Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e BARAT
    Anėtarėsuar
    20-07-2006
    Vendndodhja
    Himarjot jet' e jet', Zot mbi male Hyll mbi det
    Postime
    2,565

    Pse nuk sqarohem kur me fshihen postimet

    Normalisht, kur fshihen postimet duhet te kete nje sqrim te tipit, "u fshine sepse"
    Ka pasur me dhjetera raste kur personate e respetuaR qe na japen mundesine te shprehemi ne kete sofer shqiptaresh (?) fshijne postimet.
    Une e di se pse e bejne (perafersisht)
    Por kisha deshire qe te shihja se sa (.) kane per ta thene se perse e bejne...

    Pershendes Albon si jne prej personave me te zgjeruar ne kete drejtim...
    I uroj qe te zgjerohet akoma me shume ne fitimin e kesaj eXperience

    eshte i paperseritshem...
    pershendetje edhe nje her

    mbi te gjitha, pershendes sektorin e fruta perimeve, te cilet jane te palodhur....

    urime te tereve per kete produkt te thele

  2. #2
    Hyllin Maska e Hyj-Njeriu
    Anėtarėsuar
    22-07-2007
    Vendndodhja
    Fatkeqesisht mes ndergjinoresh
    Postime
    2,945
    I nderuar Barat,stafi nuk ka kohe te merret me kete pune...Ne staf ka njerez kompetente e te besueshem,prandaj edhe pse per arsye kohore nuk mund te shprehin c'kane fshire e pse,sepse ne jeten e tyre reale jane shume te zene e nuk mund te merren me kesi gjerash, ekziston nje besim i patundur ne drejtesine e ndershmerine e tyre.

    Mos te harrojme qe nese shkruajne mund te prishet tema,pra si faktor dytesor.

    Stafistet kane besim te patundur se ti ke bere nje gabim,pra ke dale jashte rregullave,keshtu qe edhe ti vete duhet te bindesh qe ke dale jashte rregullave e te mos merresh me kesi ankesash qe mund te perkufizohen si absurde.

    Duhet edhe te dish se po te pelqeu rri,po ste pelqeu ka me qindra forume te tjere,nuk do rrije tani stafi te merret gjithmone me keto gjera se ka pune me te rendesishme sesa tu pergjigjet ankesave.

    BARATO si te duket si pergjigje,i kam rene me te ? besoj se ske nevoje per pergjigje tjeter.
    Tani po largohem pa ngrene ndonje perjashtim per futje hundesh ku sme takon.... Megjithese kete ankese e kam pasur prej kohesh edhe une po nuk kam marre ndonje pergjigje te drejtperdrejte te kenaqshme.
    Shqiptari e ka care rrugen e historise me Palle ne dore!

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e BARAT
    Anėtarėsuar
    20-07-2006
    Vendndodhja
    Himarjot jet' e jet', Zot mbi male Hyll mbi det
    Postime
    2,565
    Citim Postuar mė parė nga Hyj-Njeriu Lexo Postimin
    I nderuar Barat,stafi nuk ka kohe te merret me kete pune...Ne staf ka njerez kompetente e te besueshem,prandaj edhe pse per arsye kohore nuk mund te shprehin c'kane fshire e pse,sepse ne jeten e tyre reale jane shume te zene e nuk mund te merren me kesi gjerash, ekziston nje besim i patundur ne drejtesine e ndershmerine e tyre.

    Mos te harrojme qe nese shkruajne mund te prishet tema,pra si faktor dytesor.

    Stafistet kane besim te patundur se ti ke bere nje gabim,pra ke dale jashte rregullave,keshtu qe edhe ti vete duhet te bindesh qe ke dale jashte rregullave e te mos merresh me kesi ankesash qe mund te perkufizohen si absurde.

    Duhet edhe te dish se po te pelqeu rri,po ste pelqeu ka me qindra forume te tjere,nuk do rrije tani stafi te merret gjithmone me keto gjera se ka pune me te rendesishme sesa tu pergjigjet ankesave.

    BARATO si te duket si pergjigje,i kam rene me te ? besoj se ske nevoje per pergjigje tjeter.
    Tani po largohem pa ngrene ndonje perjashtim per futje hundesh ku sme takon.... Megjithese kete ankese e kam pasur prej kohesh edhe une po nuk kam marre ndonje pergjigje te drejtperdrejte te kenaqshme.

    Faleminderit Hyj-Njeriu

    Po nuk kisha nder mend te provoja, a je ti (njeri) si ke nickun, por a eshte Albo administrator i zellshem si gjithmone...

    Kur ti thua se ka me qindra forume mua me behet mishi kokrra kokrra sepse mallengjehem vetem me idene qe nuk do te shoh nje dite perlat e artikujve te portalit te FSHse...Pra Largomu o djaLl se une nuk e braktis sofren me te madhe te shqishqiptareve...


    Kkkjo teme eshtethjesht sa per te kerkuar informacion shtese, me qellim qe te mos gabosem rishtaz kur pergjigjem ne nenformie te rendesise se vecante si ay oRthoDHoks ose kur pergjigjem ndaj bizTAnit..
    Kaq kishnja une .....

    por ketu duhet te zesh rradhe si per shokun Enver kur merr pergjigje...(eh c'rradhe ishin ato kur prisnim njehere e nje kohe..)

    Por ne pergjithsi
    FSH eshte nje nga forumet me te lavdishme dhe me te zeshme ne ambjentin e..

  4. #4
    Gone!
    Anėtarėsuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Larg nga ketu!
    Postime
    2,871
    Une nuk e di pse merziteni kur dikush ju fshine postimet. Une kur me fshihen postimet ndihem shume mire, se e shoh qe po lexohen.

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e alda09
    Anėtarėsuar
    08-02-2008
    Vendndodhja
    a casa
    Postime
    1,327
    Citim Postuar mė parė nga Rina_87 Lexo Postimin
    Une nuk e di pse merziteni kur dikush ju fshine postimet. Une kur me fshihen postimet ndihem shume mire, se e shoh qe po lexohen.
    Merzitesh se ofendohesh,sidomos kur je brenda normave te te shprehurit.

  6. #6
    progress Maska e BvizioN
    Anėtarėsuar
    18-03-2005
    Vendndodhja
    UK
    Postime
    3,119
    Fshirja e postimeve behet vetem ne rastin kur postimet bien ndesh me rregulloren e forumit. Me dhjetra postime mund te fshihen mbrenda nje dite, mbase me qindra. Por kjo nuk do te thote qe c'do dite te jepen me qindra spjegime per c'do postim te fshire. Eshte njelloj sikur te hedhesh mbeturina nje nje ambient publik dhe te kerkosh sqarime nga mirembajtesit e ambientit se perse keto mbeturina jane hedhur ne kosh! Nese besoni se nje postim i fshire ka qene plotesisht ne perputhje me rregulloren, mund tu drejtoheni moderatoreve pergjegjes me MP dhe jam teper i sigurte qe do merrni nje sqarim. Nese akoma nuk jeni te bindur, mund tu drejtoheni smoderatoreve apo administratoreve.

    Do ndihmonte shume sikur rregullorja e forumit Shqiptar te lexohej nga te gjithe anetaret, dhe nese kjo rregullore do respektohej atehere mbase do ulej ne menyre te ndjeshme numri i postimeve te fshira. Fshirja e postimeve nuk eshte kenaqesi per stafin, eshte thjeshte nevoje per mirembajtjen e forumit dhe per ta bere ate sa me te frekuentueshem per ju.

    Stafi eshte pergjegjes per moderimin e forumin dhe une u pergjigja thjeshte si anetar i ketij Stafi. Nese shqetesimi jot BARAT eshte adresuar tek Albo ne vecanti, atehere Albo do kete mundesine te pergjigjet nese e shikon te arsyeshme, edhe pse tema mbyllet ketu.

    Faleminderit
    Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

Tema tė Ngjashme

  1. Aleksandėr Meksi: PD nuk i fiton zgjedhjet, votoni "Polin e Lirise"
    Nga toni007 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 57
    Postimi i Fundit: 22-06-2009, 17:16
  2. Aferdita Sharxhi: Thesaret qė fshihen nė vėllimet e “Albanica-s”
    Nga Xhuxhumaku nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 31-05-2009, 06:35
  3. Censure mbi postimet dhe postuesit qe kerkojne antishqiptarizem?
    Nga Inteligjentja nė forumin Votime dhe sondazhe
    Pėrgjigje: 78
    Postimi i Fundit: 20-12-2008, 11:49
  4. Sqarime pėr postimet nė kėtė forum
    Nga shigjeta nė forumin Muzika botėrore
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 28-04-2006, 01:04

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •