Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime

  Si t hap nj tem?

  Para se t hapni temn ju duhet t keni parasysh dy pika:
  1. T siguroheni nse jeni tek nnforumi i duhur apo jo.
  2. T kontrolloni nse tema q ju krkoni t hapni sht diskutuar m par nga antart e forumit.


  Si t hap nj tem?

  Shtypni tek butoni , q gjendet n krye dhe fundin e 'do faqeje forumi.
  Tek 'Mundsit n Forum' shtypni 'Posto nj tem t re'. Pas ksaj do ridrejtoheni tek nj faqe e re ku do ju krkohet t shkruani titullin e tems si edhe mesazhin.

  Shikoni imazhin e mposhtm!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 2. #2
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime

  U hap faqja, si t veproj?

  Lexoni n vazhdim sesi t veproni!


  Veprimi i par: Titulli - numri 1
  sht i detyrueshm vendosja e nj titulli. Titulli duhet t jet sa m i shkurtr dhe prshkrues mbi artikullin/mesazhin i cili do postohet!


  Veprimi i dyt: Mesazhi q do t postohet - numri 2
  Shkruani mesazhin apo artikullin q dshironi t postoni, dhe mos harroni se mesazhi duhet t prmbaj m shum se 10 shkronja!
  Keni mundsi t prdorni shum nga opsionet q ju ofron forumi n postimin e nj teme, lexoni ktu sesi t veproni me nj tem: Si t veproj n nj tem [postimi, vendosja e imazheve, citime, etj...]


  Veprimi i tret: Ikonat e postimit - numri 3
  Kto ikona shoqrojn titujt e temave. Vendosja e tyre nuk sht e detyrueshme, thjesht nse keni dshir mund t prdorni ose jo ato gjat postimit t nj teme t re n forum.


  Veprimi i katrt: Posto nj Tem t Re - numri 4
  Si edhe vet emri i butonit, mjafton t shtypni kt buton pr t postuar temn. Para se t postonit tem ju rekomandojm t lexoni shnimin e mposhtm.


  Numri 5 shrben pr t shqyrtuar mesazhin tuaj nse ka gabime ortografike apo mesazhi do t postohet ashtu si doni ju.


  Pr m tepr ndiqni udhzimet e treguara n imazhin e mposhtm!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •