Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Black_Water
  Antarsuar
  01-07-2007
  Vendndodhja
  G-Land
  Postime
  12

  A nuk sht normale t ndjeheni i shqetsuar ??!

  Ankthi dhe stresi sht dika q t gjith e prjetojm nga koha n koh. sht gjendje e reagimit normal q ne e shohim si krcnim pr neve. Pr shembull nse ne kemi pr tju nnshtruar nj operacioni n Spital, ose kemi per t kryer testin e vozitjes, ose kemi ndonj provim, do t jet normale q t jemi n ankth (t shqetsuar).

  N raste t caktuara kur ne duhet t kryejm dika mir dhe sakt dhe se duhet t prballemi m ndonj urgjenc ankthi mund jet ndihmues dhe i favorshm.
  Nuk duhet harruar q situatat e tilla mund t inicojn dhe shkaktojn dmtime n moralin dhe vigjilencn tuaj t mtutjeshme n rast t ndonj eksitimi t tepruar.

  Ju lutem postoni rastet tuaja kur ju keni provuar ndonj situat t ngjashme, se ka keni ndrrmar pr t shmangur nj gj t till dhe se a ka qen e suksesshme.
  Best Regards,
  BlackWater
  Gjilan, Republic of Kosovo

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e alda09
  Antarsuar
  08-02-2008
  Vendndodhja
  a casa
  Postime
  1,327
  Personalisht kam kaluar shume momente te tilla(si te gjithe),por nuk mund te besh asgje per ta evituar edhe pse kjo gjendje nuk te ndihmon aspak,kjo gjendje lind dhe mbaron atehere kur lind dhe mbaron problemi,ajo qe mun te ndihmoj pak ne keto caste eshte besimi tek vetja.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-03-2008
  Postime
  224
  Jam tip stoik. Une kam ato ndjenja qe dua te kem. Sepse jam padron i nervave i ndjenjave i vetvetes time. Kur jam ne nje situate te rreziksshme ne fillim une mposht tmerrin qe ndjej nga rreziku apo fatkeqesia, deshtimi, pengesa. Pastaj mbasi kam ruajtur nje humor te pandryshueshem, nje ndjenje sigurie superioriteti, gjej rrugedalje kunder rrezikut.

Tema t Ngjashme

 1. Jeta Normale e krishter
  Nga Matrix n forumin Komuniteti protestant
  Prgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 04-05-2010, 07:34
 2. A ndjeheni t vetmuar dhe larg....
  Nga Ina_19 n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 26-12-2007, 02:05
 3. Sa Europian ndjeheni?
  Nga Kryeplaku n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 06-10-2005, 23:58

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •