Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 25 prej 25
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,300

  Pėr: Dafina Zeqiri


 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,300

  Pėr: Dafina Zeqiri  Dafina Zeqiri - ZILI ZILI

  Music/melody line by: Dafina Zeqiri - Lyrics by: ELINEL​ & Dafina Zeqiri
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 27-02-2021 mė 11:24

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,300

  Pėr: Dafina Zeqiri  CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

  Music by : CRICKET - Lyrics & Melody : Endrit Mumajesi (MUMA)

 4. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,300

  Pėr: Dafina Zeqiri

  Premierė  Dafina Zeqiri ft Lyrical Son - Llafe Llafe

  Lyrics: ELINEL, Lyrical Son - Melody: Dafina Zeqiri

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,300

  Pėr: Dafina Zeqiri

  Albumi i Ri - Dafina Zeqiri kėngė me nėnėn, Tuna Sejdiun dhe njė sėrė artistėsh

  Artisja mė in e momentit, Dafina Zeqiri sapo ka zbuluar 14 kėngėt e albumit tė ri ”Dafinė moj”. Si titulli i albumit, ėshtė kėnga nė bashkėpunim me tė ėmėn, Melihate Zeqiri.

  E ėma e Dafinės merrej me muzikė nė vitet ’80, por mė pas e ndėrpreu karrierėn. Nė njė intervistė pėr NIN” nė Qershor 2020, Dafina zbuloi se bėhet fjalė pėr njė kėngė tė vjetėr, e cila do tė vijė e pėrpunuar.

  Pėrpos kėngės me tė ėmėn, albumi pėrmban tė tjera bashkėpunime me emra tė njohur tė muzikės si MC Kresha, Tuna, Argjentina Ramosaj, Buta, Lumi B, Ron, Elinel, Lyrical Son dhe DJ Geek.


  Titujt e Kėngėve tė Albumit, nė linkun nė vijim:

  https://kohajone.com/albumi-i-ri-daf...ere-artistesh/

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Kulturė
  Nga ARIANI_TB nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-01-2006, 17:59

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •