Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 30 prej 30
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,042

  Pėr: Dafina Zeqiri


 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,042

  Pėr: Dafina Zeqiri  Dafina Zeqiri - ZILI ZILI

  Music/melody line by: Dafina Zeqiri - Lyrics by: ELINEL​ & Dafina Zeqiri
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 27-02-2021 mė 11:24

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,042

  Pėr: Dafina Zeqiri  CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

  Music by : CRICKET - Lyrics & Melody : Endrit Mumajesi (MUMA)

 4. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,042

  Pėr: Dafina Zeqiri

  Premierė  Dafina Zeqiri ft Lyrical Son - Llafe Llafe

  Lyrics: ELINEL, Lyrical Son - Melody: Dafina Zeqiri

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,042

  Pėr: Dafina Zeqiri

  Albumi i Ri - Dafina Zeqiri kėngė me nėnėn, Tuna Sejdiun dhe njė sėrė artistėsh

  Artisja mė in e momentit, Dafina Zeqiri sapo ka zbuluar 14 kėngėt e albumit tė ri ”Dafinė moj”. Si titulli i albumit, ėshtė kėnga nė bashkėpunim me tė ėmėn, Melihate Zeqiri.

  E ėma e Dafinės merrej me muzikė nė vitet ’80, por mė pas e ndėrpreu karrierėn. Nė njė intervistė pėr NIN” nė Qershor 2020, Dafina zbuloi se bėhet fjalė pėr njė kėngė tė vjetėr, e cila do tė vijė e pėrpunuar.

  Pėrpos kėngės me tė ėmėn, albumi pėrmban tė tjera bashkėpunime me emra tė njohur tė muzikės si MC Kresha, Tuna, Argjentina Ramosaj, Buta, Lumi B, Ron, Elinel, Lyrical Son dhe DJ Geek.


  Titujt e Kėngėve tė Albumit, nė linkun nė vijim:

  https://kohajone.com/albumi-i-ri-daf...ere-artistesh/

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,042

  Pėr: Dafina Zeqiri

  Publikohet albumi i shumėpritur i Dafina Zeqirit

  01/10/2021


  Kėngėtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka publikuar albumin e saj tė shumė paralajmėruar, “Dafinė Moj”.

  Ky album ėshtė kurorėzim i njė pune disa vjeēare tė kėngėtares nė bashkėpunim me autorė tė ndryshėm tė muzikės.

  “Dafinė Moj” ka plot 14 kėngė, 10 prej tė cilave janė bashkėpunime me emra tė njohur tė muzikės.

  Kėnga e parė e albumit mban tė njėjtin titull, “Dafinė Moj” dhe ėshtė njė duet me mamanė e saj, Melihate Zeqiri, e cila ka qenė edhe personi nga i cili ajo ka trashėguar talentin pėr t’u marrė me muzikė.

  Tė tjera bashkėpunime pėrfshijnė emra tė njohur nga estrada si: DJ Geek, Lyrical Son, MC Kresha, Elinel, Tuna, Argjentina Ramosaj, Ron, Lumi B dhe Buta.

  Nė kopertinėn e albumit, Dafina shfaqet si njė vajzė e thjeshtė nė njė lėndinė me qengja, teksa mban njė prej tyre nė dorė.

  “Dedikuar njė gruaje vėrtetė shumė tė veēantė, Melihate Zeqiri”, shkruhet nė njė rresht tė nėnvizuar nė koopertinėn e “Dafinė Moj”.

  Ekipi i kėngėtares pėrndryshe ka njoftuar qė tė gjitha tė ardhurat nga shitja e kėtij albumi do tė shkojnė nė ndihmė tė fėmijėve autikė. Albumi mund tė blihet si kopje fizike nė GjirafaMall, teksa mund tė gjendet edhe online nė platformat muzikore, pėrfshirė YouTube.


  Gazeta Metro

  https://gazetametro.net/publikohet-a...afina-zeqirit/

 7. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,042

  Pėr: Dafina Zeqiri  Dafina Zeqiri ft. Melihate Zeqiri - Dafinė moj (Official Audio)

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,042

  Pėr: Dafina Zeqiri  Dafina Zeqiri ft. Lumi B - NANA (Official Audio)  Ja cila ėshtė kėnga mė e dėgjuar e albumit tė Dafinės!

  Nesėr mbushen plot tre javė nga publikimi nė platformat digjitale tė albumit “Dafinė moj”, i katėrti nė karrierėn e Dafina Zeqirit.

  Kėngėt pėrbėrėse ishin solo dhe nė duete me emrat nga mė tė njohurit.

  Interesimi ishte i madh teksa kjo ėshtė reflektuar edhe nė klikime nė Youtube.

  Por ėshtė njė prej kėngėve qė ka pakrahasimisht mė shumė shikime (nė kėtė rast dėgjime) nė platformėn Youtube.

  Bėhet fjalė pėr duetin e saj me Lumi B.

  Kėnga ėshtė e vetmja qė ka kapur dy milionė shikime deri tash pasuar nga “Dafinė moj” nė bashkėpunim me nėnėn e saj, zonjėn Melihate qė ka njė milion e katėrqind mijė shikime.  https://www.syri.net/syri_kosova/jet...it-te-dafines/

 9. #29
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,042

  Pėr: Dafina Zeqiri

  Kėngėt e Dafina Zeqirit janė dėgjuar nė 79 shtete tė botės nga 468 mijė njerėz gjatė vitit 2019

  Dhjetor 2019


  Kėngėtarja e njohur e skenės tonė muzikore, Dafina Zeqiri, viteve tė fundit ėshtė shndėrruar nė njė nga artistet mė tė kėrkuara shqiptare.

  Ajo kėtė vit solli plot projekte tė suksesshme, tė cilat u shndėrruan nė hite menjėherė dhe kjo dėshmohet mė sė miri me klikimet e shumta qė ka arritur tė marrė nė platformat e ndryshme muzikore si: YouTube dhe Spotify.

  Kur jemi tek kjo e fundit, si njė nga aplikacionet muzikore mė tė pėlqyera tashmė ėshtė kthyer nė mė tė pėrdorurin nga artistėt dhe dėgjuesit e muzikės.

  Si ēdo herė tjetėr, nė fund tė ēdo viti Spotify bėn pėrmbledhjen se sa herė janė dėgjuar kėngėt e njė artisti nė tė.

  Si njėra nga kėngėtaret mė tė frekuentuara nė kėtė platformė, duket se gjatė kėtij viti Dafina ka pasur shumė sukses nė tė.

  Sipas publikimeve, kėngėt e saj janė dėgjuar nė 79 vende tė botės, nga 468 mijė njerėz qė kanė dėgjuar 7.4 milionė herė kėngėt.

  Pėrkundėr viteve nė skenė, artistja Zeqiri vazhdon tė jetė nė top formė dhe shumė aktive me mbrėmje e koncerte tė ndryshme muzikore.


  Bota Sot

  https://www.botasot.info/mediale-vip...te-vitit-2019/

 10. #30
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,042

  Pėr: Dafina Zeqiri

  Premierė  Majk x Dafina Zeqiri - Mė Fal

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Kulturė
  Nga ARIANI_TB nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-01-2006, 17:59

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •