Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 63 prej 63
 1. #61
  cmitizuese Maska e zerbina
  Antarsuar
  16-01-2008
  Vendndodhja
  S`e di me thane
  Postime
  129
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Bej llotarine dhe prit. Po s`qe fati, s`arrin dot kurrsesi.

 2. #62
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-01-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Mnyra m e leht pr t emigruar n SHBA

  Citim Postuar m par nga qafezezi Lexo Postimin
  Un edhe iki po te isha keq. Tani jam rehat ketu ku jam.
  Jam nga Kosova 19vjeqar , kush di dikush nga ju ndonje menyr se si te shkoj ne ka ada ose amerik dhe sa para duhet apo njihni diku qe dergon ilegalisht ne amerim.

 3. #63
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-05-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Mnyra m e leht pr t emigruar n SHBA

  a ka ndonje person qe ben dokumentat ne amerike per lek?

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema t Ngjashme

 1. Dy mnyra pr ta njohur Krijuesin
  Nga abdurrahman_tir n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-01-2009, 08:31
 2. Prgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 19-07-2007, 16:37
 3. C++ - Katr mnyra pr t shoqruar nj objekt me nj dritare
  Nga Neritan Hyso n forumin Arti i programimit
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 23-04-2007, 04:39
 4. Dy mnyra pr ta njohur Krijuesin
  Nga llokumi n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-03-2006, 17:49
 5. Shteti, mnyra dhe forma e ndrtimit t shtetit t Kosovs
  Nga ARIANI_TB n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-02-2006, 13:31

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •