Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 31 prej 31
 1. #21
  Just be... Maska e Kaos
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  n`shpi
  Postime
  76
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga RaPSouL Lexo Postimin
  EURO 2008 vjen nė ekranin e televizionit ALSAT-M , dhe ate gjuhe te pare te komentimit te ndeshjeve e ka gjuhen SLLAVE!!, duhet te nderosh chanell, nga 1 ne 2 dhe si frekuenc te dyte e ka gjuhen shqipe.


  Kjo ia zron vlerat SHQIPTARE Alsllavit ne zero.
  e vertet pse SHKINISHT BE NON
  Just be...

 2. #22
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga Kaos Lexo Postimin
  e vertet pse SHKINISHT BE NON
  oshte sport o kaos,dhe jo bdi e pdsh

 3. #23
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  oshte sport o kaos,dhe jo bdi e pdsh
  drague sipas teje eshte mire ta shiqojme po pa ze lol
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 4. #24
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  edhe u se shiqoj shqip!TA VRASIM SALEN?

 5. #25
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,577
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Drague ti e nigjon dojē te paktėn, po dhe kta s'kan faj, sllavishtja ta ēa timpanin: dllaza zoski golski shtyllski. Masanej mir osht qė ta nigjojn shqip, qė t'u msohet edhe veshi iēik me koment shqip.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Jack Watson : 08-06-2008 mė 21:28
  Life's too short to remove USB safely.

 6. #26
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga Jack Watson Lexo Postimin
  Drague ti e nigjon dojē te paktėn, po dhe kta s'kan faj, sllavishtja ta ēa timpanin: dllaza zoski golski shtyllski. Masanej mir osht qė ta nigjojn shqip, qė t'u msohen edhe veshi iēik me koment shqip.
  jack se po m'bo nervoz
  kto kur ja lypin nji maqedonse!si ja lypin ?SHQIP

 7. #27
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,577
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  jack se po m'bo nervoz
  kto kur ja lypin nji maqedonse!si ja lypin ?SHQIP
  Pse ēa jan ata, antishqiptar si puna jote dhe e imja, qe tja lypin nji shkine? lol.

  Plako, mo mir ta nigjojn shqip, se u msohet veshi me gjuhen letrare, e kupto se per ēa e kam llafin? Gjithsesi, ky osht muhabet koti, se u gjet edhe zgjidhja, zgjidhni gjuhen e dyt dhe bohet shqip. Gjithashtu ēdo dit tė apasionumit te nigjojn emisionin Euro2008 te Top Channel, ēdo ditė ora 23.00 (ka dhe femna te bukura )
  Life's too short to remove USB safely.

 8. #28
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  NA ka mor molli per iēik zjerm

 9. #29
  USAlbania
  Anėtarėsuar
  28-05-2008
  Vendndodhja
  With money you can buy a bed, but not sleep.
  Postime
  524
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga Kaos Lexo Postimin
  e vertet pse SHKINISHT BE NON
  Branko Crvenkovski ka urdheruar ashtu.

 10. #30
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-09-2002
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Coca-Cola Lexo Postimin
  Branko Crvenkovski ka urdheruar ashtu.
  ke te drejt sepse ky tv alsllav-m kontrollohet nga klika e brankos per ta shperlar trurin shqiptar ne mk

 11. #31
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  jack se po m'bo nervoz
  kto kur ja lypin nji maqedonse!si ja lypin ?SHQIP
  Ja lypim ne anglisht qe mos i hym nder hak njeri tjetrit
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Thashetheme
  Nga MI CORAZON nė forumin Kino-Televizioni nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 260
  Postimi i Fundit: 23-08-2007, 12:21
 2. Dhuna dhe seksi ne ekranin televiziv
  Nga Albo nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-02-2003, 17:42

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •