Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 23 prej 23
  1. #21
    i/e regjistruar Maska e OO7
    Anėtarėsuar
    07-12-2004
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    3,823
    Dobia ėshtė qė ju tė mos mendoni se problemet dhe ankesat janė "shpėrdorim" i kohės sic e ke titulluar ti por me rėndėsi, pasi nėse nuk do tė ishin ata anėtarė tė cilėt shkruajnė kėtu, ata tė njėjtėt qė i hapin ankesat, atėhere ti dhe cdo pjestar tjetėr i stafit do tė ishit pa vlerė dhe ky forum kaq i afirmuar dhe serioz, Forumi mė i madh i Shqiptarėve nuk do tė ishte ky qė ėshtė.

  2. #22
    Citim Postuar mė parė nga The Rebel Lexo Postimin
    Unė si anėtar i thjeshtė duhet tė shikoj ty si pjestar i stafit pėr shėmbull. Nėse unė nuk i zbatoj detyrimet e mia do tė thotė se edhe ti nuk diuhet ti zbatosh tė tuat? Nėse ti nuk i zbaton tė tuat atėherė dhe ata 5-6 qė i zbatojnė do tė marrin shėmbullin tėnd herės tjetėr.

    P.S. Debati ėshtė konstruktiv, heshtja, destruktive.
    Ok te te bej nje paranteze; i urrej debatet e lagu se lagu. Dhe ky eshte njeri prej atyre. Une si pjestar i stafit kam per detyre te te kujtoj ty dhe te tjereve te zbatosh rregulloren. Nese ti nuk i zbaton detyrimet e tua do te thote qe une si smod skam asnje detyrim te merrem me mungesen e pergjegjesise tende si anetar por te ve perpara ty ate rregullore qe une i pari e zbatoj pike per pike. Nese ty nuk te pelqen atehere kjo nuk tregon moskorrekte apo mungese devotshmerie nga ana ime por tregon paaftesine tende per tju permbajtur disa rregullave qe jane njesoj per te gjithe. Dhe ne kete pike une e quaj te mbyllur debatin me ty dhe vazhdoj detyren time ne kete forum. Me pak fjale i bie qe ti si anetar duhet ti pershtatesh ketij forumi me 36 mije anetare te tjere. Nuk eshte detyra e smod dhe e admin ta bejne forumin sipas trupit tend.

  3. #23
    progress Maska e BvizioN
    Anėtarėsuar
    18-03-2005
    Vendndodhja
    UK
    Postime
    3,119
    Citim Postuar mė parė nga The Rebel Lexo Postimin
    Dobia ėshtė qė ju tė mos mendoni se problemet dhe ankesat janė "shpėrdorim" i kohės sic e ke titulluar ti por me rėndėsi.
    Hmm!! Varet plotesisht nga shkalla e rendesise se atyre qe ju i quani "probleme dhe ankesa".Nese dikush fjala vjen deshiron te kaloje gjith diten duke u ankuar, fjala vjen 'dje kisha 1038 postime...sot kam vetem 1027' mendoj se nuk duhet te jesh Ainshtain per ta kuptuar pergjigjen. Dihet se 11 postime kane qene ne kundershtim me rregulloren e forumit.Me gjera te tilla koha shperdorohet pa fryt....ashtu siq po e shperdoroj une ne kete moment. Raste kur ankesat kane pak a shume nje natyre te tilla jane te shumta.Ne raste te tilla anetarit i jepet nje pergjigje...por mos kujto se stafi duhet te veje nje njeri ne dispozicion 24/7 rreth nje qeshtje te tille.
    Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

  1. Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 03-03-2009, 19:46
  2. Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 30-01-2009, 13:43
  3. Trajtimi i Qenit tė Kufirit si Agjent i Policisė
    Nga Borix nė forumin Aktualitete shoqėrore
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 23-04-2007, 15:51
  4. Si e mendoni zgjidhjen e problemeve etnike nė Ballkan?
    Nga Coli-i-vogėl nė forumin Votime dhe sondazhe
    Pėrgjigje: 7
    Postimi i Fundit: 28-12-2006, 13:48

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •