Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 67 prej 67
 1. #61
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga Brari Lexo Postimin
  kam pa vetem shkupin gjys dite.. dhe smund te them gja..
  po besoj struga do jet e bukur..

  kako struga nema druga.. eshte shprehja..
  bash nema o Brar.

  lol Alem, s`ka qytet q krahasohet me strugn :P
  Love has no limits

 2. #62
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime
  Citim Postuar m par nga symphony Lexo Postimin
  bash nema o Brar.

  lol Alem, s`ka qytet q krahasohet me strugn :P

  Ok aty po shprengulem per t'jetuar

 3. #63
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Antarsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime n 31 postime
  I love CHina

 4. #64
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Struga, Gostivari , Krova , Tetova, kto jan qytetet q kam vizituar n Maqedoni mos gaboj dhe m shum m plqen Struga.

 5. #65
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime
  :-D n da shprngulu, e n da zhvendosu, kshtu ose ashtu, dhndrr struge do t bhesh, ndryshe s`ke ku vete.lol
  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Ok aty po shprengulem per t'jetuar
  Love has no limits

 6. #66
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime n 109 postime
  kur te kem koh do i shetis pak kto qytetet shqiptare ne makedoni..

  lejohet ne kafenet atje me dhez ni cigare?

  e bukur kjo lagja buz liqenit ne diber..

  a dihet kush eshte arkitekti dhe kush ka qen kryetar komune ne diber kur eshte ndertue ajo lagje?

  ne cilin vit ka fillue me u ndertue?

  sa vjecar eshte ky liqeni?

  ku i hedhin katundaria atje lopet e qent e ngordhur?

  a ne dri a ne liqe apo e respektojn pastertin e natyres?

 7. #67
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime
  Citim Postuar m par nga symphony Lexo Postimin
  :-D n da shprngulu, e n da zhvendosu, kshtu ose ashtu, dhndrr struge do t bhesh, ndryshe s`ke ku vete.lol


  Nuk do bhem dhandrr struge pa e ba ne radh te par nj ik struge nuse drenice :P.

  Spo do bre ajo ika , se krejt kan than Po.

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema t Ngjashme

 1. A ju plqen t jetoni n Florida ??
  Nga I LOVE FLORIDA n forumin Shqipe n SHBA
  Prgjigje: 253
  Postimi i Fundit: 29-01-2015, 09:32
 2. Esse dhe artikuj të muslimanëve
  Nga ORIONI n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 08:31
 3. Jetesa në qytetin Studenti
  Nga White_Angel n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 03-12-2005, 08:28
 4. T msosh aktrimin njhersh me abetaren
  Nga TiLoNcE n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-09-2005, 09:48
 5. Ahmeti: Pse i paralajmrova maqedonasit pr luft t re
  Nga Albo n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-08-2004, 12:41

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •