Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960

  Vojislav Kostunica humb 1 milion euro

  Kėto ditė, nė kuizin e famshėm: 'KUSH DĖSHIRON TĖ BĖHET MILIONER', tė mbajtur nė Sėrbi, morri pjesė edhe kryeministri sėrb Vojislav Kostunica. Ai arriti, deri nė pyetjen e fundit, ku nė lojė ishin 1 milion euro, por fatkeqėsisht ai gaboj nė pėrgjigjen e fundit, edhe pse e kishte tepėr tė lehtė pėr t'a qėlluar.

  Shiko imazhin e kuizit, ėshtė nė gjuhėn serbe, pėr ato qė se kuptojnė, do tė ketė pėrkthim.

  My silence doesn't mean I am gone!

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398
  hahahahahahaahaha
  bravo davius
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 3. #3
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,045
  perktheje pra.........................

 4. #4
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  perktheje pra.........................
  Pyetja:

  Kosova ėshtė......
  Pėrgjigjet e mundshme:

  A: Sėrbi
  B: E pavarur
  C: Mė pak se e pavarur
  D: Mė shume se autonomi

  ... dhe sic e shikon, ai pergjigjet nėn A dhe duke thene se Kosova eshte Serbi dhe humb 1 milion euro se gabon, sepse Kosova nuk eshte Serbi, por e pavarur.
  My silence doesn't mean I am gone!

 5. #5
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,045
  faleminderit DAVIUS:Prej sotit nuk na duhet me serbishtja

 6. #6
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159
  Pappapa sa po me dhimbset hahahaha ...

Tema tė Ngjashme

 1. Autostrada Durrės-Kukės mbaron ne qershor 2009
  Nga ganoid nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 739
  Postimi i Fundit: 02-08-2010, 18:05
 2. Vazhdojnė punimet e rrugės Durrės-Morinė
  Nga Iceberg nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 98
  Postimi i Fundit: 18-09-2007, 08:47
 3. Auditimi i Brendshėm
  Nga dodoni nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 26-08-2006, 05:45
 4. Implikimi i pushtetareve ne krimin e organizuar
  Nga Brari nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-08-2002, 04:36
 5. Zog I dhe Toptani sipas Durhamit
  Nga Bohemian nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-08-2002, 10:10

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •