Close

Rezultati i Sondazhit: Si perfundosh ndeshja?

Votues
20. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • 1 - Fiton Lacio

  9 45.00%
 • x - Del Barazim

  9 45.00%
 • 2 - Fiton Inter

  2 10.00%
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 23 prej 23
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  Po cpo na intereson Berhami ne sikur luan me Shqiperine ai dhe te kenaqemi ne kur luan mire. Ai nje cop krv qe luan me Zvicren eshte.

  Nejse e parashikova kete x dhe kjo ishte me e shumta qe mund te bente interi me lazion. Lazio e ka treguar qe me ekipet e forta ben gjithmone lojra kampjonesh.
  Po ndeshja e juves pse u anullua sot?
  Ja ishalla fiton juvja qe te largohet edhe nja 3 pike nga fiore dhe te afrohet nja 8 nga interi.

  Nejse kampjonati them se eshte akoma i hapur dhe per juventusin.

  Shnet e pare.
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 2. #22
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834
  Ndeshja e juves u anullu per shkak te nje tifozi te parmes qe me duket se ka rene viktime nga nje perlasje me makine.

 3. #23
  Citim Postuar mė parė nga KOKASHTA Lexo Postimin
  Po cpo na intereson Berhami ne sikur luan me Shqiperine ai dhe te kenaqemi ne kur luan mire. Ai nje cop krv qe luan me Zvicren eshte.
  Sa mire qe e the ere, mi more fjalet nga goja. Po cuditem kur te tere thojne jo po luzi keshtu jo lozi ashtu, kujt po i rruhet, me qe zgjolli te lozte me Zvicren as me intereson fare se qysh lozi.
  Welt Meister 2014

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •