denojme kot, po eshte problemi jot. Kur shkruan dhe ofendon indirekt anetaret qe marin pjese ne temat e Nen Forumit Sociologji-Filozofi.

    Prandaj ju lutem, tregohuni me e qarte ne argumenta dhe mundesisht ato argumenta qe i jepni Anglisht ti perktheni ne SHQIP. Pasi jemi ne forum Shqipetar dhe nuk kan mundesi te gjithe te kuptojne Anglisht.

    Prandaj Anetare e nderuar me me limit fjalet qe nxjer nga goja. Fjala eshte me e rende se plumbi. Dhe ketu vertetohet ajo qe di dhe shpreh me ane te dores.

    Kalofsh mire.
    Pergjigje: *Anxhi*

    Me falni por ju nuk moderoni tek nenforumi Filozofi-Psikologji!
    E ke lexuar rregulloren e forumit ?! Te keshilloje ta lexosh, pasi ketu jemi nje staff dhe kemi te drejte te kontrollojme te gjitha temat, dhe ku shikojme ofendime i japim nje verejtje dhe e nxjerim linkun ne staffin tone per tu fshire nga moderatoret perkates.

    P.s Shpresoje qe te jesh sqaruar.

    Te uroje te kalosh mire.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Gerrard : 16-04-2008 mė 17:26
    Liverpool is now where it belongs
    The cry was no surrender,
    We'll fight for the boys in red,
    We'll fight, we'll fight for Liverpool,
    The team that Shankly bred.
    We'll fight for Alun Evans,
    We'll fight for Ian St.John,
    We'll fight, we'll fight for Liverpool,
    The pride of division one - two- three - four
    Listen to the Kopites roar

    LIVERPOOL - LIVERPOOL - LIVERPOOL

  3. #3
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    24-03-2008
    Vendndodhja
    'Itlodeum' world
    Postime
    694
    Mua, si user, nuk me intereson nese ju keni 1 shekull apo nje dite ne staf. Mua me intereson te di se pse ju beni kete 'racizem' mes antareve? A e keni idene i nderuar Gerrard, se sa antare ketu ofendojne? Ja pra po ta them se 1 ne 2 antare ofendon. A jepen aq verejtje dhe per ata?

    Ju si staf mesa shoh i keni te ndara detyrat. Ti moderon (me sa pashe nga faqja e pare) Ekonomi dhe Biznes. Derisa ju nuk moderoni tek nenforumi Filozofi - Psikologji, apo Prezantime, apo Romance, (ku dhe une kam shkruar) nuk e kuptoj verejtjen tuaj. (Me pak fjale nuk perben aspak sens.)

  4. #4
    Larguar Maska e Gerrard
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Anfield Road
    Postime
    1,603
    Citim Postuar mė parė nga *Anxhi* Lexo Postimin
    Mua, si user, nuk me intereson nese ju keni 1 shekull apo nje dite ne staf. Mua me intereson te di se pse ju beni kete 'racizem' mes antareve? A e keni idene i nderuar Gerrard, se sa antare ketu ofendojne? Ja pra po ta them se 1 ne 2 antare ofendon. A jepen aq verejtje dhe per ata?

    Ju si staf mesa shoh i keni te ndara detyrat. Ti moderon (me sa pashe nga faqja e pare) Ekonomi dhe Biznes. Derisa ju nuk moderoni tek nenforumi Filozofi - Psikologji, apo Prezantime, apo Romance, (ku dhe une kam shkruar) nuk e kuptoj verejtjen tuaj. (Me pak fjale nuk perben aspak sens.)
    Nuk ke pse flet ne kete menyre pasi nuk me njef, punen time e monitoron dikush tjeter. Per deri sa jam akoma ketu ne staff per kaq kohe mendoje se kam dhene dicka. Nuk kam arsye pse te mbaj krahun e asnje njeriu, nuk kam anarshi ne forum. Po te kerkosh me teper ka Admina, qe mund te te japin sqarim me shum pse e ke mare verejtjen ne ate seksion, pasi une i jap sqarime vetem Adminave. Dhe kaq sa te kam dhene ka qene shum, prandaj mendoje dhe do veproje si gjithmon drejte dhe pa anarshi. E meritove plotesisht verejtjen dhe ta gezosh. Tani me fal, se mua me duket humbje kohe nese te jap pergjigje, pasi do vij nje Admin apo SMod te te sqaroje me mire.

    Te uroje gjithe te mirat.
    Liverpool is now where it belongs
    The cry was no surrender,
    We'll fight for the boys in red,
    We'll fight, we'll fight for Liverpool,
    The team that Shankly bred.
    We'll fight for Alun Evans,
    We'll fight for Ian St.John,
    We'll fight, we'll fight for Liverpool,
    The pride of division one - two- three - four
    Listen to the Kopites roar

    LIVERPOOL - LIVERPOOL - LIVERPOOL

  5. #5
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anėtarėsuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Pėrshėndetje, siē ju kisha premtuar po ju kthej pėrgjigjen pėr sqarimin qė kėrkoni.

    Mė vjen keq qė keni krijuar mosmarrėveshje me stafin e forumit. Nuk dua tė hedh fajin mbi stafin e forumit pasi shoh qė nė disa postime, mesazhet tuaja janė disi ironizuese (ofendues pėr disa nga anėtarėt).

    Vėrejtja e dytė ju ėshtė hequr nga unė, por do ju lutesha tė jeni mė racionale nė pėrgjigjet qė jepni nė forum.

    Ju uroj tė kaloni momente tė bukura nė Forumin Shqiptar.
    Jeta ime, mban emrin e saj..

Tema tė Ngjashme

  1. Njė Sqarim rreth Forumeve nė Internet
    Nga abdurrahman_tir nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 16-04-2009, 10:29
  2. Sqarim i Dyshimeve nė Lidhje me Jetėn e Shejhul-Islam Muhamed Ibn Abdul-Uehab
    Nga abdurrahman_tir nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 21-01-2009, 10:43
  3. Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 12-03-2007, 12:47
  4. Sqarim i dyshimeve nė lidhje me risitė
    Nga hasanii nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 29-05-2005, 11:21
  5. Sqarim i nje konfuzioni te meparshem, I. Kadare rreth krizes se ambasadave.
    Nga saimiri-uk nė forumin Ēėshtja kombėtare
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 11-03-2003, 08:53

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •