Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 186
 1. #1
  谷ஜ๑۩۞۩๑谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Antarsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,085
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  far emrash mbani n chat?

  Mund te njihem me antaret e forumit dhe cfare nick name mbajne ne albasoul.com meqe kam kohe qe nuk futem ne chat dhe ne forum dhe me duket vetja i huaj nese me mban mend njeri shpresoj te me kujtoj dhe te me beje te ndihem si me pare ne forum.

  Me respekt AuGuSt

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime n 54 postime
  hall te madh paske ,
  po mjafton te jesh aktiv per nje muaj dhe fillon e njihesh me te gjithe ata qe jane aktive.

 3. #3
  elixirs
  Antarsuar
  25-09-2007
  Postime
  1,447
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  PARAMENDOJE XFILEX, cfar halle kane njerezit, kan filluar edhe virtualisht te ndihen te vetmuar...
  o August, moms e mer personalisht, por bona pak hajgare, dhe pajtohem me refgerincat exfiles.... ose ma mewrr mendja qe me mire eshte fillo dhe krihjo shoqeri te re, sepse eshte me interesant..
  tung tashti...
  shendet

 4. #4
  @hermes Maska e Avduli
  Antarsuar
  16-08-2006
  Vendndodhja
  shqiperi
  Postime
  132
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pershendetje AuGuSt ,
  Une hy me hermes

 5. #5
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Antarsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,486
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  emri im ne chat eshte "du_2_cuca_te_martume". shpresoj te flasim ndonjehere, te njihemi me mire duke diskutuar shqetesimet tona ne fushat e numerollogjise, linguistikes dhe marteses
  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

 6. #6
  谷ஜ๑۩۞۩๑谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Antarsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,085
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Ps

  Citim Postuar m par nga Avduli Lexo Postimin
  Pershendetje AuGuSt ,
  Une hy me hermes
  Respekte Hermes lol se me bo me qesh tani ne 5 te mjesit me ket emer Avduli

 7. #7
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 9 postime
  Un ai qe kam posht WALCHIRIA esht po ehe sfutem me ne chat , po me deshe ne forum me gjen ...

 8. #8
  i/e larguar Maska e selina_21
  Antarsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
  Postime
  1,099
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga AuGuSt_ Lexo Postimin
  Mund te njihem me antaret e forumit dhe cfare nick name mbajne ne albasoul.com meqe kam kohe qe nuk futem ne chat dhe ne forum dhe me duket vetja i huaj nese me mban mend njeri shpresoj te me kujtoj dhe te me beje te ndihem si me pare ne forum.

  Me respekt AuGuSt


  lol
  Une se njof chatin anymore.
  kam kohe qe e kam lene AC.  PS Mire do ishte ta lije ene tie.
  Perqafime hon.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e alda09
  Antarsuar
  08-02-2008
  Vendndodhja
  a casa
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  cATOJ ME EMRIN SIKLETE

 10. #10
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Pse nuk thu ti se i paske marr cunat ne qafe.. lol
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 11. #11
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime n 45 postime
  Interesante kjo , pasi ndodh qe ne forum te mbahen nick te ndryshem nga ai i chatit.

  Une jam @Perla dhe nqs te duhet ndihme me kontakto .

  Prsh.
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 12. #12
  gone Maska e INFINITY
  Antarsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Une kam pasur nja 20 nicks se varej nga stina, moti, orari kur futesha, isha me nerva apo ne qejf, etj......etj......etj.......... (joking)

  Une ne fillim kam qene me DEA_usa, pastaj me _SeRiNa_, por tani me asnje

  Ciao

 13. #13
  DaRk t Maska e ThE_DaRk_NiGhT
  Antarsuar
  03-01-2008
  Vendndodhja
  Aty Ku Gomari Thyen Kaviljen Dhe Shqiponja Rrine Me Nje Kembe
  Postime
  634
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Une kam 4 nik
  Por vetem nje mbaj nime [_Elbasanlli_] se kete ThE_DaRk_NiGhT e hoqa se ne elbasanlli kam ja nje muaj me shume te rregjistrum
  Kur te jesh ne vend te huaj, dita te duket muaj. - (Podrime)

 14. #14
  E Humbur Maska e elsaa
  Antarsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,701
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  une kam nickun guest ( numri prapa si ti qelloje ) , mund te me kontaktosh ne pv . Jo ktu po ne chat .lol
  Burrat Udhheqin Botn, Ndrsa Grat Udhheqin Burrat

 15. #15
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Pershendetje August.

  Niku im ketu ne forum perputhet me nikun qe mbaj ne chat andaj RaPSouL ketu dhe RaPSouL ne chat me ke!


  Gjithe te mirat!

 16. #16
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Vetem per nick chati mos me pyesni se do dite nderroj nga 10 nicke. Nicku zyrtar eshte sy_kaltra
  pastaj nicket qe perdor me shpesh jane: e_thpiful_ne_kulm; ushtarja_panjohur, LoCa_El, elba_girl, milanistja_el, kot, upsssss, ncncnc, elbasanllie_bab, e_melxitul etj etj etj etj etj se s'me kujtohen.

  Per do sqarim me kontaktoni ne pv, po qe mbyll slapsin i here se ju hap deren
  Ndryshuar pr her t fundit nga milanistja_el : 23-03-2008 m 11:57
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 17. #17
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime
  Same in chat and same here.

 18. #18

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Une nuk futem fare ne chat po dy-tre here qe jam futur ose AssAssIN666 ose MorDor...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 19. #19
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Antarsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,359
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime

  Talking

  Si ne chat ne forum kam po te njejtin qe kam ketu. Ka nja dy jave qe hyj edhe me nick <hirushe> . Nuk mbaj mend si me erdhi ky frymezim per nick hirushe

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

 20. #20
  Perjashtuar Maska e Sulmues
  Antarsuar
  23-09-2005
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  40
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Futbollisti_
  .

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. SK Tirana
  Nga Pasiqe n forumin Futbolli shqiptar
  Prgjigje: 251
  Postimi i Fundit: 22-06-2009, 19:19
 2. E.abej: Ilirishtja dhe Shqipja
  Nga BARAT n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-02-2009, 18:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •