Close
Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 93
  1. #1
    DaRk §©®îþt Maska e ThE_DaRk_NiGhT
    Anëtarësuar
    03-01-2008
    Vendndodhja
    Aty Ku Gomari Thyen Kaviljen Dhe Shqiponja Rrine Me Nje Kembe
    Postime
    634

    Thumbs up A qajnë meshkujt në dashuri?

    Pershndetje..

    Cka mendoni ju te tjert. se a qajn djemt per dashuri psh per nje dashuri te humbur , nese sot ndahet me nje vajz apo ajo e le at a keni par ndoj her qe kan qar djemt dhe a ju ka ndodh juve ta shiheni ish te dashurin tuaj , duke qajt kur jeni nda?

    Pergjigja ime eshte.

    Mua per vete sme ka ndodh me qajt sepse sjam nda as nje her me as nje femer por eshte problemi qe kam pa , kur jan nda qe ka qajt dhe tani nja 2 muaj kemi be shaka me at djalin sepse e ka dasht shum por e kapi duke fol me nje djal dhe ky tipi teper Xheloz dhe u ndajt vet dhe filloi te qaj lool.

    Gjith te Mirat.
    Banda_Elbasanit
    Fotografitë e Bashkëngjitura Fotografitë e Bashkëngjitura  
    Kur te jesh ne vend te huaj, dita te duket muaj. - (Podrime)

  2. #2
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    Po dhe meshkujt kane zemer, dhe qajne.

  3. #3
    Ngelem unë! Maska e DI_ANA
    Anëtarësuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Per hapesin e temes....

    Postimet e juaja u transferuan nga une te "Thenie te ndryshme per dashurine"!
    http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=90068

    Te lutem permbaju temes qe ke hapur...
    "Carpe Diem"

  4. #4
    … ßriläntě … ΅ Ø λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anëtarësuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Arsyeja pse eshte ndare ky shoku jot eshte qesharake .... sepse ajo po fliste ne telefon me dike tjeter eee ç'te keqe ka???

    Ai eshte ndare per krenari dhe ka qare nga inati sesa nga dhimbja e humbjes se asaj vajze...
    Shkurt nuk e ka dashur sepse nje njeri qe duhey me shpirt nuk humbitet per lojra kalamajsh !!!

    Une do te thosha se meshkujt (shumica derrmuese) jane mosperfilles per ndjenjat ... dhe shkojne me mendimin qe "KA FEMRA PLOT" por dashuri qe mund te fali nje prs nuk mund tja fali askush tjeter.
    Do te ishte shume "e bukur" te shifja nje mashkull duke qare per nje dashuri,sepse nuk me ka rastisur, do te tregonin ata lote sesa e ka dashur dhe se çfare i eshte mbledh ne gryke e smund ta nxjerre tjeter menyre pervec loteve ! PFFF por meshkujt nuk e bejne .... Me vjen keq, por jane teper EGOISTE !
    Ndryshuar për herë të fundit nga [Perla] : 15-01-2008 më 18:13
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  5. #5
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anëtarësuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Epo të flasë ndonjë mashkull edhe pranohet, por jo të vinë femrat të flasin për ndenjat e meshkujve. Nuk keni qënë ndonjëherë të tillë e për këtë nuk e dini sesi ndjehet nje mashkull në dashuri.


    Nga femrat prisja përgjigje nëse ka qarë ndonje mashkull për ta e jo të fillojnë të analizojnë mashkullin.

    Gjithë të mirat!
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e Linda5
    Anëtarësuar
    03-10-2007
    Postime
    7,276
    po edhe meshkujt jane si femrat qe kane ndjenja dhe kur e duan nje femer me shpirt dhe ndahen ju vjen keq dhe ka meshkuj qe jane te ndjeshem dhe nuk duhet te tallemi me ndjenjat e tyre

  7. #7
    Perjashtuar Maska e BlackEagle
    Anëtarësuar
    01-11-2006
    Vendndodhja
    500 Miles a way from home.
    Postime
    260
    Mashkulli qan me shpirt, jo me lotë, ndaj, nese nuk i shihni lotët, mos mendoni se nuk qan.

  8. #8
    life is a flower Maska e maryp
    Anëtarësuar
    02-05-2006
    Vendndodhja
    ne univers
    Postime
    3,897
    Citim Postuar më parë nga BlackEagle Lexo Postimin
    Mashkulli qan me shpirt, jo me lotë, ndaj, nese nuk i shihni lotët, mos mendoni se nuk qan.
    me pelqeu kjo....

  9. #9
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    Citim Postuar më parë nga BlackEagle Lexo Postimin
    Mashkulli qan me shpirt, jo me lotë, ndaj, nese nuk i shihni lotët, mos mendoni se nuk qan.
    po e vertete eshte, po kur qan shpirti qan dhe syri.

  10. #10
    Ngelem unë! Maska e DI_ANA
    Anëtarësuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Qajne qe çke me te....si nuk qajne,une kam pare per vete nje mashkull te qaje.
    Ndjenja kane edhe ata,pavaresisht se femra natyren e ka me te ndjeshme dhe e shfaq me kollaj,por dhe meshkujt kur preken ose vuajne ne dashuri ,qajne...



    Ps....po me duket se keta meshkujt shqiptare nuk dine me qajt shume....kete ma kane thene Francezet..lol .Se keta kur fillojne u zgjat nje vit moj,sentimentale te medhenj gjoja.
    "Carpe Diem"

  11. #11
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    Citim Postuar më parë nga DI_ANA Lexo Postimin
    Ps....po me duket se keta meshkujt shqiptare nuk dine me qajt shume....kete ma kane thene Francezet..lol .Se keta kur fillojne u zgjat nje vit moj,sentimentale te medhenj gjoja.
    ne qajme rralle dhe per mall .

  12. #12
    BeLeGu Maska e KaLajsi
    Anëtarësuar
    19-05-2004
    Vendndodhja
    MiLaNo
    Postime
    365
    A qajnë meshkujt në dashuri?



    Sigurisht qe po kemi dhe ne ndjenjat .
    Jufka ime ...

  13. #13
    … ßriläntě … ΅ Ø λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anëtarësuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Citim Postuar më parë nga DI_ANA Lexo Postimin
    Qajne qe çke me te....si nuk qajne,une kam pare per vete nje mashkull te qaje.
    Ndjenja kane edhe ata,pavaresisht se femra natyren e ka me te ndjeshme dhe e shfaq me kollaj,por dhe meshkujt kur preken ose vuajne ne dashuri ,qajne...



    Ps....po me duket se keta meshkujt shqiptare nuk dine me qajt shume....kete ma kane thene Francezet..lol .Se keta kur fillojne u zgjat nje vit moj,sentimentale te medhenj gjoja.
    Uhh mi DI_ANA mos kane qene lote kronkrondili ato qe ke pare ti....
    Personalisht nuk mendoj se te pakten meshkujt shqipetare e vrasin mendjen shume :s Me vetveten mund te jane tmerresisht keq normale sepse njeres jemi te gjithe dhe kemi ndjenja por qe ti shprehin ... deri aty sa te qajne joooo nuk e besoj.E kur nuk i shfaq ato çfare mban ne vetvete çfare rendesie mund te kene ?
    Cfare ? u bie autoriteti keshtu nqs qajne per nje femer ????

    Kete qe paske pare ti i duhet dhene nje çmim por me pare sigurohu per arsyet e loteve ... Mos i ka dhemb diçka tjeter e jo zemra ...
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  14. #14
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    [Perla], shume paragjykime paske per meshkujt shqiptar ti moj vajze.

  15. #15
    … ßriläntě … ΅ Ø λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anëtarësuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Citim Postuar më parë nga xfiles Lexo Postimin
    [Perla], shume paragjykime paske per meshkujt shqiptar ti moj vajze.
    Ne shoqerine ne te cilen jetojme nuk mendoj se jane paragjykime por thjesht gjera reale ...
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  16. #16
    Ngelem unë! Maska e DI_ANA
    Anëtarësuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Citim Postuar më parë nga [Perla] Lexo Postimin
    Uhh mi DI_ANA mos kane qene lote kronkrondili ato qe ke pare ti....
    Personalisht nuk mendoj se te pakten meshkujt shqipetare e vrasin mendjen shume :s Me vetveten mund te jane tmerresisht keq normale sepse njeres jemi te gjithe dhe kemi ndjenja por qe ti shprehin ... deri aty sa te qajne joooo nuk e besoj.E kur nuk i shfaq ato çfare mban ne vetvete çfare rendesie mund te kene ?
    Cfare ? u bie autoriteti keshtu nqs qajne per nje femer ????

    Kete qe paske pare ti i duhet dhene nje çmim por me pare sigurohu per arsyet e loteve ... Mos i ka dhemb diçka tjeter e jo zemra ...
    Perla ime dashur....

    Kronkrondilit nuk ja kam pare lotet por te betohem qe kam pare lot mashkulli dhe nje prekje shpirterore te tille qe ishte shume me e thelle se e nje femre dhe per kete te betohem.
    Dhe shqiptar puro....jo i perzier me francez

    Ka dhe te tille si thua ti,por mos u beso qe nuk qajne,e bejne fshehurazi per seder!
    Po jam e sigurte une qe ata qajne...jane njerez moj Perla edhe meshkujt,kane edhe ata ndjenja!
    Sa per sigurimin e dashur,me aq sa kuptova une ka qene zemra qe dhimbte dhe syri qante dhe jo diçka tjeter!


    Respekte
    "Carpe Diem"

  17. #17
    … ßriläntě … ΅ Ø λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anëtarësuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Citim Postuar më parë nga ClaY_MorE Lexo Postimin
    Epo të flasë ndonjë mashkull edhe pranohet, por jo të vinë femrat të flasin për ndenjat e meshkujve. Nuk keni qënë ndonjëherë të tillë e për këtë nuk e dini sesi ndjehet nje mashkull në dashuri.


    Nga femrat prisja përgjigje nëse ka qarë ndonje mashkull për ta e jo të fillojnë të analizojnë mashkullin.

    Gjithë të mirat!
    Duhet ti permbahemi temes apo jo .. e cila eshte qajne apo jo meshkujt ne dashuri.Nuk ka te bej me kane qare per ju apo jo nje mashkull.Kete nuk mund ta dime.

    Mqs isha une femra e pare qe po i pergjigjesha temes ... them se nuk po analizoja mashkullin sepse eshte koncept shume i gjere.Po flisja per nje pike ne personalitetin e tyre ...Lotet (qe nuk kane) .
    Meshkujt po pohojne qe kane ndjenja dhe qe te qash eshte e natyrshme uhh jane vetem teorira .Kush po e pohon qe ka qare dhe perse ka qare. Asnje nuk eshte aq trim ca ç'hiqet dhe pikerisht kjo kenaqesia qe ndjen gjinia mashkullore per tu dukur te forte e te pacenueshem nga dashuria ... une mendoj se eshte dobesia me e madhe qe mund te kete kjo gjini.
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  18. #18
    Hyllin Maska e Hyj-Njeriu
    Anëtarësuar
    22-07-2007
    Vendndodhja
    Fatkeqesisht mes ndergjinoresh
    Postime
    2,945
    disa pika... 2-3... se bej me betohem
    Shqiptari e ka care rrugen e historise me Palle ne dore!

  19. #19
    Pasioni për shkencën Maska e Erlebnisse
    Anëtarësuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    Qajne meshkujt qajne sidomos kur ia kane futur edhe nga nje gote raki, rrjedhin vete lotet, si shatrivan rrjedhin vallaj : PpPpPp
    La vita è bella...

  20. #20
    ...Kumi_Girl... Maska e ZaVraKja
    Anëtarësuar
    10-01-2008
    Vendndodhja
    CH
    Postime
    116
    Citim Postuar më parë nga xfiles Lexo Postimin
    Po dhe meshkujt kane zemer, dhe qajne.
    e vertet ashtu eshte vetem ni vajtim i mashkullit vret me shum se e nje femre..

Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Përkufizimi i dashurisë!!
    Nga Shpirt Njeriu në forumin Në kërkim të romancës
    Përgjigje: 234
    Postimi i Fundit: 21-05-2024, 15:09
  2. Piramida e dashurisë
    Nga titi-a në forumin Komuniteti musliman
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 28-12-2008, 09:26
  3. Shtome Dashuri
    Nga Acid_Burn në forumin Letërsia shqiptare
    Përgjigje: 10
    Postimi i Fundit: 29-12-2004, 02:37
  4. Eshte komedi apo tragjedi ?
    Nga Dito në forumin Tema shoqërore
    Përgjigje: 9
    Postimi i Fundit: 01-11-2004, 12:43
  5. Si do të vepronit nëse i dashuri ju dashuron marrëzisht?
    Nga BOY_Michigan në forumin Në kërkim të romancës
    Përgjigje: 36
    Postimi i Fundit: 10-08-2004, 15:14

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •