Close
Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 186 prej 186
 1. #181
  Dominus Albanae Maska e Geri Tr
  Antarsuar
  17-08-2009
  Vendndodhja
  Tirana the Shitty Metropolis
  Postime
  1,877
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Aqifi,
  Lluku Lluku Babashta
  V.K
  T gjitha gjrat q ne shohim apo duken, jan vetm nj ndrr brenda nj ndrre

 2. #182
  LosT AngeL Maska e PaToSaRaK
  Antarsuar
  16-02-2005
  Vendndodhja
  Ne mes te llumit
  Mosha
  35
  Postime
  365
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Emri qe perdoru une ne Chat eshte, Bexhet, Shefqet, Myslym, Shaqo :P
  E Lehte Ta Kujtosh Veshtire Ta Harrosh

 3. #183
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  maqke ,taqke,gaqke,
  varet nga ora

 4. #184
  $ Qeveri M Vete $
  Antarsuar
  02-02-2005
  Postime
  63
  Faleminderit
  17
  0 falenderime n 0 postime
  Erioni_El , Tarzani_Pa_Brek , Gjyshi_Nudist_Plazhist , kot_fare

 5. #185
  Administrator Maska e gen|us
  Antarsuar
  21-03-2007
  Vendndodhja
  Poroj
  Postime
  275
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  gen|us -- Njejt si nForum :P

 6. #186
  tHeKtHi MaMa :P
  Antarsuar
  24-11-2008
  Vendndodhja
  new york
  Mosha
  41
  Postime
  1,722
  Faleminderit
  1
  2 falenderime n 2 postime
  zana...............................
  if love is the answer, could you rephrase the question?

Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910

Tema t Ngjashme

 1. SK Tirana
  Nga Pasiqe n forumin Futbolli shqiptar
  Prgjigje: 251
  Postimi i Fundit: 22-06-2009, 19:19
 2. E.abej: Ilirishtja dhe Shqipja
  Nga BARAT n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-02-2009, 18:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •