Close
Faqja 0 prej 20 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 396
 1. #1
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Postime
  11,956

  Bhet publik flamuri dhe stema shtetrore e Republiks s Kosovs

  U paraqit ne Parlament flamuri i shtetit te ri te Kosoves

  - Flamuri i Kosovs s pavarur sot pasdite u paraqit n Parlament. Flamuri ka baz blu dhe hartn e Kosovs me ngjyr t versh n mes, ndrsa mbi t do t jen gjasht yje t vogla me t njjtn ngjyr dhe madhsi si edhe ato t flamurit t Bashkimit Evropian.

  "Ky sht flamuri i ri i shtetit m t ri t bots", deklaroi kryetari i Parlamentit t Kosovs, Jakup Krasniqi duke e paraqitur flamurin

  My silence doesn't mean I am gone!

 2. #2
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,589
  Bukur, shum flamur i bukur.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 3. #3
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Postime
  5,321
  Shume mire, te pakten nuk u zgjodh flamuri tri ngjyresh si i sllaveve. Por, serish mendoj se ne zemrat e te gjithe Shqiptareve kudo qe jane eshte flamuri me shqipen dykrenare.

  Rrofte Kosova e Pamvarun!
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 4. #4
  Urime per pavaresine KOSOVA !!!

 5. #5
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,438
  Flamuri i ri duket si kopja e flamurit te Bashkimit Evropian + harten e Kosoves, e s'paska hic fare ngjashmeri me ate shqiptarin...
  S'me pelqen...
  La vita bella...

 6. #6
  zhapik buster Maska e drity
  Antarsuar
  11-01-2006
  Postime
  1,237
  era, mos u merzit, eshte i perkohshem
  When you are in it up to your ears, keep your mouth shut.

 7. #7
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Deutschland
  Postime
  4,456
  Nuk prish pun flamuri n nj dit si kjo, mjafton q Dardania u shpall e pavarur t tjerat vin m pas.

  Ps. Shqiptart e kan br zgjedhjen e flamurit t tyre n momentin q doln t festonin n Dardani e kudo duke valvitur Flamurin Kombtar!
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 8. #8
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,438
  TI MER ClaY_MorE ME KE QETESUAR VALLAJ, ME KETE PERGJIGJE QE KE DHENE, DUKE KOMENTUAR MBI VALEVITJEN E FLAMURIT KOMBETAR NE MOMENTIN E SHPALLJES SE PAVARESISE.

  P. S lum si Elbasani qe ka nxjerr gjithe kete djal te mencemDd
  La vita bella...

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,344
  S'me pelqeu fare .
  Nuk e di nga e moren kete "dizanje."Kishte nga propozimet me te bukura per flamurin dhe ku arriten ne keto ngjyra ...

  Nejse urime pavarsija .

 10. #10
  Gezuar Kosoven e Pavarur Maska e dodoni
  Antarsuar
  07-11-2002
  Postime
  3,393
  Citim Postuar m par nga ClaY_MorE Lexo Postimin
  Nuk prish pun flamuri n nj dit si kjo, mjafton q Dardania u shpall e pavarur t tjerat vin m pas.

  Ps. Shqiptart e kan br zgjedhjen e flamurit t tyre n momentin q doln t festonin n Dardani e kudo duke valvitur Flamurin Kombtar!
  Po pra, bile kishin bere flamur edhe mbi 3km te madh.

  Ky do jete vetem flamur shteteror, zyrtar, se flamur kombetar nuk do kemi tjeter pos flamurit kuqezi. Puna e veshtire ishte heqja e Serbise nga Kosova edhe juridikisht, se tash bashkimi mund te behet shume lehte, vetem duhet te presim te qetesohen dhe ftohen gjakrat tani per nje periudhe kohore, e pastaj edhe bashkimi do behet, me kohe do behen te gjitha.
  Ndryshuar pr her t fundit nga dodoni : 17-02-2008 m 16:49
  Leje mos m'trano, pashe zotin!!!!

  Rrofte Shqiperia Etnike

 11. #11
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Deutschland
  Postime
  4,456
  Citim Postuar m par nga dodoni Lexo Postimin
  Po pra, bile kishin bere flamur edhe mbi 3km te madh.

  Ky do jete vetem flamur shteteror, zyrtar, se flamur kombetar nuk do kemi tjeter pos flamurit kuqezi. Puna e veshtire ishte heqja e Serbise nga Kosova edhe juridikisht, se tash bashkimi mund te behet shume lehte, vetem duhet te presim te qetesohen dhe ftohen gjakrat tani per nje periudhe kohore, e pastaj edhe bashkimi do behet, me kohe do behen te gjitha.
  sht e vrtet q Shqipria me Dardanin do t bashkohen, por uroj q bashkimi i tyre t bhet brenda ktyre 10 viteve!
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 12. #12
  Perjashtuar
  Antarsuar
  30-01-2008
  Vendndodhja
  Orion Spur
  Postime
  43

  Flamuri Shteteror i Kosoves

  Po e postoj flamurin e ri qe te shohin te gjitha ata qe vizitojne FSH
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 13. #13
  Ja edhe flamuri i ri i Kosoves ne aksion.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Quin ganar la Champions? = BARA

 14. #14
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,464
  Flamuri i rri me pelqeu ne pergjithesi mirepo ngjyra e kalter me pengoi pak dhe fakti qe nuk pash ngjyr te kuqe kund, por gjithsesi ne pergjithesi eshte i bukur dhe i pershtatshem.
  Sui generis

 15. #15
  beby Maska e jesu
  Antarsuar
  08-10-2006
  Vendndodhja
  Reklamat nuk lejohen pa lejen e admin
  Postime
  354
  Personalisht nuk e mbeshtesh flamurin e ri te Kosoves.
  Nuk ka asgje qe te na perfaqesoje nga historia jone Shqiptare dhe e deshmoreve tane.
  Ne c'do beteje u luftua me flamurin kuqe e zi dhe per ate flamur u derdh kaq gjak. Nuk e shoh si te pershtatshem flamirin e ri Kosovar.

  Eshte e vertete qe s'mund te ekzistojne ne BE dy shtete me flamur te njejte por te pakten do mund ti perafersoheshin flamurit tipik Shqiptar.

  Gjithsesi Gezuar pavarsine e Kosobes! Flamuri eshte ceshtje qe mund te korigjohet ne te ardhmen.
  Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!

  Fuqia ekziston brenda teje!!!

 16. #16
  Perjashtuar Maska e _Matrix_
  Antarsuar
  07-06-2007
  Vendndodhja
  Paris
  Postime
  489
  Ja mbeshtes mendimin parafoleses do sihte me mir nje flamur me shqiponj por me sfond blu te pakten

 17. #17
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,464
  Me falni nese jan postuar kto foto me heret por i gjeta dhe mendova se duhet ti publikoj.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga ClaY_MorE : 18-02-2008 m 16:17
  Sui generis

 18. #18
  Ne fund te fundit me mire nje flamur i tille,qe pa diskutim nuk do ti hyje kurre ne zemer shqiptareve,kjo do na mbaje akoma me te bashkuar.

 19. #19
  Citim Postuar m par nga imodhjom Lexo Postimin
  Ne fund te fundit me mire nje flamur i tille,qe pa diskutim nuk do ti hyje kurre ne zemer shqiptareve, kjo do na mbaje akoma me te bashkuar.


  Fjale me te bukura se keto nuk kam degjuar sot...

  Pikerisht, do jete flamuri dykrenaresh, i vetmi, qe do te simbolizoje shqiptarizmin!

 20. #20
  revolucionar Maska e bOndi_oo7
  Antarsuar
  18-10-2005
  Vendndodhja
  Shkup
  Postime
  704
  Flamur shuuume katastrof.
  Pun, djers, dashuri mes njerzve dhe ndaj atdheut.

Faqja 0 prej 20 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi
  Nga Brari n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 214
  Postimi i Fundit: 20-09-2018, 13:55
 2. Adem Demai
  Nga lum lumi n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 309
  Postimi i Fundit: 29-11-2016, 17:56
 3. Tahiraj: Rrefime mbi luften ne Kosove
  Nga Kuksjan_forever n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 09-11-2010, 14:42
 4. Shprthen dhuna ndretnike n Kosove
  Nga mitrovicalia_81 n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 334
  Postimi i Fundit: 12-05-2004, 00:26

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •