Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 9
 1. #1

  Qllohet pr vdekje 25 vjeari, n Tiran

  Si duket ngjarjet e padeshirueshme serish jane prezente ne kryeqytet dhe se eshte shume interesant , ngjarja ndodhe mu ne pike dite dhe se nuk dihet asgje per ngjarjen.
  Sa intersant!
  Nuk eshte per tu cuditur!


  Qllohet pr vdekje 25 vjeari, n Tiran

  TIRANE (30 Nntor) - Nj i ri sht vrar sot pasdite n Tiran. 25 vjeari Rruzhdi Bali, sht qlluar pr vdekje. Ngjarja ka ndodhur rreth ors 16 30, pran stacionit t fundit t Tirans s Re, kur dy persona t panjohur, i kan dal 25 vjearit prpara makins, dhe e kan ekzekutuar n vend. Vrassit jan larguar menjher nga vendi i krimit. Policia po kqyr provat, por ende nuk bn t njohur identitetin e vrassve, rrethanat dhe shkaqet e krimit. (vijon) anjo/ko (BalkanWeb)
  ----------------------
  ------------------------
  Oj sharki e lehte si era , a ka ardhur ne Shqiperi pranvera?
  Jam martuar002

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,826
  Do jet e lidhur me ate serialin e vrasjeve te atyre bandave te Tiranes ku para ca javesh e vran njerin ne kafene.

  Shqiperia eshte dy pellembe.

  Duhej bere krefja (kontrolli) e cdo centimetri shqiptar e te mblidhet arma e fisheku fundit ndryshe sdo ket fund kjo gjakderdhje.

 3. #3
  ne kerkim
  Antarsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  10305
  Postime
  242
  eshte fatkeqesi qe ne jemi katandisur ne ate fare feje, por megjithate eleminimi i elementeve kriminele nga elementet e tjere kriminele duhet "pergezuar" ne nje fare menyre, pasi po merr "persiper" detyren e qeverise, dhe po duket te jete shume efektive ne ate aspekt.
  Fatkeqesia qendron ne faktin se kjo dukuri duket se s'do kete ndonjehere fund, dhe shume njerez te pafajshem bien shpesh pre e gjakmarrjeve midis krimineleve.

  Z
  timeo Danaos et dona ferentes

 4. #4
  kerkuesi
  Antarsuar
  13-09-2002
  Vendndodhja
  ne vendin tim
  Mosha
  41
  Postime
  1,171
  kriminelet do kane qene jane dhe do te jene.
  problemi tani per tanieshte te zbulohen dhe te denohen kriminelet dhe kjo do nje kohe te gjate pasi me shume se me shtetin kjo ka me shume lidhje me sensibilizimin e njerezve qe ka ik koha e gjakmarrjeve dhe qe ato ste cojne askund por vec tregojne trashesine tone.
  PAUCA SED MATURA

 5. #5
  ne kerkim
  Antarsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  10305
  Postime
  242
  Kjo nuk eshte shembull i gjakmarrjes alla Kanunce, po me teper eshte larje hesapesh midis grupeve rivale (te pakten keshtu duket) nje dukuri qe ndodh kudo, dhe s'ka te beje me gjakmarrjen e mirefillte qe ne e njohim aq mire.
  timeo Danaos et dona ferentes

 6. #6
  kerkuesi
  Antarsuar
  13-09-2002
  Vendndodhja
  ne vendin tim
  Mosha
  41
  Postime
  1,171
  ka ,ka te beje. si mor lol ska te beje kur ti sje burre po se vrave ate qe te "vret" interesin.edhe ata qe futen ne gjak sfuten se i detyron ligji por se i detyron arsyeja prej kacaku e shqiptarit qe tere kohen vetem per tu ngatrruar me budallalleqre e ka mendjen.
  PAUCA SED MATURA

 7. #7
  ne kerkim
  Antarsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  10305
  Postime
  242
  ai qe te vret interesin vritet kudo, eshte thelbi i historise njerezore, i zbukuruar pakez ne kohet moderne
  Edhe Bushi do e heq qafe Sadamin per ate pune e jo me dy kriminele te vegjel ne Shqiperi qe vetem ate rrugen njohin.
  Kriminelet e tere botes vriten e priten cdo dite, e 99.99% e tyre nuk e kane haberin fare ca eshte Kanuni.

  Z
  timeo Danaos et dona ferentes

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e ChloeS
  Antarsuar
  02-08-2002
  Postime
  181
  Do ket qene noi larje haqesh ose noi hasmeri familjesh ose shoqnije.

  Katastrofe.
  Life is B E A U tiful :)

 9. #9
  *Forever* Maska e malli
  Antarsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  Antwerpen
  Mosha
  43
  Postime
  668
  smbarun njehere ato vrasjet ne shqiperi
  une me ty jam ........... une jam Z.....
  **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

Tema t Ngjashme

 1. Kishat, Famullite dhe Misionet... ne Shqiperi, Kosove etj.
  Nga NoName n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 11-04-2006, 18:11
 2. Kishat dhe Misionet e Veprimit Katolik ne Shqiperi
  Nga NoName n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-04-2006, 16:50
 3. Prgjigje: 139
  Postimi i Fundit: 14-06-2005, 06:29
 4. Kujtime te nje Gjykatesi
  Nga Brari n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-10-2004, 17:11
 5. Prostitucioni dhe morali
  Nga tani n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 05-01-2003, 06:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •