Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 27 prej 27
 1. #21
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-03-2008
  Vendndodhja
  prishtin
  Postime
  5

  sindyla

  se di as vet is ka lindur dashuria veq di me than diqka se nuk eshte keq me qen e dashurune eshte nje gje qe vjen nga thelllsia e shpirtit

 2. #22
  Cobra1 Maska e Cobra1
  Antarsuar
  18-01-2005
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  289
  Dita e par ne linje Sarand Ballsh po drejtoja autobuzin marka (Skoda)e tim eti mbasi im ate ishte semur(rend)nga semundje ekeqe dhe drejtoria e parkut Sarand vendosi te ma dorzonte mua deri sa babai munt te behej mir nga shendeti .
  N qaf te Muzines ( mali qe ndan kufit Sarand Gjirokaster ) me del nje goc perpara autobuzit kur ajo po shifte qe nuk po merrja masa te ndaloja , ika dhe mbasi po e ndiqja ne pasqyre te automjetit kuptova se duhet te ndaloja ,qendrova dhe ajo po vraponte kur hyri brenda pa par se kush isha me tha pse keshtu sot ty ca ka ndodhur .
  Un per momentin nuk idhash rendesi dhe i thash munt te ulesh kur ajo degjoi zerin tim dhe me pa me vemendje thirri me te madhe wow ca ka ndodhur ku eshte barba sot pse eke ti kete Autobus , ula koken dhe me gjysem zeri i thash eshte semur dhe syt e mi u mbushen me lot .
  Mbasi e sqaroi dikush ajo heshti dhe nuk po fliste un nuk dija se ku do te qendronte Goca as ajo nuk pati kurajon te me thoshte humbi ne vetvete mbasi kisha kaluar dhe tepelenen midis minjeres thirri me te madhe ndalo ku shkon ,per momentin vet instikti i shoferit kemba ne frenim te plot te mjetit dhe hapa deren me fal ithash se nuk di ku qendron .
  U drejtua nga dera dhe spo zbriste po qendroja me kemben ne frena dhe po prisja te zbriste, ajo po me shikonte ku te shkoj un tani edi qe duhej te zbrisja ne Dervican tani si te kthehem un humba mesimin .
  E pyeta per emrin Kristin mu pergjigj per nje moment humba mby bukurin e trupit te saj dhe po udhtoja neper te me sy dhe spo i ktheja pergjigjeje ishte shum terhehqe kur idhash vemendje kishte veshur nje fustan tipit veref sic ikemi quajtur ne ne vitet 85 ne Shqiperi dhe i thash me buzqeshje ca te besh me bej mua mesim sot se nxensit le te rrin sot paaaaaaa ithash Gjimnastik me tha dhe buzeqeshi .
  Vazhdova te udhetoja drejt ballshit po ndaloja kamjonat qe takohesha dhe i pysja te mundesha te ktheja perseri kristinen ne drejtimin e Dervicanit por per fat te keq ora shkonte dhe un po i afrohesha Ballshit .
  Qendroi me mua gjith diten dhe po thuaj se kemi qenur si te humbur te dy kjo qe dita e par edashuris dhe sot jetojme ne USA NY kemi dy femij Goca mbushi 19 dhe cuni 20
  uroj te gjith te Dashuruarit te ndiejne ate dhe te jen sa her pran te dashures se tyre dhe kurr mos te harrojne diten dhe castet qe ju kan pershkruar dikur ti ndieni ato si dhe un ne cdo cast flm shum per temen ohhhhhhhhhhhhh sa i ri ndihem ne castet kur kam njohur kristin 27 vjec aqe eshte dhe dashuria jon kurr nuk ka per te plakur ajo ka per te ikur e re ne mosh vec kur ne te mbyllem syt

 3. #23
  Urime Cobra , te uroj sepse je vertete me fat te perjetosh dicka qe shumica vetem e enderrojne

 4. #24
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-11-2008
  Vendndodhja
  Postime
  597
  Sidoqoft, dashuria s'ka lindur me "Shn Valetnitnin" !!!

  Mos u merruni me gjera te kota, me perralla e mitologjia !

  Zgjohuni o Shqiptar ZJGOHUNI shiqoni realitetin prballe syve !

 5. #25
  dashuria tek une lindi nje dite korriku ndoshta edhe gushti por se mbaj mend shume mire se kam qene i dashuruar !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 6. #26
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,710
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Shn Valentini: Si lindi dashuria n zemrn tuaj?

  Gzuar t gjithve ata q festojn kt dit.

 7. #27
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,710
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Shn Valentini: Si lindi dashuria n zemrn tuaj?

  Une realisht e kam patur nepermjet nje forumi, nepermjet disa debateve kuptuam qe ishim per njeri-tjetrin
  Edhe pse jemi larg, flasim shpesh dhe takohemi kur navjen mundesia..

  Ps. Ju uroj te gjitheve gezuar Shen Valentinin dhe gezojeni sa me shume.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Veprat dhe cilesite e besimtarit te vertete te Zotit
  Nga ORIONI n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-07-2012, 10:39
 2. SPIRITUALITETI: Kapitulli IV - Dashuria sht virtyti m i madh
  Nga Albo n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 01-10-2006, 14:57
 3. Koncepti i Dashuris Kristiane
  Nga Albo n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 14-08-2005, 19:05
 4. Dashuria rilind do dit
  Nga Xhuxhumaku n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-07-2005, 09:57
 5. Dashuria Romanca Dhe Shen Valentini
  Nga Klevis2000 n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 15-02-2005, 12:20

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •