Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 10 prej 10
 1. #1
  atdhetar Maska e bledikorcari
  Anėtarėsuar
  29-02-2008
  Vendndodhja
  duke bere cicin ne omonia
  Postime
  289
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  dua te hedh kenge nga dosjet e mia te komp ne forum

  miredita,mund te me ndihmoje ekspert me kete prob qe kam?/?? dua te hedh kenget e mia qe i kam zbritur dhe i kam gati ne dosjet e mia te komp ne nje faqe forumi????mund te me thoni ndonje faqe interneti qe perdorni ju per te hedhur kenge ne forum????heeeeelppppp
  PERETH FLAMURIT TE PERBASHKUAR ME NJE DESHIRE ME NJE QELLIM

 2. #2
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,577
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Nuk lejohet pirateria nė kėtė forum Bledo. S'mund t'i hedhėsh kėngėt.
  Life's too short to remove USB safely.

 3. #3
  atdhetar Maska e bledikorcari
  Anėtarėsuar
  29-02-2008
  Vendndodhja
  duke bere cicin ne omonia
  Postime
  289
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o shoku cpirateri o byrazer,une vetem piratet e anijeve njohnuk po them per pirateri kengesh por pyetje bera se cfarr programesh duhet per te hedhur kenget nga dosjet e mia ne nje forum????ja futu shokuposhte pyetjes time te shikos se cfare programe i jep njeri tjetrit ketu ne forum,te tera programe te thyera janepo te duash pergjigju pyetjes time po te duash jo
  PERETH FLAMURIT TE PERBASHKUAR ME NJE DESHIRE ME NJE QELLIM

 4. #4
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Nuk lejohet o bledikorcari ehste pirateri.Pastaj nqs nuk te mjafton our answer kontakto admin/mod/smod per pergjigje te metejshme...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Me dy llafe : dosjen archivoje ne .rar beje upload ne nje nga faqet ne internet qe perdoren per file sharing , pas uploadingut merr linkun dhe postoje ne forum!
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 6. #6
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Epo pastaj te thone se publikon materiale te paligjshme...Pastaj me sa kuptova une ai do qe ti beje reklam...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 7. #7
  atdhetar Maska e bledikorcari
  Anėtarėsuar
  29-02-2008
  Vendndodhja
  duke bere cicin ne omonia
  Postime
  289
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  creklam te bej une o shoku??une sdi fare nga komp prandaj po pyes,o ditmir si ti bej rar ato gjerat?kjo eshte pyetja ime?
  PERETH FLAMURIT TE PERBASHKUAR ME NJE DESHIRE ME NJE QELLIM

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Shkarko programin winrar!

  O bledi po ti pse thua qe ke ca kenge , thuaj kam ca file dhe je ne rregull ( dhe nuk te thone me per pirateri).
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga P@R4nOi@C_LorD : 17-03-2008 mė 14:13
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 9. #9
  atdhetar Maska e bledikorcari
  Anėtarėsuar
  29-02-2008
  Vendndodhja
  duke bere cicin ne omonia
  Postime
  289
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o ditmir ai qe di nga komp do ta kuptonte qe une sdi edhe nuk kam pune me pirateri,ctju them une atyre,tju mbush mendjen???rofsh shoku
  PERETH FLAMURIT TE PERBASHKUAR ME NJE DESHIRE ME NJE QELLIM

 10. #10
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 16 postime
  Tė shkėmbesh kėngė nė internet ėshtė njėlloj si tė shkėmbesh skedarė tė ndryshėm, pėr mė tepėr hidhi njė sy kėsaj teme: Si tė shkėmbej skedarė nė Internet?

  Nėse kėrkon qė kėngėt ti ngarkosh nė ndonjė server/host siē janė me dosje tė ndara pėrdoren programe ftp-je.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

Tema tė Ngjashme

 1. Dosjet e '97 nė sirtare pėr mungesė provash
  Nga Anton nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-09-2007, 15:08
 2. Po u hapen dosjet, shkaterrohet arti
  Nga angeldust nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-06-2007, 09:11
 3. Qeveria: Dosjet e ish-ministrave tė korruptuar tė hetohen
  Nga PORTI_05 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 27-11-2005, 18:36
 4. "Ju tregoj dosjet e korrupsionit"
  Nga Genti^Itali nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-09-2005, 06:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •