Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime

  M ngelet llogaria e identifikuar n forum!

  Kjo ndodh sepse forumi prdor cookies! Nse doni t largoheni nga forumi ju duhet t pastroni cookies m par.

  Ndiqni udhzuesin pr t fshir biskotat pr Internet Explorer n Windows:
  1. Mbyll t gjitha dritaret e internet explorer.
  2. Shtyp butonin 'Start'.
  3. Zgjidh 'Control Panel' nga lista q ju shfaqet.
  4. Shtyp tek 'Internet Options'.
  5. Tek dritarja e re shtyp 'Delete Cookies' dhe 'Delete Files'.


  Lexoni ktu pr m tepr se pr far shrben prdorimi i cookies nga forumi:

  Prdorimi i "biskotave" (cookies) nga forumi?

  dhe si pastrohen ato:

  Si t pastroj "biskotat" e mia?
  Ndryshuar pr her t fundit nga ClaY_MorE : 31-01-2008 m 12:01

 2. #2
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Si t mbroj llogarin time?

  Forumin e vizitoj nga nj kompjuter publik dhe dua t mbroj llogarin time nga keqprdoruesit!

  Nse jeni nj antar/e q vizitoni forumin nga nj kompjuter publik ju rekomandojm t mos e vendosni shenjn 'v' tek kutia n t djatht 'Ruaj t dhnat' n momentin q jeni duke u identifikuar n forum.

  Pas nj kohe relativisht t shkurtr llogaria juaj do t "shkputet" nga forumi, n kt mnyr edhe nse harroni t largoheni nga forumi, sistemi i tij do mbroj llogarin tuaj nga keqprdoruesit!

Tema t Ngjashme

 1. Ngelet lakuriq ne teleferikun e skive!!
  Nga con_uk n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 10-01-2009, 16:39
 2. mimet e energjis elektrike rriten, gjendja ngelet njsoj
  Nga gabriel n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-04-2005, 21:54

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •