Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 67
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Enhalon
  Antarsuar
  04-02-2008
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Cili qytet n Maqedoni ju plqen m shum (prjashto qytetin ku jetoni)?

  mundesisht te postoni edhe foton e qytetit qe pelqeni!!!
  Emri: copy2.jpg

Shikime: 1383

Madhsia: 59.5 KB

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Enhalon
  Antarsuar
  04-02-2008
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Emri: copy4.jpg

Shikime: 1159

Madhsia: 39.3 KB

  Emri: macedonia_pictures_2.jpg

Shikime: 1403

Madhsia: 57.7 KB

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Enhalon
  Antarsuar
  04-02-2008
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Emri: saranda.jpg

Shikime: 2632

Madhsia: 52.9 KBQyteti qe pelqej me shum Saranda

 4. #4
  Jaguar Maska e Agon_xh
  Antarsuar
  02-06-2005
  Mosha
  35
  Postime
  252
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ohri eshte Qyteti qe pelqej me se shumti, ka nje pamje fantastike dhe vende shume te mira per te kaluar pushime, edhe pse Maqedont e quajn si qytet te tyre, Ohri eshte nje nder qytet me te vjetra shqiptare arqitktura e keti qyeti eshte shume e ngjajshme me disa qytet bregdetare ne Shqiperi. Ne foto shihet qarte nje arqitekture e lashte e perdorur nga Shqiptert ne kohra me te vjetra.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Enhalon
  Antarsuar
  04-02-2008
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ka qen qyteti i te pareve tan Ilir,Lynkesteve qe ka qen i njohur qe prej koheve te lashta. Mirpo sllavizimi beri te veten..

 6. #6
  Hakuna Mattatta Maska e AngryAngel
  Antarsuar
  19-09-2006
  Vendndodhja
  Askund
  Postime
  263
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Gostivari dhe Ohri

 7. #7
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Ohri dhe Struga..

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime
  Citim Postuar m par nga Enhalon Lexo Postimin
  Emri: saranda.jpg

Shikime: 2632

Madhsia: 52.9 KBQyteti qe pelqej me shum Saranda
  qysh kur qonka ba Saranda qytet i maqedonis? ahahahahahahhahaha
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Enhalon
  Antarsuar
  04-02-2008
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga derjansi Lexo Postimin
  qysh kur qonka ba Saranda qytet i maqedonis? ahahahahahahhahaha
  kam menduar se behet fjal per qytetet shqiptare

 10. #10
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime n 58 postime
  grupcini foto skom.

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Renea
  Antarsuar
  12-08-2007
  Vendndodhja
  andej-kndej
  Postime
  3,195
  Faleminderit
  1
  24 falenderime n 22 postime
  Me pelqejn Struga( noti ne Drinin e bukur , ohoo sa me shkohet ) , pastaj Ohri.
  Prej gjith qyteteve qe kam vizitu Kratova sme ka pelqy fare

  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=28303
  Ndryshuar pr her t fundit nga Renea : 06-02-2008 m 18:35

 12. #12
  KuMaNoVa Maska e strong_07
  Antarsuar
  06-01-2007
  Vendndodhja
  Ku sjeton ty
  Postime
  2,169
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Kumanova qytet me i bukur
  Nje gje thuaje:ZOT me ruaj prej MIQEVE se prej ARMIQEVE ruhem vet!!!!!!

 13. #13
  ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
  Antarsuar
  11-12-2004
  Postime
  2,443
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Enhalon Lexo Postimin
  kam menduar se behet fjal per qytetet shqiptare
  Ka nje fjali popullore qe thot : Budalla - budalle, vet e shkruan dhe sdin ta lexoje ate qe ka shkruar.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Enhalon
  Antarsuar
  04-02-2008
  Postime
  38
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Cimo Lexo Postimin
  Ka nje fjali popullore qe thot : Budalla - budalle, vet e shkruan dhe sdin ta lexoje ate qe ka shkruar.
  hehee ku e ke degju ti kte fjal te urt? ne malsin e sharrit??se ne skemi kshu proverbe ta them sigurt.
  DJALI, KE TE DREJTE TE MENDOSH DHE TE KOMENTOSH PER KETE GABIM POR PA OFENDIM..KTU NE FORUM ME EMRIN ENHALON NE HYJM 4 VETA EDHE ESHT NORMALE TE BEHET AI GABIM SE A BEHET FJALE PER QYTET SHQIPTARE NE MAQEDONI OSE PER QYTETET SHQIPTARE NE PERGJITHSI.UN NUK JA VENDOVA VESHIN DHE GABIMI U BE.
  kurse sa i perket fjales tende te urte, (qe e ke shpik vete) ai qe eshte budalla sdi as te shkruaj as te lexoj. kurse ai qe shpik "fjal te urta" si ti pa kuptim pa asnje domethenie pa asnje far lloj logjike cfar mund te jet????
  Ndryshuar pr her t fundit nga Enhalon : 07-02-2008 m 10:37

 15. #15
  ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
  Antarsuar
  11-12-2004
  Postime
  2,443
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga Enhalon Lexo Postimin
  hehee ku e ke degju ti kte fjal te urt? ne malsin e sharrit??se ne skemi kshu proverbe ta them sigurt.
  DJALI, KE TE DREJTE TE MENDOSH DHE TE KOMENTOSH PER KETE GABIM POR PA OFENDIM..KTU NE FORUM ME EMRIN ENHALON NE HYJM 4 VETA EDHE ESHT NORMALE TE BEHET AI GABIM SE A BEHET FJALE PER QYTET SHQIPTARE NE MAQEDONI OSE PER QYTETET SHQIPTARE NE PERGJITHSI.UN NUK JA VENDOVA VESHIN DHE GABIMI U BE.
  kurse sa i perket fjales tende te urte, (qe e ke shpik vete) ai qe eshte budalla sdi as te shkruaj as te lexoj. kurse ai qe shpik "fjal te urta" si ti pa kuptim pa asnje domethenie pa asnje far lloj logjike cfar mund te jet????
  Aj lere pash zotin mos e dhi me shume hehe

 16. #16
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Duke perjashtuar vendlindjen time qe se krahasoj me asnje qytet tjeter TETOVEN, i pelqej shume qytetet si Strugen dhe Ohrin te tjerat me pak.
  Sui generis

 17. #17
  mall Maska e bili99
  Antarsuar
  05-04-2007
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  56
  Postime
  1,805
  Faleminderit
  483
  46 falenderime n 33 postime
  Ohri eshte qyteti qe me pelqen me shume, edhe Shkupi dhe Struga jane qytete te bukura..... sa per dashuri i dua te gjithe qytetet e Ilirides me ne krye Tetoven e RaPsoul-it
  I Ilirides jam Iliri,
  dhe i lire dua me mbet.
  Per cfardo xhevahiri,
  Shqiperine se jap per jete

 18. #18
  BraiNNiac Maska e Bessar
  Antarsuar
  16-02-2008
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  55
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Sa i perket mendimit tim per kete tem ,mua me pelqen Tetova me se shumti edhe pse eshte vendlindja ime por me pelqen sepse dominojn Shqiptart ,gjithashtu Struga mpelqen shum....  Nejse
  Prshndetje....Gjith Tmirat
  ... sTranger in Paradise

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e F-tim
  Antarsuar
  21-02-2008
  Postime
  88
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  mua me shum me pelqen Tetova kuptohet por edhe struga por nuk me pelqen qyteti struges se nuk eshte fare i perparuar po me pelqen liqeni i struges
  whay people drink and drive ! They can Smoke and fly

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Renea
  Antarsuar
  12-08-2007
  Vendndodhja
  andej-kndej
  Postime
  3,195
  Faleminderit
  1
  24 falenderime n 22 postime
  Citim Postuar m par nga F-tim Lexo Postimin
  mua me shum me pelqen Tetova kuptohet por edhe struga por nuk me pelqen qyteti struges se nuk eshte fare i perparuar po me pelqen liqeni i struges
  Nese te pelqen Tetova ska shans mos tpelqeje Struga, sdi ne cfar perparimi mendon, objektet jan te reja , shtepi te medha, rrug te drejta , carshija, gjelberim ,ka piceri , burektore, edhe fara te mira ka , kafiteri , njerz qe din tet respektojn, Drini aty , liqeni i Ohrit , qe i thu ti i Struges etj etj . Veren e fundit e kom qky Drinin eheh , lezet lezet .

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. A ju plqen t jetoni n Florida ??
  Nga I LOVE FLORIDA n forumin Shqipe n SHBA
  Prgjigje: 253
  Postimi i Fundit: 29-01-2015, 09:32
 2. Esse dhe artikuj të muslimanëve
  Nga ORIONI n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 08:31
 3. Jetesa në qytetin Studenti
  Nga White_Angel n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 03-12-2005, 08:28
 4. T msosh aktrimin njhersh me abetaren
  Nga TiLoNcE n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-09-2005, 09:48
 5. Ahmeti: Pse i paralajmrova maqedonasit pr luft t re
  Nga Albo n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-08-2004, 12:41

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •