Close
Faqja 3 prej 10 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 186
 1. #41
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Me nick BINGO ose [IL__SANTO].
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e oret_e_vona
  Antarsuar
  13-09-2003
  Vendndodhja
  Elbasan
  Postime
  178
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  hahahahah Kalajsi ti hyn me 3 - 4 nick nam se te sheh gruja , hahahaha , une hyj me oret_e_vona e ndersa ne Furom jam me kete sepse em pelqen jashte mase , hirushe oj jevge ka ke humb moj lol .

 3. #43
  谷ஜ๑۩۞۩๑谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Antarsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,085
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga elsaa Lexo Postimin
  une kam nickun guest ( numri prapa si ti qelloje ) , mund te me kontaktosh ne pv . Jo ktu po ne chat .lol
  Kur ka mundesi te bisedojme nje here per firme tende se po me duket tunduese (per te te bere ty te hysh ne debat me mua e tashe tunduese lol) qe te bisedojme

  Dhe do thoja qe femrat harrojne se cfare jane ne te vertet...

  AuGuSt_CrIsToPhER
  skerdigodo@hotmail.com

 4. #44
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime n 45 postime
  Citim Postuar m par nga AuGuSt_ Lexo Postimin
  Kur ka mundesi te bisedojme nje here per firme tende se po me duket tunduese (per te te bere ty te hysh ne debat me mua e tashe tunduese lol) qe te bisedojme

  Dhe do thoja qe femrat harrojne se cfare jane ne te vertet...

  AuGuSt_CrIsToPhER

  Guxim i tepruar .....

  Pse sipas jush cfare na qenkan femrat ne te vertete ??????????........................
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 5. #45
  谷ஜ๑۩۞۩๑谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Antarsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,085
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Nuk mund te flas ketu se del nga natyra e saj tema por po kaloj ne chat
  skerdigodo@hotmail.com

 6. #46
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga AuGuSt_ Lexo Postimin
  Nuk mund te flas ketu se del nga natyra e saj tema por po kaloj ne chat
  Mos kalo ne chat... ketu fol se une dhe elsaa s'jemi ne chat. S'quhet te debatosh vetem me [Perla] se duam dhe ne te dyja sherr
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 7. #47
  谷ஜ๑۩۞۩๑谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Antarsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,085
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Doni sherr ju hem jo ketu se behet chit chat lol
  skerdigodo@hotmail.com

 8. #48
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga AuGuSt_ Lexo Postimin
  Doni sherr ju hem jo ketu se behet chit chat lol
  po ne qe e kemi lane chatin ca i bahet pa sherr do na lesh????

  Ps. sa per temen e kam lene per momentin chatin... kur te gjej ndonje nick te veante do hyj prape ne chat se s'rri dot macja pa uthull
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 9. #49
  BeLeGu Maska e KaLajsi
  Antarsuar
  19-05-2004
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Mosha
  36
  Postime
  366
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga underworld Lexo Postimin
  hahahahah Kalajsi ti hyn me 3 - 4 nick nam se te sheh gruja , hahahaha , une hyj me oret_e_vona e ndersa ne Furom jam me kete sepse em pelqen jashte mase , hirushe oj jevge ka ke humb moj lol .
  Uee Ueee paska msu ky konviktori te shkruj ne forum hahahaahh o analfabet shkruhet forum jo furom un nuk e tradhetoj nick qe kam un vetem ket mbaj nuk jam si ty qe ngele duke rregjistru nick dita dites
  Ndryshuar pr her t fundit nga KaLajsi : 25-04-2008 m 11:25
  Jufka ime ...

 10. #50
  Socialist Maska e Genti
  Antarsuar
  06-11-2002
  Vendndodhja
  Britani
  Postime
  210
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Une perdor Shkodrani_Me_Dashnore_Sportive
  I Dont Care If Im Hated On The Net.
  Because I Have A Real Life.

 11. #51
  Besimtar Orthodhoks Maska e vampiri-femrave
  Antarsuar
  29-07-2005
  Postime
  65
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Sa`Femra`Kot`Ka`Chati
  Only Justice and God can Judge me

 12. #52
  Elbasanlli 4eve Maska e AnGeL_DeViL
  Antarsuar
  16-01-2008
  Vendndodhja
  As Ne Toke,As Ne Qiell
  Postime
  508
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ehh une i nderroj nick si mbreti grate.Nick qe perdor tani eshte top secret per disa arsye
  Trimi Mire Me Shoqe Shume

 13. #53
  DaRk t Maska e ThE_DaRk_NiGhT
  Antarsuar
  03-01-2008
  Vendndodhja
  Aty Ku Gomari Thyen Kaviljen Dhe Shqiponja Rrine Me Nje Kembe
  Postime
  634
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Une perdor [_Elbasanlli_]
  Kur te jesh ne vend te huaj, dita te duket muaj. - (Podrime)

 14. #54
  I wanna live 'til I die, Maska e PlAyBoY
  Antarsuar
  31-08-2007
  Vendndodhja
  # Save santa a trip... be naughty with me!
  Postime
  104
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Cool visi

  Citim Postuar m par nga Sulmues Lexo Postimin
  Futbollisti_
  .

  o kolere ku je re mka marre malli


  une dy nicke tjera kam pas perdor po me mire mos ti tregoj se ska lezet por per momentin jam em visi kam qe ne fillim me kete
  * Fightingh for peace it's.. like fu..king for virginity.!!

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Antarsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime n 7 postime
  Albaguard

  Stjerner er dom som lyser i Mrke

 16. #56
  E Humbur Maska e elsaa
  Antarsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,701
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga Tip_Tipik_Tiron Lexo Postimin
  Albaguard
  haahhaahahahah
  Burrat Udhheqin Botn, Ndrsa Grat Udhheqin Burrat

 17. #57
  i/e larguar Maska e Homza
  Antarsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Une hy me Sel Tizlica ose Keq Tropoja........ama me kan thi lesht e xhupit duke me dhon ban sa her hy aty...


  per sa kohe qe chati eshte i privatizum nga 4 apo 5 veta, une me shum shoke tjere nuk hym aty fareeeee.....

 18. #58
  ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
  Antarsuar
  11-12-2004
  Postime
  2,443
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga elsaa Lexo Postimin
  haahhaahahahah
  Elsa ne lidhje me firmen tende : Car behet me ato burra qe udheheqin boten mirepo nuk jane te martuar ?

 19. #59
  E Humbur Maska e elsaa
  Antarsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,701
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga Cimo Lexo Postimin
  Elsa ne lidhje me firmen tende : Car behet me ato burra qe udheheqin boten mirepo nuk jane te martuar ?
  E di pse nuk jane te martuar ? Sepse per aq kohe sa te jene udheheqes nuk duan te udhehiqen .Jane te vetedijshem per ate qe i pret
  Burrat Udhheqin Botn, Ndrsa Grat Udhheqin Burrat

 20. #60
  gone Maska e INFINITY
  Antarsuar
  08-11-2007
  Postime
  4,376
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga milanistja_el Lexo Postimin
  po ne qe e kemi lane chatin ca i bahet pa sherr do na lesh????

  Ps. sa per temen e kam lene per momentin chatin... kur te gjej ndonje nick te veante do hyj prape ne chat se s'rri dot macja pa uthull
  Sy_kaltra me behet shume qejfi qe e ke lene chatin zemer sepse vertet nuk ja vlen. Ja edhe pak sa te mesohesh po do ta kuptosh qe ishte komplet nje humbje kohe

  Respekte yllo dhe hugs for you.

  Per sa i perket temes: Nicku im ne chat tani eshte M.I.A.

Faqja 3 prej 10 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. SK Tirana
  Nga Pasiqe n forumin Futbolli shqiptar
  Prgjigje: 251
  Postimi i Fundit: 22-06-2009, 19:19
 2. E.abej: Ilirishtja dhe Shqipja
  Nga BARAT n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-02-2009, 18:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •