Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime

  Si mund t fshij llogarin time n Forumin Shqiptar?

  Nuk jam m i interesuar t marr pjes n kt forum, si mund t fshi llogarin time?

  Ju jeni i lir t mos merrni m pjes n forum, por jo t krkoni fshirjen e llogaris. Ju nuk e gzoni kt t drejt.


  Llogaria juaj njher e krijuar nuk mund t fshihet m nga Forumi Shqiptar!

  Njra prej shum arsyeve dhe ajo m kryesorja, sht se rrjedha e diskutimeve dhe mbarvajtja e temave ku ju keni marr pjes do t prishen nse llogaria juaj fshihet. Asnj krkes nuk do merret parasysh!


  Sqarim: Thyerja/shkelja e rregullores s forumit, do t sjell prjashtimin tuaj nga forumi por jo fshirjen e llogaris suaj!

 2. Anetart m posht kan falenderuar ClaY_MorE pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

Tema t Ngjashme

 1. 'mendim keni pr nacionalizmin shqiptar?
  Nga Anton n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 25-09-2012, 16:09
 2. Konfederata e Artizanatit Shqiptar
  Nga pekomeri n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-10-2006, 07:16
 3. Gjergj Kastrioti sipas pikpamjeve antishqiptare
  Nga Davius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 12:45
 4. Shteti grek, ky armik i kombit shqiptar
  Nga ~Geri~ n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 09-04-2005, 07:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •