Close
Faqja 3 prej 37 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 728
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e ELBASANLLIU
  Antarsuar
  31-05-2002
  Vendndodhja
  ATJE
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  O TI NEVER SAY NEVER PO TE KISHA KOHE DO TU PERGJIGJJA ATYRE PYTJEVE TUJA PO CA TI BAJ E KAM KOHEN TE KUFIZUAR
  U BA CA U BA LENE MA....

 2. #42
  Shqipetar i dashur Maska e Never Say Never
  Antarsuar
  22-11-2002
  Vendndodhja
  Paris
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Question

  mere shtruar vella se nuk kam bere pyetje per pergjigje, por do te desha qe edhe ju te shpreheshit per Francen, vendin ku po hame buken, po shkollohemi dhe po kalojme jeten tone.

  @+

  Love And You'll Be Loved

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e ELBASANLLIU
  Antarsuar
  31-05-2002
  Vendndodhja
  ATJE
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  EJ BYRAZER NUK E DI SE CA KE BA PER ME JA HEQ NGA MENJA SENTIMENTIN E DISKRIMINIMIT PO PERSONALISHT SI SHQIPTAR QE JAM NUK KAM SHUME KOHE KTU KU JAM DHE ME NJEF E GJITH LUGINA ( la Maurienne PO PATE NGJU NA I HER ASHT NE SAVOIE )

  NUK E DI CA SENTIMENTI NDJEN KUR TE TREGOJN ME GISHT RRUGES APO KUR TLENE SI LOPA BAJGAT EDHE UN QE ME SJELLJET E MIA MUNDET TE MARRIN SHEMBULL SHUME TE HUAJ TE TJERE PER MOS ME THANE SHQIPTARET VETEM.
  U BA CA U BA LENE MA....

 4. #44
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-03-2004
  Vendndodhja
  paris ,te lagjia e arabeve
  Mosha
  41
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  hahah si ujet e paket ne ketej nga franca mo.
  Po he me mire keshtu se na kane me kimet .
  Nejse u futa sa per t'ju bere nga nje" ku- ku"


  pantera vlonjate

 5. #45
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,456
  Faleminderit
  26
  76 falenderime n 70 postime
  Pershendetje gjithe Shqiptareve qe banojne ne France. Me sa shoh une qenkeni shume te pakte ne numer. Une isha pervete para dy ditesh ne Paris (thjesht per vizite, sepse jetoj ne Belgjike) dhe nuk me zuri syri ndonje Shqiptar. Me la shume pershtypje Parisi ne mbremje, ishte shume interesant, sidomos nga kati i trete i Tour d'Eiffel-it, edo qe ishte kohe e keqe dhe dukej pak si turbull nga lart. Vizitova gjithashtu l'Arc de Triomphe (u ngjita deri ne maje fare, megjithese ishte pak lodhese se e beme ne kembe e jo me ashensor) Le Louvre, Centre Pompidou si dhe nje xhiro me bateau permes Parisit. Vizitova dhe plot vende te tjera po tani sme kujtohen. Me beri pershtypje qe jeta ishte me e shtrenjte se ne Belgjike, nje cope coca cola 3euro, nje bierre blanche gati 5 euro. Edhe Metroja ishte shume e ngaterruar, 5 here me shume linja se ketu ne Bruksel. Megjithate gjallerine e Parisit nuk e kam pare me asnje qytet te Belgjikes.

  Me duket si udi qe spaska asnje Shqiptar nga Bretagnes ketu. Ne Rennes kur isha une kishte plot Shqiptar, madje i shikoje kudo qe shkoje, ndoshta nuk ka arritur akoma Forumi Shqiptar atje. Lol, bej shaka popull.

  Suksese te gjitheve dhe ja kalofshi sa me mire!
  Bye All!
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 6. #46
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  01-12-2004
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  JA DHE ME NE FUND NJE NGA MUNDESITE PER TE TELEFONUAR NE SHQIPERI NE TELEFONAT FIX ME TARIF LOKALE. ______ 100 min =1.8 EURO. SHPJEGIMET I KENI http://www.telerabais.com/tarifs.php
  E KAM PROVUAR DHE ESHTE MESE E VERTETE ME FATUREN E FREE
  NGA GJERMANIA DO ME INTERESONTE TE DIJA NESE KA NJE OFERTE TE TILLE?

 7. #47
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime n 164 postime
  Never,

  Te uroj fat, megjithese je akoma ne periudhen e euforise :-)!
  Franca eshte vend i uditshem, euforia dhe zhgenjimi s'ndahen ve nga nje hap!!

  Gjithe te mirat
  Roni

 8. #48
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  01-12-2004
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ska Pune Fati Roni Ky Muhabet Kishte Depuis 6 Muaj Po Kush E Dinte? Dhe Euforia Nuk Zgjate 4 Jave Lol. Ciao

 9. #49
  MISTRECJA Maska e anna-fer
  Antarsuar
  27-06-2006
  Vendndodhja
  FRANCE
  Mosha
  35
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Salut Te Gjithve.
  SHQIPERI ZEMRA IME

 10. #50
  MISTRECJA Maska e anna-fer
  Antarsuar
  27-06-2006
  Vendndodhja
  FRANCE
  Mosha
  35
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Coucou I Pershendes Ata Qe Jetojne Si Mua Ne France ?
  SHQIPERI ZEMRA IME

 11. #51
  MISTRECJA Maska e anna-fer
  Antarsuar
  27-06-2006
  Vendndodhja
  FRANCE
  Mosha
  35
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Wink Ku Preferoni Te Jetoni Ne Shqiperi Apo Emigracion?

  Te Jetosh Ne Emigracion Nuk Te Le Malli Te Jetosh? Cfar Mendoni Juve?
  SHQIPERI ZEMRA IME

 12. #52
  Lenci, Maska e lenci,
  Antarsuar
  25-11-2005
  Vendndodhja
  france,Aix
  Postime
  52
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Smile

  menefunt pashe dhe ca shqiptare ne france,
  <<<<<<I KORCARE I IC FARE<<<<<<

 13. #53
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-09-2006
  Vendndodhja
  France
  Postime
  14
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pershendetje te gjitheve

  Edhe une poashtu jetoj ne France Cannes, edhe Korcar shume bukur i ke pershkruar franqezet..

  Kur isha ne Kosove thonim "I have no brain I feel no pain I am french"

  Kaq per tani pershendetje

 14. #54
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  01-12-2005
  Postime
  363
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  pse kjo teme nuk bashkohet me nje teme tjeter qe vazhdon te jete e hapur : "per shqiptaret qe jetojne ne France" ?

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e ELBASANLLIU
  Antarsuar
  31-05-2002
  Vendndodhja
  ATJE
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Po si duket ka shum levizje ktu prandaj te bie shume ne sy se a bahet ne kte teme dhe moderatoret i kalojn perdit perpara qe ta shofin ka apo ska levizje, ka te tjera si kjo apo ska....

  Pershendetje shqiptareve qe rrine ne france
  U BA CA U BA LENE MA....

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga ELBASANLLIU
  Po si duket ka shum levizje ktu prandaj te bie shume ne sy se a bahet ne kte teme dhe moderatoret i kalojn perdit perpara qe ta shofin ka apo ska levizje, ka te tjera si kjo apo ska....

  Pershendetje shqiptareve qe rrine ne france
  lo0ol Banesaxhiu BaBes ku je mer ku je se na mori malli ashtu halli si tka baba ty mer mir tkam car thot fshati ne France lopet delet mir i ke

  Ajde Respekte iher per Emigrantet ne vecanti PER ELBASANLLIUN ja kalofshit mir shnet e pare !!!

 17. #57
  i/e regjistruar Maska e ELBASANLLIU
  Antarsuar
  31-05-2002
  Vendndodhja
  ATJE
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Hajde Babe se dhe ti mungoje dhe u mush numri, apo do vin dhe tjere?

  Hallall, ma pershet i her Elbasanin se mka marr malli...
  U BA CA U BA LENE MA....

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e e-v0gela
  Antarsuar
  07-10-2006
  Postime
  76
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Heyy cava tous le monde ?!

  O sara ma kopjove temen he bravo bravo ( une sipas moderatoreve duhej qe ta perktheja ne shqip , gje qe s'kisha kohe te perfundoja ) enfin BREF ..

  Si ja kaloni , la vie est belle ??

 19. #59
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2006
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Shqiptaret Ne France

  Mirembrema
  Une Kam 17 Vjet Ne France Edhe Pak Dite Vjen Viti I Ri <<ja Na Erdhi Vit I Ri Sa Jam E Gezuar>>: se Vetem Per Vit Te Ri Hajm Bakllava Se Kur I Them Mamit Gjat Vitit O Ma Na Ka Shkuar Mendja Per Bakllava Ajo Me Thot Pa Hajde Hapi Petat Pastaj I Them Por Mir Po Shkoj Ta Haj Tek Turku....VETEM BAKLLAVANE BEN SE PER BYREKUN PETAT I KA TE GATSHME BOLL KAM HAPUR PETA THOT....LUM SI NE QE HIKEM JA HUDHEM PETAVE EDHE VJERRAVE....FLAS KESHTU UNE PO KUR TI MI BEJ GOCA IME KETO OSE NUSJA CUNIT....FRANCA I KA EDHE TE MIRAT EDHE TE KEQIAT PRANDAJ ORE ELBASANLLI TE GJITH NJESOJ JEMI....

 20. #60
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  01-12-2005
  Postime
  363
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  ciao te gjitheve. nuk e di juve por une i kam filluar krishtlindjet pak si heret.
  kam tre dite qe shkoj neper "sebepe" krishtlidjesh dhe i kam mare qe tani ca kile midis veres dhe foie gras, lol. megjithate bonne ambiance! allez joyeuse fte dhe juve se qenka qejf kshu

Faqja 3 prej 37 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Gjergj Kastriot Sknderbeu
  Nga Arbushi n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 432
  Postimi i Fundit: 23-02-2018, 13:46
 2. Si lindi harmonia fetare n Shqipri?
  Nga Albo n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 127
  Postimi i Fundit: 27-10-2010, 08:41
 3. Paketa e propozuar nga Ahtisari pr statusin final t Kosovs
  Nga Nice_Boy n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 451
  Postimi i Fundit: 21-10-2007, 12:59
 4. Rexhep Qosja: T vrtetat e vonuara
  Nga ARIANI_TB n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 19-09-2006, 20:51
 5. TOP10 i kinematogarfise boterore
  Nga autori n forumin Kino-Televizioni npr Bot
  Prgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 15-06-2005, 10:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •