Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime

  Kam mundsi t ndryshoj emrin tim t regjistrimit?

  Kam dshir t ndryshoj emrin tim t regjistrimit n forum, si t veproj?

  Keni t drejt vetm nj her t krkoni q emri juaj i regjistrimit t ndryshohet dhe jo t gjitha krkesat do t merren parasysh!


  Kush mund t m ndryshoj emrin?

  Emrin mund ta ndryshojn vetm administratort e forumit, kshtu q nis nj mesazh privat tek njri nga administratort e forumit ose nj mesazh n postn elektronike: webmaster@forumishqiptar.com. Shkruani arsyen prse dshiron t ndryshosh emrin.

 2. #2
  Administratore Maska e Fiori
  Antarsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,012
  Faleminderit
  2
  114 falenderime n 103 postime
  Po vendos me poshte disa arsye qe do te merren parasysh :

  • Tani identifikoheni me emrin e plote (emer mbiemer) dhe kerkoni te njiheni vetem me emrin ose nje pseudinim.
  • Keni nje pseudonim me numra/karaktere/iniciale dhe kerkoni dicka me te plote per tu identifikuar.
  • Keni nje pseudonim te huaj, dhe doni nje pseudinim shqiptar.  Rastet kur ndryshimet nuk do te merren parasysh (arsyeja per kete eshte sepse krijon ngateresa midis lexuesve dhe vete forumi humbet seriozitetin) jane :

  • Tani keni si pseudonim *** dhe doni ta ndryshoni ne ^***^
  • Pseudonimi nismetar eshte 'Candy' dhe doni ta ndryshoni ne 'HotGirlUSA'
  Zakonisht kur marr kerkesa te tilla jam shume e qarte ne shpjegim pse e ndryshova apo pse nuk e ndryshoj dot pseudonimin tuaj, ndaj mjafton nje mp per tu sqaruar.


  Pershendetje

 3. #3
  pirg hologramesh Maska e Inteligjentja
  Antarsuar
  08-10-2005
  Vendndodhja
  Ne kontinentin e Kurrkundit
  Postime
  863
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime

  A ka opsion per te ndryshuar nickname-n tek forumishqiptar?

  Me eshte bere boze kky nickaname dhe kam dash me e ndryshu , a mund ta bej nje gje te tille? Nqs po si? Nqs jo pse jo?
  Homo sum; humani nil a me alienum puto.

 4. #4
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime
  Ndryshimi i emrit sic eshte permendur dhe ne dy shkrimet siper tendit e specifikojne mire se kur mund te aplikohet. Nuk mund te ndryshohet nje emer me justifikimin qe me eshte bere boze Ndryshimet e emrave jane gjera qe evitohen te behen sa me shume te jete e mundur pasi krijojne ngaterrese tek antaret e tjere. Per te bere nje gje te tille duhet te kete nje arsye sa bindese aq dhe te forte. Boza nuk ploteson kushtet

Tema t Ngjashme

 1. Si t ndryshoj maskn time?
  Nga drini_n_TR n forumin Pyetje - prgjigje
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-04-2004, 08:03
 2. VB - Si te ndryshoj ngjyren e shkrimit te butonave
  Nga tigri2001 n forumin Arti i programimit
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-03-2004, 12:47
 3. fare doni te ndryshoj ne kete forum?
  Nga Hyllien n forumin Futbolli
  Prgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 30-01-2004, 05:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •