Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
 1. #1
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Postime
  5,321

  Foto nga Burreli

  Po sjell disa fotografi nga qyteti im i lindjes, Burreli, ne menyre qe dhe anetare te tjere te dine diēka me shume rreth qyteteve te Shqiperise.


  Po e nis me nje foto pergjate rruges Tirane-Burrel. Ky eshte nje lokal ne vendin e quajtur Shkopet, ku ndalen te gjithe njerezit qe udhetojne nga Tirana ne Burrel dhe anasjelltas per tu freskuar pak me ujin qe buron nga mali.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 2. 2 antarėt mė poshtė falenderuan MaDaBeR pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Jetmiraaa (26-02-2024),Kryeplaku (15-03-2024)

 3. #2
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Postime
  5,321
  Kjo foto eshte bere ne qender te qytetit dhe eshte fotografuar nga lart. Kjo foto eshte e 2 vjeteve me pare. Tani aty te ajo kodra e vogel me bar eshte nje pishe.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar MaDaBeR pėr postimin:

  Jetmiraaa (26-02-2024)

 5. #3
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Postime
  5,321
  Keto jane disa foto nga Lulishtja e qytetit qe gjate veres frekuentohet shume nga te gjithe qytetaret e Burrelit. Ne lulishten e qytetit ndodhen dhe Pallati i Kultures e Xhamia e qytetit.

  Xhamia duket qarte besoj ne foto.

  Ndersa ajo ndertesa qe eshte fotografuar nga lart eshte Pallati i Kultures se Burrelit.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga MaDaBeR : 04-03-2008 mė 10:01
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar MaDaBeR pėr postimin:

  Jetmiraaa (26-02-2024)

 7. #4
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Postime
  5,321
  Ketu jane foto serish nga lulishtja e qytetit ku eshte dhe lokali me i bukur i qytetit i cili gjate veres frekuentohet jashtezakonisht shume. Eshte me 3 veranda plus sallen brenda. Nje verande eshte nga perpara lokalit ndersa dy te tjerat jane mbrapa. Nga verandat mbrapa lokalit mund te shikohet Lumi i Matit si dhe disa fshatra perreth.

  Foto e pare eshte lokali i pare nga jashte.

  Foto e dyte eshte veranda e perparme e lokalit nga ku shikohet e gjith lulishtja e qytetit.

  Foto e trete eshte veranda e pasme e lokalit ku mund te shikohet lumi i Matit si dhe disa fshatra afer Burelit.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar MaDaBeR pėr postimin:

  Jetmiraaa (26-02-2024)

 9. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Postime
  1,281
  Vende tė bukura, fotografi tė bukura. Sa gjelbrim. Ēfarė rrugėsh tė gjera.

 10. #6
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Postime
  5,321
  Ne foton e pare eshte liqeni i Shkopetit mbi te cilin eshte ngritur dhe hidrocentrali i Shkopetit. Ketu eshte dhe rruga nacionale Burrel-Tirane.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 16-04-2008 mė 13:57 Arsyeja: Lura nuk i perket zones se Burrelit ;)
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar MaDaBeR pėr postimin:

  Jetmiraaa (26-02-2024)

 12. #7
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Postime
  5,321
  Flori, ja ku e ke dhe Burrelin ose rrethin e Matit. Shikoje aty afer Tiranes e ke, mos i ēo syte larg.

  Mesa duket nuk paske qene mire me gjeografine
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 13. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar MaDaBeR pėr postimin:

  Jetmiraaa (26-02-2024)

 14. #8
  i/e regjistruar Maska e Jetmiraaa
  Anėtarėsuar
  03-11-2023
  Vendndodhja
  Tokė
  Postime
  744

  Pėr: Foto nga Burreli

  Emri: 36d0f77b29e19ad4c70db4e467efb831.jpg

Shikime: 357

Madhėsia: 96.7 KB
  Emri: images (2).jpeg

Shikime: 359

Madhėsia: 13.6 KB
  Emri: images.jpeg

Shikime: 355

Madhėsia: 10.1 KB
  Burreli ėshtė qytet i vogėl, por i bukur.

 15. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Jetmiraaa pėr postimin:

  Kryeplaku (15-03-2024)

Tema tė Ngjashme

 1. Njujorkezėt bojkotojnė Motorolėn pėr Palestinėn
  Nga loyalx nė forumin Problemet ndėrkombėtare
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 09-04-2009, 12:23
 2. Stemat e skuadrave kombėtare shqiptare
  Nga Bledari nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 55
  Postimi i Fundit: 10-01-2008, 13:47
 3. Burreli, qyteti me mė shumė viktima nė ‘97
  Nga FLORIRI nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-05-2005, 08:24
 4. Nje dritare burgu - Petrit A. Velaj
  Nga Veshtrusja nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 51
  Postimi i Fundit: 21-04-2005, 20:48

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •