Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  4,459

  Post Lexoni rregulloren para se t postoni!

  Mir se vini, n kt tem krkoj t njiheni me disa rregulla mbi kt forum dhe 3 pika kryesore prsa i perket temave t cilat ju do hapni.

  1. Kontrolloni arkivn: Krkojm t kontrolloni arkivn pr nj arsye t thjesht. Nse tema q ju krkoni t hapni ndodhet e hapur n kt forum ju do t kurseni koh duke postuar dhe do mund t merrni ndihmn m shpejt.
  2. Prshkrim i sakt: Nse ju bni nj prshkrim sa m t qart dhe sakt t problemit tuaj, do t kurseni kohn e antarve. Antart do ta kene m t thjesht tju vin n ndihm.
  3. Nj titull prshkrues: Nj titull prshkrues mbi problemin tuaj do t ngjall interesin e antarve nse jan n gjendje apo t gatshm tju ndihmojn rreth problemit tuaj. Pra shkurt, titulli i tems t jet n prmabajtjen e problemit tuaj dhe jo: [ndihm shpejt, m ndihmoni, etj.].


  Forumi Ndihmoni njri-tjetrin: Lexoni arkivn!


  • Temat q do t hapen pa dashur/gabimisht n kt forum, do kalohen n forumet prkatse. Postimet jasht prmbajtjes s tems do t fshihen.

  • Shkmbimi i adresave n forum sht i ndaluar, adresat shkmbejini me mesazhe private. Postimet q kan adresa n prmbajtjen e tyre do t fshihen automatikisht dhe antart do t paralajmrohen!


  Ju uroj sa m pak probleme e sa m shum pasion pr tu ardhur n ndihme antarve.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 2. #2
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  4,459
  Temat me prmbajtje akademike, ku krkohej ndihm pr projekte, detyra, esse, probleme shkolle u lvizn pr tek Forumi:


  Mentori akademik
  Keni probleme me detyrat e shtepise? Keni nevoje per ndihme me nje lende te vecante? Mos nguroni te beni pyetjen dhe kerkoni ndihmen e bashkekombasve ne forum.  Pra, t gjitha ato tema q kan si subjekt shkolln do t hapen tek Forumi i prmendur m sipr.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

Tema t Ngjashme

 1. Lexoni rregulloren para se t prezantoheni
  Nga Albo n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 12-02-2021, 18:25
 2. Lexoni Bibln on-line n gjuhn shqipe.
  Nga Albo n forumin Komuniteti protestant
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 30-11-2012, 05:42
 3. Lexoni rregulloren para se t postoni!
  Nga kolombi n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 02-12-2010, 10:03
 4. Nga se niseni te postoni n nj tem?
  Nga Kinezja n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 08-02-2010, 22:15
 5. Lexoni > Sekretet e Ahmet Zogut
  Nga Humdinger n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 25-10-2006, 12:12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •