Close
Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567
Duke shfaqur rezultatin 121 deri 122 prej 122
 1. #121
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-09-2015
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime

  Pr: Pyetje pr shqiptart n Franc

  Citim Postuar m par nga ai djali ... Lexo Postimin
  A ka krize ekonomike ne france ?
  shume fare !!!

 2. #122
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-04-2018
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Pyetje pr shqiptart n Franc

  Pershendetje, doja ndihmen tuaj. Jam ne France nga nje jave, me vize students 1 vjecare. Kam ardhur me nje program te quajtur Aupair. A mund te punesohem me kete lloj vize? Dhe a njihet diploma e Universitetit Politeknik te Tiranes ketu?

  Flm

Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567

Tema t Ngjashme

 1. Fenomeni "Abdi Baleta"
  Nga Brari n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 206
  Postimi i Fundit: 06-09-2009, 09:28
 2. Shqiptart s`kan pse t druajn nga etno-identiteti i tyre
  Nga naqeta n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-04-2009, 12:47
 3. Greqia u jep shtetsin minoritarve
  Nga DYDRINAS n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 411
  Postimi i Fundit: 12-03-2008, 06:59
 4. Lufta Italo-Greke dhe shqiptart
  Nga Eni n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 20-02-2005, 19:07
 5. C'ka eshte Shqiptaria?
  Nga Eni n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 23-07-2004, 12:28

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •