Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime

  Si t ndryshoj fjalkalimin dhe adresn!

  Prmbajtja e tems!

  1. Mund t ndryshoj fjalkalimin dhe adresn e posts elektronike?
  2. Mund t vendos fardolloj adrese?
  3. Si t ndryshoj adresn e posts elektronike t llogaris sime?
  4. Verifikoni vlefshmrin e adress s re q keni vendosur?
  5. Lidhja nuk sht funskionale, si t veproj?
  6. Si t ndryshoj fjalkalimin e llogaris sime?


  Lexoni udhzimet e treguara n kt tem.

 2. Anetart m posht kan falenderuar ClaY_MorE pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 3. #2
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Mund t ndryshoj fjalkalimin dhe adresn e posts elektronike me t cilt jam regjistruar n forum?

  Po, nse dshironi Ju mund t ndryshoni adresn e posts elektronike (e-mail) dhe fjalkalimin e llogaris suaj.


  Mund t vendos fardolloj adrese?

  Mjafton q adresa q ju krkoni t vendosni t jet e vlefshme, pas ndryshimit t adress duhet t shkoni tek adresa e re dhe t kryeni verifikimin e ndryshimit t saj. Ju nuk mund t postoni, drgoni mesazhe private, etj. pa br m par konfirmimin e saj. Vendosja e nj adres t pavlefshme do t sjell bllokimin e llogaris suaj.

 4. #3
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Si t ndryshoj adresn e posts elektronike t llogaris sime?

  1 - Paneli juaj
  S pari duhet t shkoni tek Paneli juaj!

  2 - Fjalkalimi dhe e-mail
  N kolonn e krahut t majt do t gjeni Fjalkalimi dhe e-mail. Shtypni aty dhe forumi do ju ridrejtoheni n nj faqe t re, ku do t keni mundsi ta ndrroni at.

  3 - Shkruani fjalkalimin aktual
  sht e detyrueshme t shkruani fjalkalimin tuaj aktual pr t vazhduar m tej.

  4 - Shkruani adresn e re
  Shkruani tek kutia adresn q keni vendosur t prdorni pr llogarin tuaj n forum. Mos harroni q adresa duhet t jet e vlefshme.

  5 - Ri-shkruani adresn e re
  Shkruani edhe njher adresn pr t shmangur ndonj problem q mund t krijohet nga ngatrrimi i karaktereve. Adresat duhet t jen t njjta n t dyja kutit.

  6 - Ruaj ndryshimet
  Shtypni mbi butonin Ruaj ndryshimet pr t prfunduar procedurn e ndryshimit t adress s posts suaj elektronike, n t kundrt nuk do t ruhet asgj.


  Pr m tepr shikoni imazhin e mposhtm.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 5. #4
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Verifikoni vlefshmrin e adress s re q keni vendosur?

  Pasi t keni ndryshuar adresn e posts suaj elektronike (e-mail), duhet patjetr t verifikoni vlefshmrin e saj. Kodi sht drguar me mesazh elektronik tek adresa juaj e re, mjafton t shtypni mbi lidhjen pr t prfunduar verifikimin numri 1.


  Lidhja nuk sht funskionale, si t veproj?

  Nse lidhja nuk sht funksionale ju duhet t shkoni tek kjo faqe: Aktivizoni llogarin tuaj numri 2 dhe t vendosni emrin tuaj t antarsimit si edhe kodin e aktivizimit numri 3.


  Shikoni imazhin e mposhtm!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 6. #5
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Si t ndryshoj fjalkalimin e llogaris sime?

  1 - Paneli juaj
  S pari duhet t shkoni tek Paneli juaj!

  2 - Fjalkalimi dhe e-mail
  N kolonn e krahut t majt do t gjeni Fjalkalimi dhe e-mail. Shtypni aty dhe forumi do ju ridrejtoheni n nj faqe t re, ku do t keni mundsi ta ndrroni at.

  3 - Shkruani fjalkalimin aktual
  sht e detyrueshme t shkruani fjalkalimin aktual nse dshironi ta ndrroni at. Ju nuk mund t ndrroni fjalkalimin nse nuk shkruani m par fjalkalimin aktual.

  4 - Shkruani fjalkalimin e ri
  Posht kutis ku krkohet t shkruani fjalkalimin aktual, do t gjeni nj kuti tjetr ku do t shkruani fjalkalimin e ri. Shkruani tek kutia fjalkalimin q keni vendosur t prdorni n forum.

  5 - Ri-shkruani fjalkalimin e ri
  Krkohet t shkruani edhe njher fjalkalimin pr t shmangur ndonj problem q mund t krijohet nga ngatrrimi i karaktereve. Ri-shkruajeni edhe njher fjalkalimin t njjt me fjalkalimin q keni shkruar m sipr.

  6 - Ruaj ndryshimet
  Shtypni mbi butonin Ruaj ndryshimet pr t prfunduar procedurn e ndryshimit t fjalkalimit, n t kundrt nuk do t ruhet asgj.


  Pr m tepr shikoni imazhin e mposhtm.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 7. #6
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Lexoni me kujdes udhzimet e msiprme dhe do ta keni mjaft t thjesht t ndrroni si fjalkalimin po ashtu edhe adresn e posts suaj elektronike q keni dhn gjat regjistrimit t llogaris suaj n Forumin Shqiptar!

  Gjithsesi, nse keni probleme mos hezitoni t kontaktoni me stafin e forumit.


  Gjith t mirat!

Tema t Ngjashme

 1. Si t ndryshoj adresn MAC?
  Nga all4u n forumin Rrjeti kompjuterik
  Prgjigje: 40
  Postimi i Fundit: 03-07-2008, 06:29
 2. Ofertat me te reja per pune
  Nga ganoid n forumin Ekonomi & biznes
  Prgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 21-01-2005, 12:30
 3. fare doni te ndryshoj ne kete forum?
  Nga Hyllien n forumin Futbolli
  Prgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 30-01-2004, 05:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •