Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 67
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Antarsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Struga ku jetoj
  dhe Oheri
  Dita e harxhuar m kot sht ajo e kaluar pa qeshur.

 2. #22
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime n 19 postime
  Dibra e madhe me 7 minare
  Jet e rnd.......!!!

 3. #23
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga letaa Lexo Postimin
  Struga ku jetoj
  dhe Oheri
  T gjith botn t ma falin, jo, me Strugn nuk e ndrroj!
  Love has no limits

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Antarsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga SinFoni@ Lexo Postimin
  T gjith botn t ma falin, jo, me Strugn nuk e ndrroj!
  ehh ska qytet me te mir dhe me te dashur prej Struges
  Dita e harxhuar m kot sht ajo e kaluar pa qeshur.

 5. #25
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime n 109 postime
  Shkupi, Tetova, Gostivari,Struga, Ohri,Dibra,Kerqova,Kumanova,te gjitha Qytetet ku kam qen.
  Por Struga dhe Ohri jan m te bukura dhe me turistike.
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 6. #26
  Perjashtuar
  Antarsuar
  20-04-2011
  Postime
  418
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  per mua eshte struga .....

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e diita
  Antarsuar
  16-10-2007
  Vendndodhja
  De
  Postime
  283
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga SinFoni@ Lexo Postimin
  T gjith botn t ma falin, jo, me Strugn nuk e ndrroj!
  une gjithashtu!
  Heimat ist Heimat!

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,984
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  M ndihmo Renea

  Citim Postuar m par nga Renea Lexo Postimin
  Nese te pelqen Tetova ska shans mos tpelqeje Struga, sdi ne cfar perparimi mendon, objektet jan te reja , shtepi te medha, rrug te drejta , carshija, gjelberim ,ka piceri , burektore, edhe fara te mira ka , kafiteri , njerz qe din tet respektojn, Drini aty , liqeni i Ohrit , qe i thu ti i Struges etj etj . Veren e fundit e kom qky Drinin eheh , lezet lezet .
  ... meq un nuk po arrij pr cilin t prcaktohem: Ohrin a Strugn.
  N Ohr kam shrbyer si ushtar, ndrkaq n Strug kam shkuar vikendeve dhe mbi t gjitha kam edhe miq ( shok) atje. Ato jan qytete me bukuri prrallore.

  Dua t'i prshndes miqt e mi nga Livadhia e Strugs.
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,984
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime
  Por edhe Manastiri m ka plqyer. Atje i kam kaluar 6 muajt e fundit t shrbimit ushtarak.

  P.S. Eh tash m'u kthyen kujtimet nga ajo koh dhe shpesh kam menduar si nuk e kemi nj kng pr kt qytet. Besoj ta njihni nj kng maqedone, refreni i s cils edhe tani po m sillet n kok:

  Biotla, moj roden kraj,
  jas te sakam, za tebe peam!
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 10. #30
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  28-03-2003
  Vendndodhja
  Diku npr Bot
  Postime
  538
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Te gjithe qytetet ku frymohet e jetohet Shqip jane te bukura .
  Siecili ka bukurine e vete ne qenien e vete .
  Kudo ne keta qytete e ndjen veten si ne qytetin e lindjesh - si ne shtepi .

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Endri_
  Antarsuar
  16-02-2011
  Vendndodhja
  Tr
  Postime
  1,175
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Une shkup ,struge ,tetove ,Oher ,kam qene. Pervec Ohrit pjesa tjeter s'eshte se m'pelqen. Edhe struga do thosha eshte ok.
  Lagja shishe rruga tapa ruju qenve se t'vin mrapa.

 12. #32
  Perjashtuar
  Antarsuar
  25-05-2011
  Postime
  73
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Kam qen vec n'kumanov e ne shkup.

  Komanova s'em ka pelqye.

  Shkupi qytet i bukur, por verehet nje kontrast i madhe mes pales shqiptare dhe asaj maqedonase.

  Dy bota, dy kultura te cilt perballohen ne kete qytet.

 13. #33
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  vetem ne oher kam qene. me ka pelqyer.
  eshte edhe "unesco world heritage site".
  Vasudhaiva Kutumbakam

 14. #34
  Skandinavien Maska e TetovaMas
  Antarsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  Te vendi i xhenetit
  Postime
  2,695
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Me pelqene Struga, dhe Saranda . Sai perket Tetoves dhe Gostivarit e Kumanoves ,jane qytetet pa planifikim

 15. #35
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime
  Citim Postuar m par nga TetovaMas Lexo Postimin
  Me pelqene Struga, dhe Saranda . Sai perket Tetoves dhe Gostivarit e Kumanoves ,jane qytetet pa planifikim
  O intelektuali i botes, prej kur qenka be Saranda qytet i Maqedonise?

  P.S; Mesoj njehere qytet e vendlindjes tende, pastaj ec na trego pordha miftari ketu se cilet qytete jane me planifikim, dhe cilet pa planifikim.

  Na mbejten artitektat
  #VamosArgentina

 16. #36
  Perjashtuar
  Antarsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Shkupi, Tetova, Gostivari,Struga, Ohri,Dibra,Kerqova,Kumanova,te gjitha Qytetet ku kam qen.
  Por Struga dhe Ohri jan m te bukura dhe me turistike.
  Po mace nuk ke?

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e refet
  Antarsuar
  24-04-2007
  Postime
  568
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga thekthi Lexo Postimin
  O intelektuali i botes, prej kur qenka be Saranda qytet i Maqedonise?

  P.S; Mesoj njehere qytet e vendlindjes tende, pastaj ec na trego pordha miftari ketu se cilet qytete jane me planifikim, dhe cilet pa planifikim.

  Na mbejten artitektat
  na majten ene sel po shtohen . mo e zgjat ma shaum

 18. #38
  Skandinavien Maska e TetovaMas
  Antarsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  Te vendi i xhenetit
  Postime
  2,695
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga thekthi Lexo Postimin
  O intelektuali i botes, prej kur qenka be Saranda qytet i Maqedonise?

  P.S; Mesoj njehere qytet e vendlindjes tende, pastaj ec na trego pordha miftari ketu se cilet qytete jane me planifikim, dhe cilet pa planifikim.

  Na mbejten artitektat
  Rasade i keqe !!!! E dije se je njeri i shkolluare me nasihate (kurse nate ) Per ta bere nje kritik ndaj meje se pari duhet ti dijshe kufijte e Shqiperise etnike ,dhe mandej te flasesh si urrinthi kurre hudhe truall mby vete .

  Une thashe se pelqeje si qytete Saranden dhe Strugen , Sai perket Tetoves, Gostivarit, dhe Tetoves , jane qytete pa planifikime , qytete ku shqipetaret i kane bllokuare rruget publike , duke i grabitur me korrupcion dhe krime .

  Krimi dhe korrupcioni nuk kane te bejne me arkitekture , o tokmak !!! Sa per artiktekture shko ne Shkupe, dhe lutu e falu para shkijeve sllave dhe Aleksandrit, sepse ju rasadi poshtert jeni me shkije se sa shkijet sllave .

 19. #39
  Skandinavien Maska e TetovaMas
  Antarsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  Te vendi i xhenetit
  Postime
  2,695
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga refet Lexo Postimin
  na majten ene sel po shtohen . mo e zgjat ma shaum

  Ne nuk shtohemi , pore ne te kunderten ju bashke me kafshet jeni numri me i madhe, pra jeni shumice .

 20. #40
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  11-04-2010
  Postime
  370
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Tetova.......

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. A ju plqen t jetoni n Florida ??
  Nga I LOVE FLORIDA n forumin Shqipe n SHBA
  Prgjigje: 253
  Postimi i Fundit: 29-01-2015, 09:32
 2. Esse dhe artikuj të muslimanëve
  Nga ORIONI n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 08:31
 3. Jetesa në qytetin Studenti
  Nga White_Angel n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 03-12-2005, 08:28
 4. T msosh aktrimin njhersh me abetaren
  Nga TiLoNcE n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-09-2005, 09:48
 5. Ahmeti: Pse i paralajmrova maqedonasit pr luft t re
  Nga Albo n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-08-2004, 12:41

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •