Close
Faqja 2 prej 10 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 186
 1. #21
  E Humbur Maska e elsaa
  Antarsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,701
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga suadabolzano Lexo Postimin
  Si ne chat ne forum kam po te njejtin qe kam ketu. Ka nja dy jave qe hyj edhe me nick <hirushe> . Nuk mbaj mend si me erdhi ky frymezim per nick hirushe
  hahahhahah si te erdhi ky frymezim , apo me ke pa mu ne enderr hihihihihihi . sa me paska mar malli per ty mi dryq .
  Burrat Udhheqin Botn, Ndrsa Grat Udhheqin Burrat

 2. #22
  Wilma Maska e xhuliana
  Antarsuar
  15-12-2006
  Vendndodhja
  Emilia-Romagna
  Postime
  824
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  une kam hyre disa here ne chat, gjithmone me emra te ndryshem!
  disa here ka ndodhur qe me kane perjashtuar...nja ashtu kot!!per qejfin e moderatoreve me @!!!
  Ata per vete te ofendojne nuk i ndodh gje kurse ne te tjeret na flakin perjashta!
  Mua, chati me duket si nje grup njerezish(gjithmone te njejtit) i mbyllur!...po ata e frekuentojne, ata i vendosin rregullat....
  La Lussuria, La Superbia e L'Avarizia ostacolano il Pentimento

 3. #23
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Une per vete perdor nick Lukas ne chat. Kete kam kohe qe perdor

  Elsaa, meqe ti je guest me shum numra mrapa, hajde vet e me fol n'privat se nuk di si te te gjej
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 4. #24
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Citim Postuar m par nga xhuliana Lexo Postimin
  une kam hyre disa here ne chat, gjithmone me emra te ndryshem!
  disa here ka ndodhur qe me kane perjashtuar...nja ashtu kot!!per qejfin e moderatoreve me @!!!
  Ata per vete te ofendojne nuk i ndodh gje kurse ne te tjeret na flakin perjashta!
  Mua, chati me duket si nje grup njerezish(gjithmone te njejtit) i mbyllur!...po ata e frekuentojne, ata i vendosin rregullat....
  xhuliana, nqs do hysh serish ne chat dhe do me shikosh online, mund te me kontaktosh mua sa here te kesh nevoje per ndihme.

  Mjaftonte besh /query Lukas
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 5. #25
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  30
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  _FlorI_ Cannot use that nickname: the nickname is frozen.
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 6. #26
  E Humbur Maska e elsaa
  Antarsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,701
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga Flori Lexo Postimin
  _FlorI_ Cannot use that nickname: the nickname is frozen.
  Kur e ngrive moooooooooo LoL

  MaDaBeR bej shaka lal se ka kohe qe nuk e frekuentoj chatin . Dikur kam kaluar shume kohe ne chat , por cdo gje ka kohen e saj apo jo?
  Burrat Udhheqin Botn, Ndrsa Grat Udhheqin Burrat

 7. #27
  i rregjistruar Maska e LaCosTa
  Antarsuar
  15-02-2007
  Vendndodhja
  Tetov
  Mosha
  27
  Postime
  249
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Une si ne chat edhe ketu ket nick e mbaj.
  Dashuro Nese Done Te Jetosh,Pastaj Jeto Nese Te Lejon Dashuria

 8. #28
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Antarsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,359
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime

  Talking

  Citim Postuar m par nga elsaa Lexo Postimin
  hahahhahah si te erdhi ky frymezim , apo me ke pa mu ne enderr hihihihihihi . sa me paska mar malli per ty mi dryq .
  O krushke. Nqs nuk hyn me ne chat me vjen keq se ja kemi kalu mire bashke
  Po qe se te bie rasti me hy me guest nqs jam ne chat me bej nje vershellime o dryqe se me te vertete na ka mar malli.
  Ndryshuar pr her t fundit nga *suada* : 26-03-2008 m 19:39

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

 9. #29
  100%Shqiptar Maska e DJAL_PELIVAN
  Antarsuar
  04-12-2006
  Vendndodhja
  Texas USA
  Postime
  291
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Kam 6 Vite Me Nick DJAL_PELIVAN Ne Albasoul
  BanDa-BuTueSi

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e ^AngeL^
  Antarsuar
  14-08-2002
  Vendndodhja
  U.k . London
  Mosha
  31
  Postime
  2,186
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  une e kam sekret
  kam frike mos ju kam dhene ndoj ban kot :P
  Two Heart, Two Minds, In Time, Did Find, One Love, One Aim, Two Paths, The Same

 11. #31
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Antarsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  34
  Postime
  2,420
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Kam mbajtur ne chat per gati 3 vjet rresht nickun Ekonomisti po per momentin mbaj Juventini sepse me pelqen me shume ndoshta ngaqe e ndjej veten nje Juventin te zjarrt
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 12. #32
  RebeL AnGeL /IrC STaFF Maska e angel_guy
  Antarsuar
  04-08-2002
  Vendndodhja
  Inside Your Feelings
  Postime
  326
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  kam mbajtur dhe mbaj te njejtin nick

  Angel_Guy


  puc
  DasHuRia PerBeheT NgA dY PjeSe NdJeNjaT DhE PreKjA

 13. #33
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-07-2007
  Postime
  101
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  i pergjigjem suadbalzano pse rren shtrig ti je HIRUSHJA

 14. #34
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Antarsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,359
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime

  Talking

  Citim Postuar m par nga drini.k Lexo Postimin
  i pergjigjem suadbalzano pse rren shtrig ti je HIRUSHJA
  O fukso, o spiun. Ngele tu u marr me gjerat e femrave LOOL.
  Pastaj lexo ciper se kam thene te njejten gje, qe une jam hirushja.


  /IGNORE drini.k
  Ndryshuar pr her t fundit nga *suada* : 29-03-2008 m 19:31

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

 15. #35
  E Humbur Maska e elsaa
  Antarsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,701
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Citim Postuar m par nga suadabolzano Lexo Postimin
  O fukso, o spiun. Ngele tu u marr me gjerat e femrave LOOL.
  Pastaj lexo ciper se kam thene te njejten gje, qe une jam hirushja.


  /IGNORE drini.k
  /ignore nekt mi
  suada ku te kam mi krushke , cbehet andej nga lagja juaj
  Burrat Udhheqin Botn, Ndrsa Grat Udhheqin Burrat

 16. #36
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Antarsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,359
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime

  Talking

  Citim Postuar m par nga elsaa Lexo Postimin
  /ignore nekt mi
  suada ku te kam mi krushke , cbehet andej nga lagja juaj
  Krushke moj se me mori madhi o tudhace :P
  Edhe une ate kam thene qe jam une hirushja. Hihihih. Nga lagja jone gadhate!!!
  Pucccc

  Ps:na falni per chit-chat

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

 17. #37
  DaJeTiRoNe SOP Maska e Visushi
  Antarsuar
  28-01-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Dmth i bi qe te jena prezent pervec se ne chat ene ktu .... E meqe po ngulni kom nuk po ju them gjo qe .... jam .... DaJeTiRoNe :P
  Sido me qen ene po e ditet nuk prish pune. Per ndihme jam aty, per tjera gjona jo !
  Shqiptar ne shpirt ...
  Tironc ne zemer...

 18. #38
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Antarsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Nuk hy ne chat rralle 2 tre here kam hyre ka kohe dhe kam qene KLONI.

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e LaTiNo_LoVeR[x]
  Antarsuar
  25-08-2002
  Vendndodhja
  Gjakova
  Mosha
  35
  Postime
  106
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Une hy me ket nick ce futem edhe ne forum,LaTiNo_LoVeR[x].


  I LOVE ALBASOUL.
  ti thith ajrin e TIJ,dhe nuk i nenshtroshesh ATIJ.

 20. #40
  BeLeGu Maska e KaLajsi
  Antarsuar
  19-05-2004
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Mosha
  36
  Postime
  366
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Me te njejtin nick qe jam ne forum .
  Jufka ime ...

Faqja 2 prej 10 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. SK Tirana
  Nga Pasiqe n forumin Futbolli shqiptar
  Prgjigje: 251
  Postimi i Fundit: 22-06-2009, 19:19
 2. E.abej: Ilirishtja dhe Shqipja
  Nga BARAT n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-02-2009, 18:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •