Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 67
 1. #41
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime
  Citim Postuar m par nga TetovaMas Lexo Postimin
  Rasade i keqe !!!! E dije se je njeri i shkolluare me nasihate (kurse nate ) Per ta bere nje kritik ndaj meje se pari duhet ti dijshe kufijte e Shqiperise etnike ,dhe mandej te flasesh si urrinthi kurre hudhe truall mby vete .

  Une thashe se pelqeje si qytete Saranden dhe Strugen , Sai perket Tetoves, Gostivarit, dhe Tetoves , jane qytete pa planifikime , qytete ku shqipetaret i kane bllokuare rruget publike , duke i grabitur me korrupcion dhe krime .

  Krimi dhe korrupcioni nuk kane te bejne me arkitekture , o tokmak !!! Sa per artiktekture shko ne Shkupe, dhe lutu e falu para shkijeve sllave dhe Aleksandrit, sepse ju rasadi poshtert jeni me shkije se sa shkijet sllave .

  Ti nuk e ke idene edhe vet se cfare je duke shkruajtur.


  Plasi syte dhe lexo se per cfare diskutohet ne kete teme;

  Cili qytet n Maqedoni ju plqen m shum (prjashto qytetin ku jetoni)?

  Pergjigja jote ishte; Me pelqejne Struga dhe Saranda.
  http://www.forumishqiptar.com/showpo...4&postcount=34

  Meqe ti hiqesh si intelektual dhe njeri i civilizueshem ketu ne forum, une thjesht te bera nje pyetje; "prej kur qenka be Saranda qytet i Maqedonise" ?

  Kush eshte gabim ne kete mes zoteri intelektuali?
  Hajt tung se nuk kam nerva te merem me ty.

  P.S; Bej kujdes me ato ofendimet se nuk te toleroj me!
  #VamosArgentina

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e refet
  Antarsuar
  24-04-2007
  Postime
  568
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga TetovaMas Lexo Postimin
  Ne nuk shtohemi , pore ne te kunderten ju bashke me kafshet jeni numri me i madhe, pra jeni shumice .
  tetova mos u ban lesh, ene asi lesh xhami a more vesht a jo?????
  cesi lesha si taje xhi shesen mente shaum ka ene po shtohen per dit e ma shaum .

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e Vidasusi
  Antarsuar
  11-11-2010
  Vendndodhja
  Atje diku...
  Postime
  274
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ohri sht fantastik! Ka ca vende mbreslnse. (P.sh. Kisha n Kaneo - sht nj vend fantastik, prpara e sheh gjith liqenin, kurse pas nj mal shkmbor, nj natyr e qet. sht vrtet nj vend q e adhuroj).

  Edhe Manastiri ka nj arhitektur shum interesant, m plqen.
  Shkupi gjithashtu ka bukurit e veta!

 4. #44
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga Vidasusi Lexo Postimin
  Ohri sht fantastik! Ka ca vende mbreslnse. (P.sh. Kisha n Kaneo - sht nj vend fantastik, prpara e sheh gjith liqenin, kurse pas nj mal shkmbor, nj natyr e qet. sht vrtet nj vend q e adhuroj).

  Edhe Manastiri ka nj arhitektur shum interesant, m plqen.
  Shkupi gjithashtu ka bukurit e veta!
  Po Struga s`t trheq more Vidasus? (:
  Love has no limits

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Vidasusi
  Antarsuar
  11-11-2010
  Vendndodhja
  Atje diku...
  Postime
  274
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga SinFoni@ Lexo Postimin
  Po Struga s`t trheq more Vidasus? (:
  Po t them t drejtn, s'm ka ln ndonj prshtypje t veant. Sorry!

 6. #46
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-06-2009
  Postime
  352
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Ohri dhe Struga. S'kam qene ne Manastir, them se do te me pelqente nga ajo cfare kam degjuar per ate vend, megjithese kam lexuar se nuk kane mbetur shqiptare atje, keshtu qe rregeve s'mund te degjosh shqip! Edhe ne Oher, rralle me ka rastisur te degjoj shqip!

 7. #47
  Skandinavien Maska e TetovaMas
  Antarsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  Te vendi i xhenetit
  Postime
  2,695
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga refet Lexo Postimin
  tetova mos u ban lesh, ene asi lesh xhami a more vesht a jo?????
  cesi lesha si taje xhi shesen mente shaum ka ene po shtohen per dit e ma shaum .
  Nuk e kame une obligim per edukaten tuaj . Sa ta ka dhene Zoti !!!

 8. #48
  Skandinavien Maska e TetovaMas
  Antarsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  Te vendi i xhenetit
  Postime
  2,695
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga thekthi Lexo Postimin
  Ti nuk e ke idene edhe vet se cfare je duke shkruajtur.


  Plasi syte dhe lexo se per cfare diskutohet ne kete teme;
  Pergjigja jote ishte; Me pelqejne Struga dhe Saranda.
  http://www.forumishqiptar.com/showpo...4&postcount=34

  Meqe ti hiqesh si intelektual dhe njeri i civilizueshem ketu ne forum, une thjesht te bera nje pyetje; "prej kur qenka be Saranda qytet i Maqedonise" ?

  Kush eshte gabim ne kete mes zoteri intelektuali?
  Hajt tung se nuk kam nerva te merem me ty.

  P.S; Bej kujdes me ato ofendimet se nuk te toleroj me!
  Hajte frigacak hajte ,vetem hudhen gurre dhe e m'shefe doren.

  Edhe Struga behet nje dite qytet i Shqiperise Etnike .

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Antarsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 7 postime
  Dibra .  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 10. #50
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  31
  Postime
  3,861
  Faleminderit
  174
  110 falenderime n 95 postime
  Aq sa e njoh une Maqedonine them se Shkupi esht qyteti qe mem pelqe me shume..

  Kurse gocat e Tetoves jan me t`mirat n`bote
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 11. #51
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-07-2011
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Struga dhe Ohri me pelqen me se shumti, kuptohet ketu e perjashtoj qytetin se ku jetoj se ate e dua me se shumti.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Komunikuesi : 31-08-2011 m 17:24

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e enes bajrami
  Antarsuar
  14-10-2010
  Vendndodhja
  Strug
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Struga esht vendlindja ime padyshim esht qyteti me i bukur...por Ohrii me pelqen tej mase
  Strugane

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e refet
  Antarsuar
  24-04-2007
  Postime
  568
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga TetovaMas Lexo Postimin
  Nuk e kame une obligim per edukaten tuaj . Sa ta ka dhene Zoti !!!
  tetova lini ato muhabetet tauja . edukata ?????

 14. #54
  Skandinavien Maska e TetovaMas
  Antarsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  Te vendi i xhenetit
  Postime
  2,695
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga refet Lexo Postimin
  tetova lini ato muhabetet tauja . edukata ?????

  E po edukata eshte ajo qe linde nga pragu i deres se shtepise , kurse ju jeni te edukuare mbas kapexhikeve .

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e refet
  Antarsuar
  24-04-2007
  Postime
  568
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  mo gri shaum tetova.

 16. #56
  Style & Substance Maska e qeveriablu
  Antarsuar
  16-05-2011
  Postime
  1,830
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Lereni pallavrat Struga,Ohri.Me e bukur eshte Shipkovica e "jeten e nates" me te zhvilluar e ka Kumanova
  Mos blej asnje prodhim qe fillon me barkodin 860 (prodhime serbe),dhe ato 520 (prodhime greke) !

 17. #57
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  28-02-2012
  Postime
  55
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ohri eshte qyteti me i bukur ne Maqedoni

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime n 109 postime
  kam pa vetem shkupin gjys dite.. dhe smund te them gja..
  po besoj struga do jet e bukur..

  kako struga nema druga.. eshte shprehja..

 19. #59
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-01-2011
  Postime
  733
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Struga pitoreske.

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Antarsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 7 postime
  Mire e ke thene Brari se c'ka ne Struge s'ka kerkunde.Po ti me siguri nuk njeh Dibren:

  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. A ju plqen t jetoni n Florida ??
  Nga I LOVE FLORIDA n forumin Shqipe n SHBA
  Prgjigje: 253
  Postimi i Fundit: 29-01-2015, 09:32
 2. Esse dhe artikuj të muslimanëve
  Nga ORIONI n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 08:31
 3. Jetesa në qytetin Studenti
  Nga White_Angel n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 03-12-2005, 08:28
 4. T msosh aktrimin njhersh me abetaren
  Nga TiLoNcE n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-09-2005, 09:48
 5. Ahmeti: Pse i paralajmrova maqedonasit pr luft t re
  Nga Albo n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-08-2004, 12:41

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •