Close
Faqja 9 prej 9 FillimFillim ... 789
Duke shfaqur rezultatin 161 deri 179 prej 179
 1. #161
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Antarsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Ford Focus ST 2009 Te zi 2.5 Benzin.
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 2. #162
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime n 208 postime
  Citim Postuar m par nga skender76 Lexo Postimin
  Jam i dashurum me ket makin..
  Kur e perdor ne opsionet: sport+amortizatoret e forcuar+kambio sekuenciale= gjoba
  Citim Postuar m par nga ^SHIU^ Lexo Postimin
  Ajo targa e benzit "skender 76" duket sikur eshte bere me photoshop.
  Thjesht mbulova numrat e targes sepse ktu ne IT (mesa di un) nuk mun ta personalizosh targen.

  (me vones tu pergjigja, por tashi e pash)
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 3. #163
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime n 19 postime
  Kam nje jeep wrangler dhe 10 vjet te tjera do me bej shoqeri

  Ndryshuar pr her t fundit nga EuroStar1 : 27-03-2011 m 16:57

 4. #164
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime n 327 postime
  Identik me kete,

  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 5. #165
  Perjashtuar
  Antarsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga alem_de Lexo Postimin
  mercedes c 22o cdi....
  e the njehere :P
  thuaje perseri, mbase ndjehesh me mire ;P

 6. #166
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Antarsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 7 postime
  hahahaha,per ty qe ma ke ziline.(thyrsti)


  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 7. #167
  i/e larguar Maska e Watt
  Antarsuar
  04-03-2011
  Vendndodhja
  Austri
  Postime
  213
  Faleminderit
  21
  6 falenderime n 6 postime
  kit qe kam ne avatar dhe profil

 8. #168
  Perjashtuar
  Antarsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga alem_de Lexo Postimin
  hahahaha,per ty qe ma ke ziline.(thyrsti)


  hahaha, nuk te kam zili, jo

 9. #169
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 9 postime
  Skom i kom shit .

  Ca te blej tani

 10. #170
  Perjashtuar
  Antarsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Skom i kom shit .

  Ca te blej tani
  me bli mua


 11. #171
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga thirsty Lexo Postimin
  me bli mua

  Ca tipi dhe i kujt viti je ?

 12. #172
  Perjashtuar
  Antarsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Ca tipi dhe i kujt viti je ?
  tipi ndryshon
  por i prodhuar ne jug,

  viti, 87

 13. #173
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  132 falenderime n 102 postime

  Fiat- Punto
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 14. #174
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga thirsty Lexo Postimin
  tipi ndryshon
  por i prodhuar ne jug,

  viti, 87
  Sa km ke te bera ? Se jo per gje po makinat nga jugu me pelqejne

 15. #175
  Perjashtuar
  Antarsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Sa km ke te bera ? Se jo per gje po makinat nga jugu me pelqejne
  edhe mua ato augokombanat (?) e veriut me pelqejne :-D waitwat? :O


  Shikoe vet, perse nuk me mer per nje giro? shiko si do djehesh, te pelqen apo jo....

 16. #176
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  kam dy jav qe kam blere nje Cadillac escalade hubrid 2010 makina me te mira per shtepi ska
  me para pelqeja pak si sportive etc por kur ritet familja e do makinen cik te sigurt
  rrespekete
  Partizoni

 17. #177
  Blanc et noir
  Antarsuar
  28-03-2005
  Postime
  470
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  '96,  Quand le doigt montre le ciel, l' imbcile regarde le doigt.

 18. #178
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime n 120 postime

 19. #179
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-06-2003
  Postime
  1,566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  c220 cdi auto

Faqja 9 prej 9 FillimFillim ... 789

Tema t Ngjashme

 1. Si t pajisem me patent makine n SHBA?
  Nga Xhuxhumaku n forumin Shqipe n SHBA
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-01-2012, 17:30
 2. Cilet jane faktoret kryesore kur zgjidhni nje makine?
  Nga panchovilla n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 46
  Postimi i Fundit: 30-06-2006, 07:15
 3. Si bakshish nj makin Porsche
  Nga Davius n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-08-2005, 19:06
 4. Java - Si punon Java me Database
  Nga Pogradecari n forumin Arti i programimit
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-04-2004, 19:36

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •